اپلیکیشن‌های یادگیری زبان ترکی استانبولی برای اندروید، آیفون و آی پد

اپلیکیشن‌های یادگیری زبان ترکی استانبولی برای اندروید، آیفون و آی پد

اپلیکیشن‌های یادگیری زبان ترکی استانبولی

اگر به‌‌دنبال منابع مکمل و بسیار کاربردی برای یادگیری زبان ترکی استانبولی هستید، اپلیکیشن‌های یادگیری زبان ترکی استانبولی بسیار می‌توانند برای شما موثر باشند. در این مطلب 2 اپلیکیشن مفید را برای شما معرفی می‌کنیم.

پیش از مطالعه این مقاله ما به شما پیشنهاد می‌دهیم ابتدا بهترین روشهای یادگیری زبان ترکی استانبولی را مطالعه نمائید.

 

1 - اپلیکیشن Innovative Language 101

آیا قصد دارید زبان ترکی را در همه‌جا و هرموقع یاد بگیرید؟ اپلیکیشن Innovative Language 101 یکی از اپلیکیشن‌های یادگیری زبان ترکی استانبولی است که به شما کمک می‌کند تا زبان ترکی استانبولی را از همان درس اول یاد بگیرید. در این اپلیکیشن، شما به 100ها فایل صوتی و ویدئو آموزشی دست پیدا می‌کنید که توسط معلم‌های ترک‌زبان اصیل ایجاد شده‌اند. ابزارهای آموزشی این اپلیکیشن بسیار متنوع و خلاق بوده که هر کاربر یا زبان‌آموزی را ترغیب به یادگیری زبان ترکی استانبولی می‌کند. شما می‌توانید این اپلیکیشن را به‌صورت رایگان دانلود کنید. کلیک کنید.

دانلود فیلم مربوط به مقاله

 

2 - اپلیکیشن WordPower Turkish برای آیفون، آی پد، اندروید و ویندوز 8

2000 کلمه و عبارت ترکی را باسرعت بالا یاد بگیرید.

برطبق گفته‌های کارشناسان، “دانستن 1500 کلمه برای ایجاد مکالمه راحت کافی می‌باشد.” با اپلیکیشن Wordpower، شما با سرعت بالا پرکاربردترین عبارات و واژگان ترکی استانبولی را یاد می‌گیرید. عبارات و کلمات ضروری زبان ترکی استانبولی مربوط به خرید، ویزیت دکتر، سفر، تکنولوژی، آب و هوا و چیزهای بسیار زیاد دیگری را یاد می‌گیرید.

همچنین، Free WordPower Lite for iOS (رایگان) و Free WordPower Lite for Android (رایگان) را چک کنید. بیش از 200 کلمه را یاد گرفته، کلمه روز زبان ترکی را دریافت کنید، و در وبسایت TurkishClass101.com ، به درس‌های رایگان دسترسی پیدا کنید. شما همچنین می‌توانید ورژن رایگان Wordpower Turkish را برای ویندوز 8 از فروشگاه ویندوز دریافت کنید.

بهترین اپلیکیشن های یادگیری زبان ترکی استانبولی

 

سایر اپلیکیشن‌ها و منابع خودخوان یادگیری زبان ترکی استانبولی

 


تیم تخصصی دید

در کنار تیم تخصصی زبان ترکی استانبولی آکادمی بین المللی دید، زبان ترکی استانبولی را سریع و با کیفیت یاد بگیرید.

کلاس های خصوصی و آنلاین آموزش زبان ترکی استانبولی