بهترین اپلیکیشن های یادگیری گرامر زبان انگلیسی

بهترین اپلیکیشن های یادگیری گرامر زبان انگلیسی

معرفی بهترین اپلیکیشن‌های یادگیری زبان انگلیسی

در این مطلب بهترین اپلیکیشن‌های یادگیری زبان انگلیسی را برایتان معرفی می‌کنیم:

 

اپلیکیشن Duolingo – یادگیری رایگان زبان های خارجی

اپلیکیشن Duolingo – یادگیری رایگان زبان های خارجی

اپلیکیشن Duolingo معروف‌ترین اپلیکشن یادگیری زبان در دنیاست و برای مبتدیان زبان انگلیسی بسیار توصیه می‌شود. سیستم بازی‌گونۀ این اپلیکیشن به یادگیری سریع زبان انگلیسی با صرف 20 دقیقه در روز کمک می‌کند. ساختار درس‌های Duolingo به‌گونه‌ای است که هر درس 7 کلمۀ جدید براساس موضوعی مشخص به شما یاد داده و با تکمیل هر درس مهارت‌هایی کسب می‌کنید.
درس‌های Duolingo با روش یادگیری کاربران آن هم‌خوانی دارد. تمرین‌های آن به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که به کاربران در یادگیری و دورۀ واژگان کمک می‌کند. اپلیکیشن Duolingo از این نظر که موضوعات یادگیری گسترده‌ای را برای افراد سطح‌های مختلف فراهم می‌کند نرم افزار عالی‌ای است.
مدرسان و حتی دولت‌های زیادی در سراسر دنیا اپلیکیشن Duolingo را برای یادگیری زبان و استفاده در کلاس‌های آموزشی بسیار مناسب می‌دانند. درس‌های موجود در Duolingo به هر زبان‌آموزی تمرین‌های مخصوص آنان و بازخورد فعالیت‌های آن‌ها را ارائه می‌دهد.
بیش از 200 میلیون نفر در دنیا از اپلیکیشن Duolingo برای یادگیری زبان‌های خارجی استفاده می‌کنند. درس‌های سرگرم‌کننده و بازی‌گونه آن به زبان‌آموزان انگیزه و شوق لازم برای یادگیری زبان موردنظر آن‌ها را می‌دهد.

 

با اپلیکیشن LingoDeer زبان‌های خارجی را یاد بگیرید

با اپلیکیشن LingoDeer زبان های خارجی را یاد بگیرید

اپلیکیشن LingoDeer یک اپلیکیشن تعاملی یادگیری زبان است که دارای ساختار منظم و پیش‌زمینه است. کاربران می‌توانند در حد سرعت و توانایی مخصوص خود در جریان یادگیری پیش بروند.
درس‌های انگلیسی این اپلیکیشن و تمرین‌های پس از آن بر مهارت‌های خواندن و درک مطلب، شنیداری و نوشتاری تمرکز دارند و از این طریق نکته‌های کلیدی این مهارت‌ها، ساختارها و قوانین زبانی را آموزش می‌دهند.
اپلیکیشن LingoDeer به‌صورت عالی طراحی شده است به‌گونه‌ای که موضوعات سازمان‌یافته‌ای را روزانه برایتان ارائه می‌دهد و آشنایی شما با زبان موردنظرتان را روز به روز افزایش می‌دهد. 
این اپلیکیشن زبان‌های آسیایی و اروپایی زیادی را پوشش می‌دهد که تمرین‌ها و بخش‌های مرور آن‌ها باعث می‌شود که زبان کم کم ملکه ذهنتان شده و آن را کاملاً متوجه شوید.
از منظر یک مدرس این اپلیکیشن یک وسیلۀ آموزشی مفید برای استفاده در فضای کلاس است که هر موضوع آن دارای پیش‌زمینه است که ذهن زبان‌آموز را درگیر یادگیری می‌کند.
فایده اصلی LingoDeer بیشتر در دسترسی افراد کم‌سن و سال دیده می‌شود که اکثر آن‌ها از طریق تمرین‌های این اپلیکیشن پیشرفت می‌کنند.


