preloader
  • 09332061561 | 02166895207
  • info@deedlanguage.ir
ارتقا مهارت های اسپیکینگ زبان آلمانی

ارتقا مهارت های اسپیکینگ زبان آلمانی

از طریق اینترنت، دسترسی به رسانه های آلمان مانند کتاب یا فیلم آسان است! از این طریق شما می توانید دایره لغات خود را گسترش دهید ، مهارت های درک مطلب و حتی لیسنینگ خود را بهبود ببخشید - تقریباً محدودیتی وجود ندارد.

ارتقا مهارت های اسپیکینگ زبان آلمانی

در اینجا چند پیشنهاد وجود دارد که می توانید برای ارتقا مهارت های اسپیکینگ زبان آلمانی خود استفاده کنید. برای فیلم ها ، سریال ها یا فیلم ها می توانید با زیرنویس به زبان اول خود شروع کنید. بنابراین می توانید به آرامی به زبان آلمانی عادت کنید و به محض اینکه احساس راحتی بیشتری کردید ، می توانید زیرنویس ها را به زبان خارجی نیز تغییر دهید.
فیلم ها (به عنوان مثال Netflix و Amazon Prime - در این کانال ها پیشنهادات ویژه ای برای دانشجویان در دسترس است)
سریال های تلویزیونی (به عنوان مثال Netflix ، Amazon Prime ، Maxdome ، serienstream.to)
کتابها (به عنوان مثال www.bookrix.de ، www.thalia.at)
مجلات به عنوان مثال www.kiosk.at)
روزنامه ها (به عنوان مثال www.kiosk.at)
کمیک (به عنوان مثال www.mycomics.de)
پادکست ها (به عنوان مثال Spotify ، iTunes ، Soundcloud ، Ted Talk)
مزایا: می توانید موضوعات مورد علاقه خود را انتخاب کنید. این باعث می شود یادگیری زبان آلمانی سرگرم کننده تر شود!

معایب: از دستور زبان و غلط های املایی محتوای رسانه ای آنلاین آگاه باشید. اگر ترجیح می دهید بهره بهتری ببرید ، باید رسانه های رسمی تری را دنبال کنید زیرا محتوای آنها معمولاً دو بار بررسی می شود.

 انجمن های آنلاین

کلاس زبان آلمانی

حتی شبکه های اجتماعی نیز می توانند در یادگیری زبان آلمانی به شما در ارتقا اسپیکینگ زبان آلمانی کمک کنند. گروه ها و انجمن های بی شماری وجود دارد که با آلمانی به عنوان یک زبان خارجی سروکار دارند. انجمن هایی که به نظر شما جالب هستند و فکر می کنید می توانید از آنها یاد بگیرید - قطعاً باید به آنها بپیوندید.

با این کار می توانید به یک کاربر فعال تبدیل شوید. اگر در انجام کار خاصی گیر کرده اید یا حتی با روش خود به شخص دیگری کمک می کنید ، سوال کنید. هدف این گروه ها تبادل ایده یا رویکرد ها است، که ممکن است به شما کمک کند درک بهتری از چیزی پیدا کنید. چه کسی می داند شاید این امر به شما امکان می دهد برخی از گپ های گروهی را ترتیب دهید ، که در آنجا بتوانید با سایر کاربران به زبان آلمانی ارتباط برقرار کنید.

مزایا: این کار به تلاش زیادی احتیاج ندارد و هنوز هم می تواند در پیشرفت یادگیری شما تغییری ایجاد کند. علاوه بر این ، گفتگو مداوم، به ارتقا اطلاع شما کمک می کند.

معایب: محتوای یک انجمن به طور کلی از نظر صحت بررسی نمی شود. اگر از درست بودن بعضی جملات مطمئن نیستید ، فقط آن را با منابع دیگر مقایسه کنید.


 دوستان مکاتبه ای به جای دوستان ایمیلی یا واتس اپی


 ‏
نوشتن نامه اکنون منسوخ شده است. اولاً به دلیل کمبود وقت و ثانیاً به این دلیل که امروزه تقریباً همه کارها بصورت آنلاین انجام می شود. حتی سیستم عامل هایی وجود دارد که می توانید برای شروع مکالمه با افراد از سراسر جهان در ارتباط باشید. از طریق تبادل ایمیل می توانید با فرهنگ های مختلف آشنا شوید و حتی نوشتن به آلمانی را تمرین کنید. به طور خودکار، شما همچنین بر روی دستور زبان آلمانی خود ، ترتیب صحیح کلمات کار می کنید و حتی واژگان خود را گسترش می دهید.

مزایا: شما با افرادی از فرهنگ های دیگر ارتباط برقرار می کنید و همزمان مهارت آلمانی خود را ارتقا می دهید. همه چیز معمولاً رایگان است ، زیرا در بهترین حالت هر دو از آن بهره مند می شوید.

