preloader
یادگیری زبان انگلیسی در خانه

هفت روش برای یادگیری زبان انگلیسی در خانه

  1. فیلم های انگلیسی را به همراه زیرنویس ببینید

یادگیری زبان انگلیسی در خانه

با نشستن روی مبل رو به روی تلوزیون میتوانید کلمات جدید انگلیسی یاد بگیرید. فقط کافی است فیلم های انگلیسی را با زیرنویس فارسی و اگر به دنبال چالش هستید با زیرنویس انگلیسی تماشا کنید. این یک روش بسیار عالی برای یادگیری واژگان جدید و آزمایش دانش زبان انگلیسی شماست.

 

  1. به آهنگ های مورد علاقه انگلیسی خود گوش دهید

یادگیری کلمات جدید هنگامی که با ریتم گوش میدهید راحت تر و لذت بخش تر است، بخصوص اگر آهنگ های مورد علاقه ی خودتان باشند.

 

  1. از کلمات مشابه برای تمرین کردن استفاده کنید.

این نوع  تمرین باعث میشود که یک سری کلمات که تلفظشان ممکن است شما را گیج کنند برایتان راحت تر شوند و بتوانید آن ها را تند تر بگوید. برای مثال:

I scream, you scream, we all scream for ice cream

  1. یک کتاب بخوانید

سعی کنید یک کتاب انگلیسی متناسب با سطح خود تهیه کنید. حتی اگر بخواهید میتوانید با کتاب داستان کودکان شروع کنید. باید سعی کنید داستان را با صدای بلند یا اگر دوستی مایل باشد با اون بخوانید، کلمات جدید آن را تمرین کنید و از آن کلمات در مکالمات خود استفاده کنید.

  1. داستان بنویسید

شما میتوانید هر چیزی که به ذهنتان می آید بنویسید. فقط کافی است که در گرامر آن دقت کنید و از کلمات جدیدی که یاد گرفته اید استفاده کنید. استفاده ار کلمات در نوشتن باعث میشود که آن کلمات را برای همیشه بخاطر بسپارید. بعد از نوشتن میتوانید نوشته ی خود را بلند بخوانید، ایرادهای آن را شناسایی کنید و تلفظ خودتان را تقویت کنید.

  1. گروه های مکالمه ی آنلاین تشکیل دهید

با دوستان خود و افرادی که علاقه مند به مکالمه و بحث آزاد به زبان انگلیسی هستند دعوت کنید که در طول هفته یک بار بصورت آنلاین در پلتفرمی مانند اسکایپ دور هم جمع شوند و درباره ی موضوع یا موضوعاتی که از پیش مشخص کرده اید مکالمه کنید. اگر فرد سطح بالاتری در نظر دارید که مایل است شرکت کند از او دعوت کنید تا به جریان بحث کمک کند.

  1. از آزمون های آنلاین موجود استفاده کنید

این موضوع کاملا مشخص است که شما باید هر چند وقت یک بار سطح زبان و آموخته های خود را بسنجید. بنابراین، بصورت آنلاین میتوانید درخصوص تمام مهارت های زبان انگلیسی (شنیداری، نوشتاری، خواندن و درک مطلب) سوال های بیشماری دانلود کنید و آن ها را حل کرده و از طریق پاسخنامه ایرادهای خود را مشخص کنید.

دوره های زبان انگلیسی و آیلتس با دید

با دید هر چه سریع تر با اساتید خبره برای آزمون آیلتس آماده شوید


Scroll to Top