preloader
بهترین فیلم ها برای یادگیری زبان انگلیسی

بهترین فیلم‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی زمانی که به همراه لذت باشد آسان است. و چه چیزی بهتر از صرف زمان برای دیدن چند فیلم جذاب؟ اما آیا واقعاً امکان این هست که فیلمی را پیدا کرد که بازیگرانش اصطلاحات عجیب غریب استفاده نکنند که امکان آن باشد که فرد بتواند به خوبی زبان انگلیسی را از طریق آن‌ها یاد بگیرد؟! امروز، چند فیلمی را که برای تقویت مکالمه‌تان می‌تواند موثر واقع شود را برایتان معرفی می‌کنیم.

 

Jurassic Park (1993)

یادگیری زبان انگلیسی از طریق تماشای فیلم

خب، به احتمال بسیار بالا، بسیاری از شما این فیلم را دیده‌اید. این فیلم برای یادگرفتن چند اصطلاح علمی، عالی است. محیط این فیلم بی‌نهایت جذاب است و همیشه جزء بهترین فیلم‌های عمرمان باقی خواهد ماند.

 

Notting Hill(1999)

یادگیری زبان انگلیسی از طریق تماشای فیلم

اگر مطمئن نیستید که قصد دارید انگلیسی بریتانیایی یا آمریکایی یاد بگیرید، می‌توانید این فیلم را تماشا کنید که هر 2 را دارا می‌باشد. این فیلم کمدی عاشقانه بوده که در شهر لندن رخ می‌دهد. داستان درباره یک کتاب‌فروش است که عاشق ستاره فیلم‌های آمریکایی می‌شود .

 

Clueless1995

یادگیری زبان انگلیسی از طریق تماشای فیلم

این فیلم قطعاً برای بسیای از افراد جزء بهترین‌های دهه 90 بوده است. اگر می‌خواهید اصطلاحات خیابانی را یاد بگیرید، این فیلم قطعاً می‌تواند برای شما عالی باشد. داستان در یکی از دبیرستان‌های لس آنجلس رخ می‌دهد. یک حقیقت جالب درباره این فیلم: داستان بر اساس رمان Emma که توسط Jane Austen نوشته شد می‌باشد.

 

The Hunger Games (2012)

یاذگیری زبان انگلیسی از طریق تماشای فیلم

دوست دارید لهجه قابل‌فهم آمریکایی را تجربه کنید؟ دوست دارید یک بازیگر جذاب و کاریزماتیک خانومی چون جنیفر لارنس را در فیلمی پر از تنش و هیجان مبارزه ببینید؟ اگر طرفدار داستان ماجراجویانه علمی‌تخیلی عاشقانه هستید که در محیط پساآخرالزمانی واقع‌شده، این فیلم برای شما ساخته شده است.

 

The king's speech 2010

یادگیری زبان از طریق تماشای فیلم

این فیلم تمرکزش بر پادشاه جُرج بریتانیا می‌باشد که باید بر مشکلات گفتاری خود برای سخنرانی در مقابل جمعیت بزرگی از مردم بریتانیا غلبه کند. خوبی این فیلم برای افرادی که قصد تقویت تلفظ زبانی خود را دارند این است که تمرکز بسیار زیادی بر یادگیری تلفظ در آن می‌توان پیدا کرد.

 

The Queen (2006)

best movies to learn english - the queen

این فیلم با داشتن موضوع سلطنتی و عکس‌العمل خانوادۀ سلطنتی انگلیس به مرگ پرنسس دیانا، دارای بهترین لهجۀ بریتانیایی برای یادگیری است. این فیلم بسیار دراماتیک بوده و بازیگر ملکهHelen Mirren  در نقش خود بسیار می‌درخشد.

 

The Wizard of Oz (1939)

بهترین فیلم های زبان انگلیسی - The wizard of OZ

یکی از معروف‌ترین فیلم‌هایی است که به احتمال زیاد آن را دیده باشید. داستان این فیلم دربارۀ دختری است که به دنیایی جادویی می‌رود و سرنوشتش با نجات این دنیا گره خوره است. این فیلم همچنین دارای موسیقی‌هایی است که بسیار خوب هستند.

 

Men in Black (1997)

Men ib black for learning english

این فیلم نه‌تنها برای فهمیدن آسان است بلکه بیننده با آن راحت‌تر ارتباط برقرار می‌کند.  Will Smithبه‌عنوان ستارۀ این فیلم از زبان بسیار واضح و جذاب استفاده می‌کند.

 

The Babadook (2014)

The Babadook film for learning english

این فیلم ترسناک است، اما اگر طرفدار فیلم‌های ترسناک نیستید بهتر است آن را تماشا نکنید. این فیلم درباره مادر و پسری است که کتابی ترسناک دربارۀ هیولایی به نام The Babadook پیدا می‌کنند، سپس اتفاقات عجیبی در این خانه می‌افتد. لهجۀ این فیلم استرالیایی است.

 

Black Sheep (2006)

Black sheep film

نیوزلند به کمدی‌های ترسناک معروف است و این فیلم جزۀ بهترین آن‌هاست. این فیلم دربارۀ گرگ‌نماها است، اما گوسفندها به‌جای گرگ هیولا هستند. عجیب است بله. اما نه‌تنها به لهجۀ نیوزلندی شما کمک می‌کند، بلکه دربارۀ فرهنگ کشاورزی این کشور نیز اطلاعات خوبی به شما می‌دهد.


 بهترین فیلم ها برای یادگیری زبان انگلیسی

دوره‌های فیلم با آکادمی زبان‌ها و آیلتس دید

تماس با ما: 02122040877 | 02122040853

ب

 


Scroll to Top