معرفی کانال یوتیوب - YouTube برای یادگیری زبان عربی

معرفی کانال یوتیوب - YouTube برای یادگیری زبان عربی

معرفی کانال یوتیوب - YouTube برای یادگیری زبان عربی

امروزه، یادگیری زبان دیگر درکانال‌های متنوع و فوق‌العاده کاربردی یوتیوب بسیار آسان شده است. یادگیری زبان عربی نیز با استفاده از این کانال‌ها می‌تواند بسیار سریع باشد. در این مطلب چند کانال یوتیوب برای یادگیری زبان عربی را به شما معرفی می‌کنیم.

 

Learn Arabic with Maha

یادگیری زبان عربی

صحبت‌های این یوتیوبر: اسم من ماها است و من مدرس زبان هستم. این کانال برای تمام افرادی است که به زبان عربی، عبری و ایتالیایی علاقه‌مندند. خود من دانشجو هستم و در حال یادگیری زبان عربی‌ام و پیشرفت یادگیری‌ام را به شما نشان می‌دهم.

لینک کانال
 

Learn Arabic with ArabicPod101.com

یادگیری زبان عربی

درباره یوتیوبر: این کانال یوتیوب برای یادگیری زبان عربی مختص افرادی است که قصد دارند با سرعت تمام این زبان را یاد بگیرند. ما به شما آموزش می‌دهیم که چگونه به زبان عربی بنویسید، صحبت کنید، گوش دهید و متن‌های عربی را با دقت و مهارت تمام بخوانید. پس برای سورپرایزکردن خوانواده، دوستان، همکاران و اساتید خود با ما همراه باشید.

لینک این کانال
 

Teach Children Arabic – Easy and Fun

یادگیری زبان عربی

صحبت‌های این یوتیوبر: من به کودکان زبان عربی را آموزش می‌دهم. روش آموزش زبان عربی بنده از طریق انیمیشن، کارتون و ویدئوهای آموزشی است. با آموزش پیش‌دبستانی جذاب بچه‌ها درباره حیوانات، الفبای زبان عربی، شکل‌ها، رنگ‌ها و اعداد زبان عربی را یاد بگیرید. ما ویدئوهای کارتونی Play & Learn with Zaina & Laith, Educational Arabic اینجا پخش می‌کنیم که روحیه و انگیزه شما را برای یادگیری زبان عربی بسیار بالاببرد.

لینک این کانال
 

Learn with Zakaria– تعلم مع زکریا

یادگیری زبان عربی

صحبت‌های یوتیوبر: اسم من زکریا است و خوشحالم که قصد دارید  با من زبان عربی را یاد بگیرید. کانال من جایی است که هم بچه‌ها و هم بزرگسالان می‌توانند محتوای آموزشی را به‌صورت هفتگی دریافت کنند. کانال یادگیری زبان عربی من مملو از ویدئوهای آموزشی است که می‌تواند فرزند شما را بخنداند. از این طریق این ویدئوها، فرزندانتان می‌توانند رنگ‌ها، الفبا، شکل‌ها، اسامی حیوانات، میوه، سبزیجات و بسیاری از چیزها را یاد بگیرند.

لینک این کانال


آموزش عربی با دید

آکادمی دید دوره های خصوصی زبان عربی را برای علاقمندان این زبان با متد نوین و اساتید حرفه ای ارائه می دهد.

پست های مرتبط