preloader
تافل هوم ادیشن

تافل هوم ادیشن (TOEFL Home Edition)

تافل هوم ادیشن گزینه ای امن و راحت برای دانشجویانی است که ترجیح می دهند در خانه امتحان خود را به جای مراکز آزمون بگذارند. آزمون از نظر محتوا ، قالب و تجربه در اسکرین، یکسان با آزمون عادی برگزار شده در یک مرکز آزمون است
با استفاده از کامپیوتر شخصی خود در خانه و توسط ناظر انسانی بصورت آنلاین از طریق ProctorU® کنترل می شوید
24 ساعت در روز ، 4 روز هفته ، با قرار ملاقات از 24 ساعت بعد از ثبت نام در دسترس است

تجهیزات
یکی از تفاوت های تافل هوم ادیشن با تافل اصلی این است که شما از تجهیزات خودتان در خانه استفاده می کنید. تجهیزات مورد نیاز: رایانه PC یا Mac، اسپیکر، دوربین، میکروفن. توجه داشت باشید ک از هدست نمی توانید استفاده کنید.
دوربینی که می تواند برای نشان دادن کل اتاق به ناظر آزمون منتقل شود. یک میکروفون و یک بلندگو. و هدست برای این آزمون مجاز نیست. برای جزئیات بیشتر در مورد تجهیزات مورد نیاز ، به وب سایت Home Edition مراجعه کنید.

نرم افزار مورد نیاز برای آزمون

شما بایستی ETS® Test Browser را در رایانه ای که برای آزمون استفاده می کنید بارگیری و نصب کنید. برای نصب کامل مرورگر، باید پس از بارگیری فایل، آن را اجرا کنید. در مرحله بعدی، با اجرای بررسی تجهیزات ProctorU® تجهیزات خود را بررسی کنید. این تأیید می کند که رایانه ، دوربین ، میکروفون و اسپیکر شما از شرایط آزمون برخوردار هستند.

اتاق آزمون

تافل هوم ادیشن

اطمینان حاصل کنید که اتاق شما شرایط آزمون را دارد. برای آزمون ، شما باید در یک اتاق تنها ، ترجیحا در خانه باشید. فضاهای بیرونی و عمومی مجاز نیستند. رایانه شما باید روی میز مطالعه یا میز معمولی باشد و باید روی یک صندلی استاندارد بنشینید. محیط اطراف آزمون باید دارای کلیه مواردی باشد که برای استفاده در طول آزمون تأیید شده اند. پس از تأیید اینکه تجهیزات و اتاق آزمون شما شرایط روز آزمون را برآورده می کنند، آماده ثبت نام می شوید.

ثبت نام

برای ثبت نام وارد اکانت ETS خود شوید و Register را انتخاب کنید

پیدا کردن مراکز و تاریخ آزمون

در صفحه یافتن مراکز آزمون و تاریخ ها، نسخه خانگی (TOEFL Home Edition) را انتخاب کنید. آدرس ایمیل خود را تأیید کنید، سپس ادامه دهید. منطقه زمانی خود را تأیید کنید. سپس تاریخ و زمان آزمون خود را انتخاب کنید. برای ادامه ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون خود ، دستورالعمل ها را دنبال کنید. شما یک ایمیل تأیید از ETS® دریافت خواهید کرد. این ایمیل شامل لینکی برای شروع آزمون در روز آزمون خواهد بود.

نکات روز آزمون تافل

در اینجا چند نکته برای کمک به شما برای آمادگی در آزمون وجود دارد. برای یادداشت برداری در طول آزمون، می توانید از یک وایت برد یا یک تکه کاغذ در داخل محافظ ورق شفاف با یک پاک کن استفاده کنید. از هدفون استفاده نکنید. یک آینه کوچک یا تلفن همراه خود برای ورود به سیستم بیاورید. و کارت شناسایی خود را آماده کنید تا به ناظر نشان دهید.

شروع آزمون

وقتی زمان آزمون شما فرا می رسد، برای ورود به سیستم و شروع آزمون خود از لینک در ایمیل تأیید یا در حساب ETS® خود استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که باید ظرف 12 دقیقه از زمان شروع آزمون، مقدمات ورود به آزمون یا check-in خود را انجام تکمیل کنید. در غیر این صورت، آزمون شما لغو می شود. وقتی جلسه خود را شروع می کنید ، ناظر شما را از طریق مراحل ورود به سیستم راهنمایی می کند. باید کارت شناسایی خود را نشان دهید و صفحه رایانه خود را با استفاده از آینه کوچک یا تلفن همراه نشان دهید. سپس از دوربین رایانه خود برای نمایش نمایی 360 درجه از اتاق استفاده خواهید کرد.

در طول آزمون، اطمینان حاصل کنید که همیشه می توانید توسط ناظر دیده شوید. از انجام هر کاری که ممکن است مشکوک به نظر برسد ، مانند صحبت کردن با صدای بلند با خود، یا نگاه کردن به دور از صفحه ، خودداری کنید. پس از بخش لیسنینگ ، 10 دقیقه وقفه وجود دارد. می توانید صندلی خود را ترک کنید اما باید به موقع برگردید. در پایان آزمون ، می توانید نمرات غیررسمی ریدینگ و لیسنینگ خود را مشاهده کنید. سپس شما می توانید نمره خود را گزارش دهید یا لغو کنید.

بعد از آزمون

شما میتوانید ۶ الی ۱۰ روز بعد از آزمون، در اکانت ETS®، نمره خود را دریافت کنید. نمره شما ۲ سال بعد از آزمون برای شما معتبرخواهد ماند.

برای دیدن ویدئو نکات بالا، بر روی این لینک کلیک کنید


Scroll to Top