preloader
اخذ مدرک آیلتس ایندیکیتور و تافل هوم ادیشن

اخذ مدرک آیلتس ایندیکیتور و تافل هوم ادیشن

آیا تقلب در آیلتس امکان پذیر است؟! این روزها به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا، انواع آزمون های جدیدی چون آیلتس ایندیکیتور (IELTS Indicator)، تافل هوم ادیشن (TOEFL Home Edition) و همچنینج ی آر ای ات هوم (GRE at Home) جایگزین آزمون هایی شده است که نیازی نیست برای طی کردن آن ها به مراکز آزمون رجوع کنید. شایع است که در این آزمون های خانگی امکان تقلب کردن وجود دارد و سریع تر به کسب مدرک می توان نائل شد. در این باره توصیه میکنم با ما تماس گرفته تا اطلاعات کافی و موثق کسب کرده تا دچار گمراهی و مشکل نشوید. ما به صورت قانونی به شما کمک می کنیم تا این آزمون را بدون مشکل برگزار کرده و در کم ترین زمان ممکن نمره دلخواه خود را کسب کنید.
شماره های تماس:


09036272975 | 02166895207

 

مزايای اجرای آزمون با تیم ما

■ دریافت مبلغ در صورت کسب نمره توافق شده
● پرداخت ۵۰٪ مبلغ بعد از آزمون در صورت کسب نمرات موفقیت آمیز لیسنینگ و ریدینگ و ۵۰٪ مابقی بعد از اعلام کارنامه نهایی (شش روز الی یک هفته) در صورت کسب نمرات توافق شده رایتینگ و اسپیکینگ و همچنین نمره Overall

امنیت ۱۰۰درصدی آزمون

● تجهیزات برق اضطراری
● برقراری ارتباط سریع با ناظرین آزمون توسط کارشناسان ما در پشت صحنه آزمون و رفع مشکلات و به حالت عادی برگرداندن آزمون؛ مشکلات محتمل میتواند به دلیل کند بودن سرعت اینترنت باشد که نرم افزار شما را از آزمون خارج کند، در این حالت، اگر تجربه نداشته باشید، ممکن است نیم ساعت یا یک ساعت درگیر کانکت شدن به آزمون و ادامه آزمون باشید که در این زمان تلف شده، آزمون شما کنسل می شود. اما کارشناسان ما با چت سریع یا ارسال ایمیل به سازمان ETS یا آیلتس، در کم تر از ۱۰ دقیقه مشکل را رفع کرده و شما را به آزمون بر می گردانند.
● استفاده از لوکیشن مناسب با چیدمان اتاق آزمون منطبق با قوانین آزمون تافل هوم ادیشن و آیلتس
● فراهم سازی چند نوع اینترنت پرسرعت و همچنین کامپیوتر های اخرین سیستم
● آموزش دستورالعمل های ضروری در هنگام اجرا آزمون که امکان UNHOLD شدن شما را به تقریبا 0٪ می رساند
● آموزش های ضروری برای چگونگی مقابله با بخش اسپیکینگ

آیلتس ایندیکتور ( IELTS Indicator ) چیست؟

همان آزمون آیلتس قدیمی با فرمت همیشگی، اما آکادمیک. توجه کنید که این آزمون نوع جنرال ندارد و برای افرادی مناسب می باشد که قصد دارند مدرک آیلتس را به منظور مهاجرت تحصیلی کسب کنند. بسیاری از دانشگاه ها و کالج ها، مدرک آیلتس ایندیکتور را برای تکمیل اپلیکیشن شما به رسمیت می شناسند. 
آنچه که در این آزمون نیاز دارید یک لپ تاپ، اینترنت پرسرعت و یک اتاق ساکت با نور مناسب می باشد.
توجه: این آزمون یک بار در هفته برگزار می شود.

تافل هوم ادیشن (TOEFL Home Edition) چیست؟

تقلب در آیلتس

این نوع آزمون تافل نیز همانند آیلتس هوم ادیشن نسخه خانگی تافل می باشد که مدرک آن مورد قبول بسیاری از دانشگاه ها، کالج ها و موسسات تحصیلات عالی است.

آکادمی دید

آکادمی دید برگزار کننده انواع دوره های حرفه ای آزمون های زبان خارجی چون تافل آی بی تی ، آیلتس ، جی آر ای ، دولینگو و PTE است. 
دوره ها بصورت خصوصی ، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شوند. این دوره ها هم به صورت عادی، هم فشرده و هم فوق فشرده ارائه می شوند. 
برای مشاوره درباره کلاس های آنلاین و نحوه برگزاری و تاثیر پذیری آن ها، شما می توانید همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.


Scroll to Top