preloader
  • 09332061561 | 02166895207 دپارتملن انگلیسی، آیلتس، تافل و دولینگو
  • info@deedlanguage.ir
بهترین کانال های یوتیوب برای یادگیری زبان آلمانی

بهترین کانال های یوتیوب برای یادگیری زبان آلمانی

یوتیوب مانند پادکست های آلمانی برای یادگیری این زبان، یک منبع بسیار جذاب است. در این مقاله بهترین کانال های یوتیوب برای یادگیری زبان آلمانی را برای شما معرفی می کنیم.

 

اما یوتیوب یک منبع بزرگ و گسترده است و محتوای بیشماری دارد. بنابراین برای جلوگیری از هدر رفتن زمان شما و کمک به یافتن بهترین محتوا در این مقاله یک لیست کوتاهی از کانال های مفید یوتیوب برای یادگیری زبان آلمانی برای شما قرار داده ایم.

بهترین کانال های یوتیوب برای یادگیری زبان آلمانی

کانال یا کانال هایی که برایتان جذاب تر و مفید تر است انتخاب کنید.

یادگیری

در ابتدا، کانال های زیر برای یادگیری اولین کلمات و جملات و برای تقویت مهارت های پایه زبان آلمانی شما مفید است. مهم نیست که یک مبتدی کامل هستید یا میتوانید در حد آدرس دادن و گرفتن مکالمه کنید. میتوانید نیاز یادگیری خود از این زبان را در این کانال ها حل کنید.

کانال Learn German

کانال Learn German گرامر و واژگان را با ساختار و ترتیب منظم در ویدیوهای کوتاه و واضح

آموزش میدهد. این ویدیوها از سطح کاملا مبتدی (A1) شروع میشوند و تا سطح پیش-متوسط (B1) ادامه دارند. همچنین ویدیوهای گرامر و واژگان جداگانه نیز دارد. این کانال برای مبتدی ها یا افرادی که بعد از مدت ها دوباره سمت یادگیری زبان آلمانی آمده اند و میخواهند از سطح پایه دوباره تمرین کنند، بسیار مناسب است.

کانال Learn German with Herr Antrim

اگر در یوتیوب دنبال کانالی هستید که زبان آلمانی را از طریق زبان انگلیسی یاد بگیرید، این کانال جزو بهترین هاست. این مدرس زبان آلمانی اهل آمریکا محتوای منظم و طبقه بندی شده برای مبتدیان زبان آلمانی و همچنین افراد سطح متوسط قرار میدهد. روش خلاقانه و جذاب او باعث شده است که کانال او یکی از بهترین کانال های یادگیری زبان آلمانی باشد چراکه همه نوع افراد میتوانند از ویدیوهای آموزشی او در برنامه ی روزانه خود استفاده کنند.

کانال Learn German With Jenny

Jenny یک مدرس باتجربه و زبان آموز مشتاقی است که ویدیوهای بسیار جالب و کوتاهی برای تمام سطوح تهیه میکند. کانال او 380000  دنبال کننده دارد و ویدیوهای او بیش از 38 میلیون بازدید کننده در یوتیوب داشته اند؛ و این بخاطر توضیحات آرام و واضح او و مثال های بیشماری است که مطرح میکند. بنابراین یادگیری زبان آلمانی از طریق ویدیوهای او به تقویت زبان آلمانی شما از جنبه های مختلف کمک میکند.

کانال Deutsch mit Marija

Marjia Dobrovolska  یک لتونیایی با نژاد روسی است که در آلمان زندگی میکند و ویدیوهای شگفت انگیزی برای زبان آموزان آلمانی سطح متوسط و پیشرفته تهیه میکند. این مدرس زبان آلمانی و چند زبانه یک زبان آموز با تجربه است و میداند که چکار میکند! او در ویدیوهاش آلمانی سطح متوسط و پیشرفته را با مقداری لهجه ی روسی تدریس میکند. این کانال برای مبتدی ها کمی مشکل است اما برای افرادی که مدتی است در حال یادگیری آلمانی هستند یا برای امتحان آماده میشوند بسیار مناسب است.

