تدریس خصوصی زبان ژاپنی

تدریس خصوصی زبان ژاپنی

کلاس خصوصی زبان ژاپنی - کلاس خصوصی با برترین اساتید زبان ژاپنی تهران

آکادمی بین‌المللی زبان‌ها و آیلتس دید با بین‌المللی‌ترین و جدیدترین متد آموزشی، دوره‌های تدریس خصوصی زبان ژاپنی را برای شما عزیزان ارائه می‌دهد. قبل از اینکه درباره آموزش زبان ژاپنی در دید بدانید، نگاهی به مزایای یادگیری زبان ژاپنی می‌اندازیم.

چرا یادگیری زبان ژاپنی؟

کلاس ها و دوره های آموزش زبان ژاپنی

اغلب گفته می‌شود که جهانی‌سازی، دروازه‌های بازارهای بین‌المللی را می‌گشاید، که این یکی از دلایل مهم‌بودن یادگیری زبان آلمانی است. ژاپن سومین اقتصاد بزرگ جهان پس از ایالات متحده و چین را دارد. اقتصاد ژاپن بزرگتر از اقتصاد آلمان و انگلیس است. این دوکشور به‌ترتیب رتبه چهارم و پنجم را دارند.
زبان ژاپنی نهمین زبان گفتاری جهان است که 128 میلیون نفر آن را زبان مادری خود دانسته و در دو کشور به این زبان سخن می‌گویند. در سطح جهانی، 128.3 میلیون نفر به زبان ژاپنی صحبت می‌کنند.
اگر شما در زمینه فناوری، به خصوص رباتیک کار می‌کنید، یادگیری زبان ژاپنی برای شما بسیار مفید خواهد بود. شما قادر به درک تکنولوژی پیشرفته ژاپنی خواهید بود. به غیر از ابزارهای رباتیک که به صنایع تولیدی و سایر صنایع پرقدرت کمک می‌نند، ژاپن روبات‌های مختلفی را ایجاد کرده است. از جمله حیوانات و انسانها برای برنامه‌های مختلف.
دوره‌های تدریس خصوصی زبان ژاپنی دید، بدون شک یادگیری حرفه‌ای مکالمه زبان ژاپنی را برای شما تضمین می‌کند.

تدریس خصوصی زبان ژاپنی

 

یادگیری ژاپنی دروازه شما برای فرهنگ‌ها و زبان‌های آسیایی است. سایر کشو‌های آسیایی مانند کره، چین و هند نفوذ بیشتری بر تاریخ ژاپن داشتند. اگرچه فرهنگِ کشورهای مختلف آسیا متفاوت هستند، اما شباهت‌هایی نیز دارند که هنگام یادگیری زبان ژاپنی، آن‌ها را تشخیص می‌دهید.

کلاس ها و دوره های عادی و فشرده زبان ژاپنی

 

تدریس خصوصی زبان ژاپنی در آکادمی دید

  1. موسسه زبان دید دوره‌های تدریس خصوصی زبان ژاپنی را به شکل‌های متنوع زیر برگزار می‌کند:
  2. دوره‌های فوق فشرده زبان ژاپنی، 5 روز هفته، از شنبه تا چهارشنبه
  3. دوره‌های فشرده، پنجشنبه‌ها و جمعه ها که برای افراد شاغل می‌تواند بسیار مفید باشد.
  4. کلاس آنلاین زبان ژاپنی
  5. تدریس خصوصی زبان ژاپنی در منزل و محل کار زبان‌آموز

 

مزایای کلاس‌های خصوصی زبان ژاپنی آکادمی دید

  1. انتخاب تاریخ، روز و ساعت برگزاری کلاس‌ها بر عهده زبان آموزان است.
  2. پرداخت شهریه دوره‌ها به‌صورت اقساطی است.
  3. پیگیری ماهیانه کلاس‌های خصوصی زبان ژاپنی توسط کادرآکادمی دید، به‌منظور کسب اطلاعات از رضایت و پیشرفت زبان آموزان

تماس با ما

شما می توانید همه روزه، حتی روزهای آخر هفته، برای اطلاع از طریقه تشکیل کلاس ها و دوره های تدریس خصوصی زبان ژاپنی و همچنین مشاوره مهاجرت و تعیین سطح، با شماره زیر تماس بگیرید:

 شماره تماس: 02122040877

موسسه زبان دید، با اساتید فارغ التحصیل از دانشگاه های برتر تهران و دنیا، تخصص و سابقه درخشان و طولانی در زمینه تدریس زبان های آسیای شرقی همچون زبان ژاپنی، چینی و کره ای دارد. با دوره های تدریس خصوصی زبان ژاپنی دید، صد در صد به موفقیت خواهید رسید.

پست های مرتبط