7 کانال YouTube یادگیری زبان فرانسه

7 کانال YouTube یادگیری زبان فرانسه

بهترین کانال‌های یوتیوب برای یادگیری زبان فرانسه

تیم حرفه‌ای زبان فرانسه دید عاشق زبان فرانسه است و مطالب مفید مربوط با یادگیری زبان فرانسه را به‌صورت هفتگی در وبسایت دید آپلود می‌کند. استفاده از اپلیکیشن زبان فرانسه صدها هزار نفر را در دنیا برای یادگیری زبان فرانسه به‌صورت بسیار کارآمد کمک کرده است. در کنار این اپلیکیشن‌ها، متریال‌های مکمل آموزشی دیگری نیز وجود دارند که شما را در جهت یادگیری زبان فرانسه می‌توانند بسیار کمک کنند. به‌خاطر همین، ما از این فرصت استفاده کردیم تا بهترین کانال‌های یوتیوب یادگیری زبان فرانسه را در این مطلب برای شما عزیزان و دوست‌داران زبان فرانسه معرفی کنیم.
یوتیوب منبع عظیمی از مطالب آموزشی یادگیری زبان فرانسه و موارد بسیار زیاد دیگری است. در این مطلب ما برای شما 7 تا از بهترین کانال‌های یوتیوب را برای یادگیری زبان فرانسوی معرفی می‌کنیم. (بر روی این لینک کلیک کنید تا بهترین کانالهای یوتیوب یادگیری زبان اسپانیایی را پیدا کنید)

 

7 کانال برتر یوتوب برای یادگیری زبان فرانسه

1. imagiers.net

این کانال، با بیش از 14988عضو، ویدئوهای آموزش زبان فرانسه بسیار زیادی را دارد. اگر دقیق بخواهیم بگوئیم، حدود 49685 ویدئو در این کانال آپلود شده است. ویدئوهای آموزشی دربارۀ مطالب بسیار متنوعی هستند، مثل یادگیری واژگان، گرامر، کوئیزها، ولی بعضی از ویدئوها نیز مسخره‌اند. این کانال ویدئوهایی با 20000 کلمه دارد که حدود 13 ساعت به طول می‌انجامند. 

 

2. Learn French: Frenchpod101.com

Frenhpod101 ویدئوهای کوتاهی از لغات و عبارات متنوعی دارد که به امتحان‌های کوچک منتهی می‌شوند. این ویدئوها به فرمت برنامههای رادیویی روزانه ساختاربندی شدهاند که گویندگان فرانسوی زبان اصل یا انگلیسی‌ زبان اصل دارند. این ویدئوها وبسایت مخصوصی نیز دارند که منابع بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهند. اگرچه این ویدئوها بهصورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته‌اند، ولی تصاویر تبلیغاتی نیز وجود دارند که توصیه می‌کنم نادیده گرفته و فقط ویدئوهای آموزشی را دنبال کنید.

 

3. JeFrench.com بهترین کانال های یوتوب یادگیری زبان فرانسه

این کانال دارای ساختار فوق‌العاده حرفه‌ای نیست که موضوع‌بندی و ترتیب دقیق و منطقی داشته باشد. فرمت این کانال ساده است ولی موارد تبلیغاتی حواس پرت‌کن ندارد.

 

4. lsfrnch

کانال frenchspanishonline.com مختص افرادی است که علاقه دارند موارد درسی را پاورپوینت‌وار بخوانند. در اکثر درس‌ها، صفحاتی با کلمات نوشته‌شده وجود دارند که درحین صحبت یک فرانسوی‌زبان با لهجه غلیظ ظاهر می‌شوند. این گوینده، کلمات را با موس کامپیوترش هایلایت می‌کند.

 

5. thefrenchguy3000

این کانال که توسط یک فردی که خودش فرانسوی نیست هدایت می‌شود که بسیار بامزه و خنده‌دار است. ویژگی شخصیتی بامزه و خنده‌دار این فرد، با لهجه جالب و قصه‌های متفاوتی که تعریف می‌کند این کانال را جزء 10 کانال برتر یادگیری زبان فرانسه کرده است. ویدئو Anyone Can speak French این فرد را بررسی کنید تا پی ببرید چقدر ویدئوهای این فرد جالب است.

 

6. French by Phone

Frenchbyphone.com توسط خانوم جذابی به اسم Jacqueline هدایت می‌شود که زبان فرانسوی را کاملاً به زبان فرانسوی اصل آموزش می‌دهد که زیرنویس‌های انگلیسی‌شان در زیر برای شما ظاهر می‌شوند. شایان ذکر است که اگرچه این کانال یادگیری زبان فرانسه بسیار معروف است، اما به هیچ عنوان گرامر و واژگان مبتدی را موردپوشش قرار نمی‌دهد. پس، اگر موارد آموزشی برای شما گنگ و بسیار دشوار بهنظر رسیدند، سعی کنید به‌دنبال یک کانال ساده‌تر دیگری برای یادگیری زبان فرانسه بروید.

 

7. The Radio Lingua Network

در این کانال CoffeeBreak French!، می‌توانید به همراه زبان‌آموز Ann که توسط Mark آموزش داده می‌شود، زبان فرانسه را یاد بگیرید. این کانال بسیار هیجان‌انگیز و مفید است چون هر درس در جای مختلفی از پاریس ضبط شده است که به شما حس هیجان‌انگیزی را می‌دهد، طوری که انگار در یک سفر خارجی در قلب خود فرانسه هستید. 


برای کسب اطلاع بیشتر از دوره های خصوصی زبان فرانسه آکادمی دید، همه روزه از 9 صبح تا 9 شب می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

بهترین کانال های یوتوب یادگیری زبان فرانسه

پست های مرتبط