نمونه سوالات آیلتس را از کجا می‌توان پیدا کرد؟

نمونه سوالات آیلتس را از کجا می‌توان پیدا کرد؟

نمونه سوالات آیلتس در کتاب‌های معتبر

اگر به‌دنبال کتاب‌های معتبری هستید که در آن‌ها نمونه سوالات آیلتس را پیدا کنید، اولین و بهترین گزینه سری کتاب‌های کمبریج آیلتس هستند. این سری کتاب‌ها که تا به امروز 14 سری از آن‌ها به چاپ رسیده است، سوالات واقعی آیلتس که در آزمون‌های مختلف ارائه شده‌اند را برای شما گردآوری کرده‌اند.
فقط بایستی در وهله اول و قبل از انتخاب این کتاب‌ها دقت و اطمینان حاصل کنید که آیا آزمون آیلتس مدنظر شما آیلتس آکادمیک است یا آیلتس جنرال. بعضی از این سری کتاب‌ها مختص آزمون آکادمیک هستند، برخی صرفاً مختص آزمون جنرال. پس در انتخاب خود دقیق باشید. برای افرادی که قصد ارائه مدرک آیلتس به دانشگاه یا کالج خارجی را دارند، آزمون مدنظرشان صددرصد آیلتس آکادمیک است. برای دانلود کتاب‌های Cambridge IELTS روی لینک زیر کلیک کنید: نمونه سوالات آیلتس

Cambridge IELTS Books Download

نمونه سوالات معتبر آزمون آیلتس

 

وب‌سایت‌های آیلتس برای دریافت نمونه سوالات به‌همراه پاسخ

نمونه سوالات آیلتس را در وب‌سایت‌هایی نیز می‌توان پیدا کرد که افراد مختلف پاسخ‌هایی برای سوالات بخش اسپیکینگ و رایتینگ آماده کرده‌اند. اگرچه پاسخ‌ها همه عالی و بی‌نقص نیستند، اما این پاسخ‌ها می‌توانند شما را برای پاسخ درست و مناسب‌دادن راهنمایی کنند. وب‌سایت IELTS Mentor یکی از وب‌سایت‌های فوق‌العاده پربار و حرفهای است که نمونه سوالات متنوع بخش اسپیکینگ و رایتینگ task 1 و   IELTS Writing task 2 را برای شما آماده کرده است که می‌توانید از آن استفاده کنید.
برخی از نمونه سوالات بخش یک رایتینگ آیلتس که مربوط به نمودارها، جدول‌ها، نقشه‌ها و …است، دارای 5 الی 6 پاسخ متنوع است که برای شما می‌تواند بسیار کاربردی باشد. بخش نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس این وب‌سایت نیز بیش از 200 نمونه را به‌همراه پاسخ‌های متنوعی برای شما آماده کرده است.
وبسایت‌های آیلتس دیگری چون IELTS Buddy و IELTS Essentials نیز نمونه سوالات آیلتس را با پاسخ‌هایی با تنوع بالا برای شما آماده کرده‌اند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

 

کانال‌های یوتیوب– نمونه سوالات آیلتس

استفاده از کانال‌های یوتیوب یکی از بهترین روش‌های دریافت نمونه سوالات اسپیکینگ به‌همراه پاسخ نمره‌گذاری شده متقاضیانی است که به‌صورت زنده به سوالات جواب می‌دهند. در زیر لینک بعضی از این ویدئوها را برای شما آماده کرده‌ایم:

لینک 1: IELTS Speaking test (Band 8.5 – 9.0) – Sample 1
 

لینک 2: IELTS Speaking Example Arabic Learner Score 7.5

 

جدیدترین نمونه سوالات آیلتس

برای دریافت جدیدترین نمونه سوالات آیلتس سال 2019 روی لینک‌های زیر کلیک کنید:

لینک جدیدترین موضوعات اسپیکینگ پارت 2 آیلتس
جدیدترین نمونه سوالات رایتینگ تَسک 2 آیلتس
لینک جدیدترین نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس | تمامی پارت‌ها

 

نمونه سوالات آیلتس به‌همراه پاسخ در وبسایت آکادمی دید
 

آموزشگاه آیلتس دید، نمونه سوالات آیلتس را به‌همراه پاسخ‌های نوشته شده به قلم اساتید آیلتس، برای شما عزیزان آماده کره است. برای دریافت لینک این نمونه سوالات اسپیکینگ و رایتینگ آیلتس، روی این لینک کلیک کنید.