preloader
تدریس خصوصی آزمون PTE

تدریس خصوصی آزمون PTE

تدریس خصوصی آزمون PTE یا Pearson Test of English در آکادمی بین‌المللی دید، شما را با سرعت و کیفیت بالا به گرفتن نمره بالا می‌رساند. آزمون PTE، همانند آزمون آیلتس (IELTS) و تافل (TOEFL) سنجش زبان مهارت انگلیسی غیر انگلیسی زبان‌ها است. آزمون شامل 3 فرمت خاص می باشد :

PTE آکادمیک
PTR جنرال
PTE Young Learners

 

PTE آکادمیک –  تدریس خصوصی آزمون PTE

برای افرادی که قصد ادامه تحصیل در کشور‌های خارجی به‌خصوص اروپایی را دارند، PTE آکادمیک می‌تواند مفید باشد. نمره‌دهی آزمون PTE آکادمیک بر اساس سطح‌بندی رایج و استاندارد اروپایی (CEFR) می‌باشد‌. نمره‌دهی در این آزمون از 10 تا 90 است که مهارت زبان انگلیسی متقاضی آزمون را بسیار دقیق مورد سنجش قرار می‌دهد.

تدریس خصوصی آمادگی آزمون PTE

 طول آزمون 3ساعت است و نمرات در 5 روز کاری اعلام می‌شوند. فقط دقت کنید که هر دانشگاهی احتمال قبول کردن مدرک PTE را ندارد. قبل از اقدام به تدریس خصوصی آزمون PTE با آکادمی دید، اطمینان حاصل کنید که دانشگاه مد نظر، مدرک این آرمون را قبول خواهد کرد.

مدرک آرمون PTE برخلاف مدرک آزمون IELTS منقضی نمی شود.

PTE جنرال

PTE جنرال

آزمون جنرال PTE توانایی مهارت زبان انگلیسی غیرانگلیسی زبان‌ها را در شرایط، محیط روزمره و واقعی مورد سنجش قرار می‌دهد.

در بخش PTE General قرار نیست از کلمات رسمی، دشوار و یا ساختار پیچیده گرامری استفاده کنید. CEFR یا سیستم استاندارد سطح‌بندی این آزمون را به 6 سطح تقسیم کرده است.


PTE Young Learner Test

این آزمون برای سنجش افراد 7 تا 12 ساله است. آزمون شامل 4 مهارت Listening, Speaking, Reading, Wriring است.


چرا PTE جدیدا محبوب شده است؟

یکی از دلایل اینکه مردم به طرف PTE می‌روند این است که اداره مهاجرت استرالیا مدرک آزمون PTE را به‌جای آیلتس می‌پذیرد. شما می‌توانید با تدریس خصوصی آزمون PTE دید، نمره فوق‌العاده در این آزمون را گرفته و سریع به هدف خود برسید.
شایان ذکر است که کانادا این آزمون را برای مهاجرت قبول ندارد و باید مدرک آزمون آیلتس را برای مهاجرت به کانادا ارائه دهید. همچنین شما می‌توانید دوره‌های خصوصی آیلتس دید را امتحان کنید.

اگر قصد مهاجرت به استرالیا را دارید، PTE از این جهت قابل ترجیح است که شما در بخش رایتینگ نمره بهتری را می‌توانید بگیرید ولی در آزمون آیلتس، کسب نمره بالای 6.5 رایتینگ آیلتس بسیار دشوار است.

از تفاوت‌های دیگر آیلتس و PTE کامپیوتری بودن آزمون PTE است؛ همچنین، پاسخ‌های امتحان PTE توسط برنامه کامپیوتری تصحیح می‌شود.

 

تاریخ برگزاری آزمون PTE و محل برگزاری آن

آزمون PTE هر هفته برگزارمی‌شود و نکته مهم این است که PTE در ایران مرکز آزمون ندارد. توصیه ما برای شرکت در آزمون PTE کشور ترکیه است چون از لحاظ هزینه نسبت به دبی قابل ترجیحتر است.


برای ثبت نام کلاس خصوصی PTE با شماره زیر می توانید تماس بگیرید:

 تماس: 09036272975


Scroll to Top