preloader
آزمون زبان گوته – دوره‌های زبان آلمانی

آزمون زبان گوته

افرادی که قصد مهاجرت به آلمان را دارند باید در آزمون زبان گوته شرکت کنند. آزمون‌های ارائه‌شده توسط موسسه گوته (Goethe-Institut) مطابق با معیار سطح‌بندی اروپایی (CEFR) می‌باشند. Level بندی این آزمون‌ها از مبتدی، A1 تا پیشرفته C2 هستند. در مجموع، سطوح آزمون گوته به ترتیب زیر هستند:

A1, A2, B1, B2, C1, C2

سطح A1، همان‌طور که پیش‌تر اشاره کردیم، نمایان‌گر سطح مبتدی و سطح C2 نمایان‌گر بالاترین سطح دانش زبان آلمانی است.

آزمون زبان گوته

 

 هزینه آزمون گوته

برای شرکت در هر مرحله از آزمون گوته، هزینه متفاوتی را باید پرداخت کنید، که لیست هزینه‌ها به‌صورت زیر است:

سطح A1: مبلغ 105 یورو

سطح A2: مبلغ 125 یورو

سطح B1: مبلغ 210 یورو آزمون گوته

سطح B2: مبلغ 240 یورو

سطح C1: مبلغ 270 یورو

سطح C2: مبلغ 295 یورو

تفاوتی ندارد در کجای دنیا این آزمون را بدهید، هزینه آزمون در همه جا یکسان است.

 

دوره‌های زبان آلمانی آکادمی بین‌المللی دید – آمادگی آزمون گوته

اساتید آکادمی زبان آلمانی دید دارای درجات فوق‌العاده آموزشی و دانشگاهی هستند. داشتن مدرک کارشناسی ارشد زبان و ادبیات آلمانی و مترجمی از دانشگاه‌های برتر تهران و ایران، این مجموعه را جزء بهترین آموزشگاه‌های زبان آلمانی در تهران کرده است.
 اساتید آکادمی دید مترجم چندین کتاب فلسفی و ادبی و نویسنده مقالات حرفه‌ای در ژوزنال‌های بین‌المللی هستند؛ و همچنین، این اساتید حداقل 8 سابقه تدریس زبان آلمانی و تجربه فوق حرفه‌ای در برگزاری ورکشاپ‌ها و کلاس‌های آمادگی آزمون گوته (Goethe Exam) و آزمون Testdaf را دارند.
دوره‌های آموزش دید شامل دوره‌های فوق فشرده زبان آلمانی، فشرده و عادی هستند. برای اطلاع از دوره‌های زبان آلمانی برای آمادگی آزمون گوته، روی این لینک کلیک کنید.

 

منابع آموزشی کلاس زبان آلمانی برای آمادگی آزمون گوته

در آکادمی بین‌المللی زبان آلمانی دید، برای آمادگی هرچه سریع‌تر زبان‌آموزان برای آزمون گوته، ما کتاب‌های Menschen را انتخاب کرده‌ایم که جزء محبوب‌ترین و بهترین کتاب‌های آموزش زبان آلمانی هستند. در کنار این کتاب‌ها، منابع آموزش زبان آلمانی مکملی که اساتید ما به شما تدریس می‌کنند شامل ویدئوهای آموزشی بسیار مفید و موثر نیز هستند.

منابع آزمون گوته آلمانی

 

برای اطلاع از دوره‌های آمادگی آزمون گوته ، همه روزه، حتی روزهای تعطیل می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 02122040853 | 02122040877

شرایط مهاجرت به کشور آلمان

کارشناسان و اساتید ما، با تعیین وقت قبلی برای شما، تعیین سطح رایگان انجام داده و سعی می‌کنند شرایط  و برنامه مهاجرت کاری یا تحصیلی به آلمان شما را با جزئیات تمام بررسی کنند و بهترین مشاوره را برای شما ارائه دهند.

 


Scroll to Top