بدست آوردن اعتماد به نفس از طریق موضوعات مختلف

زمانی که زبان آلمانی خود را از پایه تقویت کردید، کلید پیشرفت سریع در این زبان و بدست آوردن اعتماد به نفس و توانایی برقراری ارتباط به این زبان در سه کلمه خلاصه میشود: تمرین، تمرین و تمرین! اوکی. این فقط یک کلمه بود اما اهمیت آن در یادگیری هر زبانی هر قدر هم تاکید شود باز هم کم است.

دو کانال بعدی به شما در تقویت تواناهایی که یاد گرفته اید با تنوع موضوعاتشان و وجود آلمانی های زبان اصل در آن ها به شما کمک میکنند.

کانال Easy German

Easy German کانالی است که در آن میتوانید آلمانی واقعی و روزمره مورد استفاده خود آلمانی را دنبال کنید. این کانال اغلب Cari و Janusz را از برلین را نشان میدهد که در کنار هم به خیابان ها رفته و از مردم درباره ی زندگی روزمره شان سوال میکنند. این ویدیوها هم زیرنویس آلمانی دارند هم انگلیسی. این کانال در سطوح مختلف ویدیوهای متنوعی تهیه میکند و برای تقویت سطح حال حاضرتان بسیار خوب است.

کانال Authentic German Learning

شهروند برلین Mark Rösler بطور منظم ویدیوهایی به زبان آلمانی در مورد انواع موضوعات با انواع لهجه های آلمانی تهیه میکند. او تمام تلاش خود را میکند که به آرامی و واضح صحبت کند که کانال او برای زبان آموزان سطح متوسط که میخواهند بیشتر یاد بگیرند و از این زبان استفاده کنند بسیار گزینه ی مناسبی است.

استراحت مفید

نکته ی مهم دیگری که به عنوان زبان آموز آلمانی باید در نظر داشته باشید این است که ممکن است گاهی برایتان یادگیری این زبان و پیشرفت در آن دشوار بنظر برسد یا برعکس ممکن است برای برخی افراد آسان تر از دیگران بنظر برسد. در هر دو حالت افراد باید تمرین مداوم داشته باشند و مهم تر از آن باید به ذهن خود استراحت بدهند تا آموخته هایشان به درستی جذب حافظه ی طولانی مدت آن ها شوند.

آخرین کانال های مطرح شده در این مقاله برای شما مطالب و روش هایی برای تمرین زبان آلمانی هنگام استراحت تهیه کرده اند که اکثر آن ها به انگلیسی مطالب را به شما توضیح میدهند. این ویدیوها سرگرم کننده و آرام بخش هستند و در عین حال به شما آلمانی را نیز آموزش میدهند.

کانال Don’t trust the Rabbit

یک شهروند هامبورگی در این کانال درباره ی زبان آلمانی، فرهنگ آلمان، کلمات خنده دار آلمانی و روش های جالب دیگر صحبت میکند. این کانال بطور اختصاصی برای یادگیری زبان آلمانی نیست بلکه میتواند از طریق آن زبان آلمانی را با تفریح و یک تجربه ی شیرین تقویت کرد. بنابراین هنگام استراحت نیز میتوان هم تفریح کرد هم آلمانی یاد گرفت.

کانال Get Germanized

این کانال ترکیبی از زبان آلمانی و انگلیسی برای صحبت کردن درباره ی آلمان و آلمانی زبان هاست. ویدیوهای این کانال شامل درس هایی درخصوص زبان آلمانی، توصیه های آموزشی، دیدگاه انگلیسی ها نسبت به زبان و فرهنگ آلمانی است که همگی بطور جالب و سرگرم کننده طراحی شده اند.


Scroll to Top
آیکون تماس با ما