بهترین اپلیکیشن‌های یادگیری زبان آلمانی

بهترین اپلیکیشن‌های یادگیری زبان آلمانی

بهترین اپلیکیشن‌های یادگیری زبان آلمانی

در این مقاله بهترین اپلیکیشن‌های یادگیری زبان آلمانی را با توضیحات ریز برای شما معرفی کرده‌ایم.

تکنولوژی، یادگیری زبان آلمانی را راحت‌تر، لذت بخش‌تر و آسان‌تر کرده است. اپلیکیشن‌هایی که برای شما زبان‌آموزان عزیز معرفی می‌کنیم به شما کمک می‌کند تا بدون تقلا برای یادگیری از طریق کتاب‌های درسی و دیکشنریهای دو‌زبانه حجیم، زبان آلمانی را راحت‌تر یاد بگیرید. بوسیله یک تلفن همراه و با ایجاد اتصال به اینترنت، به بلاگ‌ها و پادکست‌های آموزش زبان آلمانی دسترسی پیدا خواهید کرد. می‌توانید فیلم‌ها، سریال‌ها و ویدئوهای آموزش زبان آلمانی سطح بالا را در یوتیوب تماشا کنید. یادگیری زبان آلمانی از طریق موسیقی نیز راهکار خوبی است، اما بهترین و راحت‌ترین راه یادگیری آلمانی، استفاده از بهترین اپلیکیشن‌های یادگیری زبان آلمانی است.

قبل از اینکه بهترین اپلیکیشن‌های یادگیری زبان آلمانی را برایتان معرفی کنیم، 3 کانال یوتیوب یادگیری زبان آلمانی را معرفی می‌کنیم.

 

دروس یادگیری زبان آلمانی با جنی

بهترین اپلیکیشن های یادگیری زبان آلمانی

 بهترین اپلیکیشن های یادگیری زبان آلمانی

یادگیری زبان آلمانی با Germanpod101

یادگیری زبان آلمانی با Germanpod101 بهترین اپلیکیشن های یادگیری زبان آلمانی

 

یادگیری زبان آلمانی با DW

یادگیری زبان آلمانی با DW

 

5 اپلیکیشن محبوب یادگیری زبان آلمانی

1- FluentU

این اپ موبایل از طریق ویدئوهای واقعی آموزش زبان آلمانی، آلمانی را زنده می‌کند. این اپ، متریال‌های آموزشی مختلفی چون موسیقی، ویدئو، آیتم های جدید، تریلر فیلم‌ها، سخنرانی‌های الهام‌بخش و رسانه‌های دیگر را به کار می‌برد تا بهترین تجربه یادگیری را برای زبان‌آموزان به ارمغان بیاورد.
هدف اپلیکیشن FluentU آموزش زبان آلمانی به‌صورت کاملاً طبیعی از طریق ارتباط با فرهنگ آلمان است.

 

2- Rosetta Stone

یک چیز که اپلیکیشن Rosetta Stone را از دیگر اپلیکیشن‌های یادگیری زبان آلمانی متمایز می‌کند، به‌کار بردن روش غوطه‌ور شدن (immersive) می‌باشد. برخلاف اپلیکیشن‌های دیگر که صرفاً کلمات را از آلمانی به انگلیسی ترجمه می‌کنند، این اپ به زبان‌آموزان آموزش می‌دهد که از طریق تصاویر، صوت، متن، ویدئو و آرایه با کلمات ارتباط برقرار کنند. 

 

3- Memrise

اپلیکیشن memrise رویکرد متفاوتی برای آموزش زبان آلمانی دارد. این اپ، از تصویرسازی جذاب ذهنی و فلش‌کارت‌ها که به‌عنوان کمک حافظه عمل می‌کنند بهره می‌برد. این اپلیکیشن همچنین ویدئوهایی از آلمانی‌زبان‌های نی تیو و دوره‌های آموزش زبان آلمانی با محتوای غنی را ارائه می‌دهد که توسط کارشناسان حرفه‌ای طراحی شده‌اند.

 

4- Anki

از اسم این اپ مشخص است که چه کاربردی می‌تواند برایتان داشته باشد. کلمه Anki در زبان ژاپنی به معنای تکرار است. همانند اپلیکیشن Memrsie، این اپ از سیستم آموزش زبان آلمانی از طریق تکرار زیاد بهره میبرد. از این طریق، زبان‌آموزان می‌توانند در کمترین زمان بیشترین بازخورد را داشته باشند. این اپ از فلش‌کارتها، محتواهایی چون تصاویر فایلهای صوتی و ویدئوهای آموزشی بهره می برد.

 

5- Busuu

اپلیکیشن یادگیری زبان آلمانی Busuu  از بزرگترین انجمن جهانی برخوردار است: بیش از 90 میلیون زبان‌آموز و آلمانیزبان. این اپلیکیشن، برای یادگیری سریع و حرفه‌ای زبان آلمانی، زبان‌آموزان را تشویق به تعامل و ایجاد مکالمه با آلمانی‌زبان‌ها می‌کند.


یادگیری با آکادمی دید

 

در مقالات قبلی برخی از کتاب‌های آموزش زبان آلمانی را برایتان معرفی کردیم. با ما همراه باشید تا در مقالات بعد، با اپلیکیشن، برنامه‌ها و کتاب‌های فوق‌العاده دیگری برای یادگیری زبان آلمانی آشنا شوید.

آکادمی دید، حرفه‌ای‌ترین دوره‌های تدریس خصوصی زبان آلمانی را در سطح تهران ارائه می‌دهد. موفقیت خود را در کنار ما رقم بزنید. بهترین اپلیکیشن های یادگیری زبان آلمانی

پست های مرتبط