با اپلیکیشن LingQ زبان یاد بگیرید

با اپلیکیشن LingQ زبان یاد بگیرید

اپلیکیشن LingQ یک اپلیکیشن تعاملی یادگیری زبان است که با ارائۀ موضوعات و پیش‌زمینه‌های مرتبط با واقعیت و دنیای واقعی باعث می‌شود که زبان‌آموز به‌طور کامل و موثری در جریان یادگیری زبان موردنظر خود درگیر شود.
زبان‌آموزان مبتدی می‌توانند کلمات جدید انگلیسی را با استفاده از سیستم SRS (سیستم تکرار) یادگیری و دوره کنند. کاربران حتی قادر خواهند بود که محتوای موردنظر خود را در این اپلیکیشن وارد کرده و به محتوای انگلیسی تبدیل کنند. این محتوا می‌تواند شامل ویدیوهای یوتیوب، کتاب‌هاو آهنگ‌ها باشد.
این اپلیکیشن بر مبنای متون و پادکست‌های معتبر و هدفمند است که کاربران باتوجه به سطح خود آن‌ها را خوانده یا به آن‌ها گوش می‌دهند. با توجه به سطح زبانی کاربران این اپلیکیشن کلماتی را ارائه می‌دهد که مرجع آن‌ها دیکشنری‌های آنلاین است. تنوع زبانی LingQ زیاد است که شامل اسپانیایی، فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی، انگلیسی، چینی و 25 زبان دیگر است.

 

اپلیکیشن Improve English: Word Games

این اپلیکیشن برای کسانی که انگلیسی را به‌عنوان زبان دوم یا زبان خارجی یاد می‌گیرند رویۀ مناسبی را در فهم این زبان پیش می‌گیرد. این اپلیکیشن کلمات جدید زیادی را همراه با تمرین‌های متنوع آموزش می‌دهد.
اپلیکیشن improve English: World Games در یادگیری کلمات، مفاهیم، اصطلاحات و عبارات با استفاده از تمرین‌های بیشماری کمک می‌کند. این اپلیکشن برای افرادی مناسب است که انگلیسی پایه را می‌دانند و قصد تقویت این زبان را دارند.
روند آموزشی که این‌ اپلیکیشن پیش گرفته است به این صورت است که کلمات، اصطلاحات و عبارات را به مرور زمان به زبان‌آموز آموزش می‌دهد به‌گونه‌ای که سردرگم و گیج نشود.
محتوای آن توسط متخصصان طراحی و راهنمایی شده و با استفاده از روش الگوریتمی پیشرفت کاربر را تحت‌نظر دارند.
روش یادگیری کلمات مثل فلش‌کارت است به‌طوری که عبارت یا کلمۀ موردنظر را همراه با معنی‌اش به کاربر نشان می‌دهد. هرکدام از این کارت‌ها فضای خالی برای یادداشت کاربران دارند. زمانی که کاربر از یادگیری این کلمه مطمئن باشد می‌تواند روی got it کلیک کرده و از لیست یادگیری حذف کند. 
تمرین‌هایی که به شکل بازی هستند محتوای خیلی خوبی دارند. از آنجایی‌که این بازی‌ها آموزشی هستند صرفاً تفریحی نخواهند بود بلکه از تمرین عادی نیز مفیدتر واقع می‌شوند. این تمرین‌ها همچین در سوالات چهارگزینه بسیار موثر هستند زیرا فقط یکی از پاسخ‌ها به تعریف ارائه‌شده می‌خورد و بقیه پاسخ‌ها رد می‌شوند.
نسخه pro این اپلیکیشن محتواهای بسیار عالی و مفیدی دارد که با تمرین‌‌‌هایش دایره واژگان افراد را تا حد زیادی گسترش می‌دهد! دنبال‌کردن تمرین‌های این نسخه همچنین نحوۀ پیشرفت زبانآموزان را به خودشان نشان داده و مدرسان را از توانایی روزمره شاگردان آگاه میکند.