preloader
تدریس خصوصی زبان فرانسه

تدریس خصوصی زبان فرانسه

با همراهی اساتید فارغ‌التحصیل از دانشگاه تهران و شهید بهشتی، آکادمی زبان دید از بهترین‌های تدریس خصوصی زبان فرانسه می‌باشد.
بهترین شیوه یادگیری زبان فرانسه و هر زبان دیگری داشتن انگیزه کافی برای یادگیری است. بنابراین، بهتر است بدانید چرا آموزش زبان فرانسه (formation en langue francaise) در دنیا حائز اهمیت است.

اهمیت یادگیری زبان فرانسوی

بیش از 300 میلیون نفر در 5 قاره دنیا به زبان فرانسوی صحبت می‌کنند.
بعد از زبان انگلیسی که زبان اول و بین‌المللی دنیا است، زبان فرانسه را می‌توان زبان دوم نامید.
یادگیری زبان فرانسوی فرصت‌های شغلی، اقتصادی و سرمایه‌گذاری فراوانی را برای شما به ارمغان می‌آورد.
زبان فرانسه زبان فرهنگ غنی، ادبیات عمیق، هنر و سینما است.
یادگیری زبان فرانسه امتیاز شما را در مهاجرت به کشور کانادا افزایش می‌دهد.

تدریس خصوصی زبان فرانسه

دوره های مبتدی تا پبشرفته زبان فرانسه – A1-C2

 

دلیل انتخاب تدریس خصوصی زبان فرانسه

این روزها وقتی صحبت از یادگیری زبان دیگری می‌شود، علت اصلی مهاجرت تحصیلی، کاری و غیره به کشورهای دیگر است. با در نظر گرفتن اهمیت زمان، تدریس خصوصی زبان فرانسه قابل ترجیح‌تر از کلاس‌های گروهی زبان فرانسوی است.
در دوره‌های گروهی و ترمیک، توجه و تمرکز استاد به حداقل 8 نفر است. اما، در کلاس خصوصی تنها شما هستید و استاد. اگر در کلاس عمومی تنها 20 سوال و جواب بین شما و استاد رد و بدل شود، در کلاس خصوصی زبان فرانسه، حداقل 150 سوال و جواب بین استاد و شما رد و بدل می‌شود. صاحب تمرکز و توجه انحصاری استاد مزیت بزرگی است و به آموزش ما تسریع می‌بخشد.
 

نبود یک سری محدودیت‌های کلاس گروهی در تدریس خصوصی زبان فرانسه

در کلاس خصوصی آیلتس، روزها و ساعت تشکیل کلاس، کاملاً به شما بستگی دارد. گزینه تدریس خصوصی زبان فرانسه در منزل یا محل کار، گزینه‌ای فوق‌العاده برای افرادی است که محدودیت زمانی دارند.
آموزشگاه زبان دید آپشن امکان تعویض تا 2 استاد را به شما می‌دهد.
ما برای خانم‌هایی که داشتن استاد خانم برایشان قابل ترجیح‌تر است، اساتید خانم در نظر داریم.

کلاس ها و دوره های خصوصی زبان فرانسه

آمادگی شما برای آزمون های سفارت فرانسه

 

روش تدریس، آمادگی برای امتحان سفارت فرانسه و منابع در تدریس خصوصی زبان فرانسه

سری کتاب‌های اصلی که در موسسه زبان دید تدریس می‌شود، کتاب‌های TAXI هستند. البته ویدئو‌ها و منابع مکمل نیز در کنار کتاب‌های اصلی آموزش داده می‌شوند.

در کلاس‌های گروهی و تدریس خصوصی زبان فرانسه، تیم آکادمی دید اطمینان حاصل می‌کند که شما به یک هدف مشخص برسید. بنابراین، ما شما را برای آزمون سفارت فرانسه آماده خواهیم کرد. از سری آزمون‌های بین‌المللی مد نظر ما می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

آزمون های TEF، TCF، DALF، DELF

 

سطح‌های که شما از دوره مبتدی تا پیشرفته خواهید داشت، بر اساس روش استاندارد بین‌المللی CEFR است. این سطوح عبارت‌اند از: A1, A2, B1, B2, C1, C2


تماس با ما

برای اطلاع بیشتر از آکادمی زبان دید، بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در تهران، با شماره زیر تماس بگیرید:

 شماره تماس: 09036272975

آکادمی زبان دید، همه روزه از 8 صبح تا 9 شب، آماده پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان است. شما می توانید با تعیین وقت قبلی، با کارشناسان ما، مشاوره تخصصی درباره تدریس خصوصی زبان فرانسه و غیره مشاوره داشته باشید.


Scroll to Top