preloader
  • 09036272975 | 02166895207 دپارتمان انگلیسی، آیلتس، تافل و دولینگو
  • info@deedlanguage.ir
تقلب در آیلتس

تقلب در آیلتس ، تافل و دولینگو

آیا تقلب در آیلتس امکان پذیر است؟! این روزها به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا، انواع آزمون های جدیدی چون آیلتس ایندیکیتور (IELTS Indicator)، تافل هوم ادیشن (TOEFL Home Edition) و همچنین چی آر ای ات هوم (GRE at Home) جایگزین آزمون هایی شده است که بایستی برای طی کردن آن ها به مراکز رجوع کنید. شایع است که در این آزمون های خانگی امکان تقلب کردن وجود دارد و سریع تر به کسب مدرک می توان نائل شد. در این باره توصیه میکنم با ما تماس گرفته تا اطلاعات کافی و موثق کسب کرده تا دچار گمراهی و مشکل نشوید.
شماره های تماس:


09036272975 | 02166895207

آیلتس ایندیکتور ( IELTS Indicator ) چیست؟

همان آزمون آیلتس قدیمی با فرمت همیشگی، اما آکادمیک. توجه کنید که این آزمون نوع جنرال ندارد و برای افرادی مناسب می باشد که قصد دارند مدرک آیلتس را به منظور مهاجرت تحصیلی کسب کنند. بسیاری از دانشگاه ها و کالج ها، مدرک آیلتس ایندیکتور را برای تکمیل اپلیکیشن شما به رسمیت می شناسند. 
آنچه که در این آزمون نیاز دارید یک لپ تاپ، اینترنت پرسرعت و یک اتاق ساکت با نور مناسب می باشد.
توجه: این آزمون یک بار در هفته برگزار می شود.

تافل هوم ادیشن (TOEFL Home Edition) چیست؟

تقلب در آیلتس

این نوع آزمون تافل نیز همانند آیلتس هوم ادیشن نسخه خانگی تافل می باشد که مدرک آن مورد قبول بسیاری از دانشگاه ها، کالج ها و موسسات تحصیلات عالی است.

آکادمی دید

آکادمی دید برگزار کننده انواع دوره های حرفه ای آزمون های زبان خارجی چون تافل آی بی تی ، آیلتس ، جی آر ای ، دولینگو و PTE است. 
دوره ها بصورت خصوصی ، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شوند. این دوره ها هم به صورت عادی، هم فشرده و هم فوق فشرده ارائه می شوند. 
برای مشاوره درباره کلاس های آنلاین و نحوه برگزاری و تاثیر پذیری آن ها، شما می توانید همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.


Scroll to Top
آیکون تماس با ما