معایب: باز هم ، هیچ تضمینی برای صحت وجود ندارد و هر مخاطب ایمیل به طور دائم در دسترس نیست.

هنگام بازی کردن ، زبان آلمانی را بیاموزید

یادگیری زبان آلمانی فقط صرفا به تمرین های گرامر دشوار ختم نمی شود. غالباً باید خارج از کلاس روی مهارتهای زبانی خود کار کنید. چه چیزی بهتر از یادگیری زبان آلمانی در کنار دوستان و لذت یک شب خوب با یک بازی کامپیوتری؟ بازی های زیادی وجود دارد که برای بهبود مهارت های آلمانی و درک بهتر زبان بسیار عالی و مفید هستند.

در اینجا چند نکته بازی وجود دارد:

بازی Tabu: در مورد توضیح یک اصطلاح بدون استفاده از کلمات خاص است. اگر در بازنویسی و تعریف خوب باشید ، شانس زیادی برای برنده شدن دارید.
بازی Active: در اینجا اصطلاحات نه تنها توضیح داده شده ، بلکه به صورت گرافیکی و به صورت تقلیدی نیز ارائه می شوند. خلاقیت می تواند فوق العاده عمل کند!
 بازی a word picture memory game : این بازی در مورد یافتن نمونه درست تصویر یا کلمه است. این فعالیت به نظر آسان می رسد، اما برای شخصی که در حال یادگیری یک زبان خارجی است ، این بازی می تواند چالش برانگیز باشد. با اختصاص تصویر صحیح به هر کلمه ، تصاویر را به ذهن خود سپرده که حافظه شمارا تقویت می کند.
مزایا: یادگیری زبان آلمانی بدین سبک سرگرم کننده تر است! لذت از یک شب در کنار بالا بردن واژگان زبان آلمانی تان

معایب: با این وجود ، عامل سرگرم کننده می تواند حواس پرتی را نیز به به همراه داشته باشد ، به همین دلیل است که گاهی اوقات اثر یادگیری کاهش می یابد.

با خودت صحبت کن

این ممکن است عجیب به نظر برسد ، اما نگران نباشید! لازم نیست با صحبت با خود در مترو ، که پر از مردم است شروع کنید. هنگامی که در خانه هستید ، هنگام آشپزی یا قطع لباسشویی ، این فعالیت مفید را امتحان کنید. گفتگوهای شخصی به شما کمک می کند آموخته های خود را تکرار کنید و خود را بسنجید. شما می توانید تلفظ زبان آلمانی تان را تمرین کنید و حتی این کار به زبان آلمانی فکر کردن کمک میکند. این فعالیت همچنین می تواند به کسانی که دوست ندارند در مقابل مردم صحبت کنند ، کمک کند.

مزایا: گفتگوهای منظم با خود به زبان خارجی می تواند اعتماد به نفس شما را افزایش دهد و دفعه دیگر که باید جلوی کلاس خود صحبت کنید متوجه پیشرفت خود خواهید شد.

معایب: همانطور که از نامش پیداست ، شما با خود مکالمه می کنید ، به این معنی که هیچ کس نمی تواند به شما کمک کند یا صحبت شما را اصلاح کند.


ارتقا اسپیکینگ آلمانی / آموزش زبان آلمانی / کلاس ها و دوره های خصوصی زبان آلمانی / کلاس مکالمه زبان آلمانی / تدریس خصوصی زبان آلمانی آنلاین / آنلاین کلاس زبان / آموزش زبان آلمانی / آنلاین آموزش زبان آلمانی / دوره آنلاین زبان آلمانی / دوره های آنلاین آلمانی / برگزاری دوره های آنلاین آلمانی / بهترین کلاس آنلاین آلمانی / بهترین موسسه آلمانی آنلاین / کلاس مجازی آلمانی / مجازی کلاس زبان آلمانی / آموزش مجازی آلمانی / مجازی آموزش آلمانی / تدریس مجازی آلمانی / دوره مجازی آلمانی / دوره های مجازی آلمانی / آموزشگاه زبان آلمانی اکباتان / آموزشگاه زبان آلمانی ایرانشهر / آموزشگاه زبان آلمانی یوسف آباد / آموزشگاه زبان آلمانی عباس آباد / آموزش زبان آلمانی / کلاس ها و دوره های خصوصی زبان آلمانی / کلاس مکالمه زبان آلمانی / تدریس خصوصی زبان آلمانی آنلاین / آنلاین کلاس زبان / آموزش زبان آلمانی / آنلاین آموزش زبان آلمانی / دوره آنلاین زبان آلمانی / دوره های آنلاین آلمانی / برگزاری دوره های آنلاین آلمانی / بهترین کلاس آنلاین آلمانی / بهترین موسسه آلمانی آنلاین / کلاس مجازی آلمانی / مجازی کلاس زبان آلمانی / آموزش مجازی آلمانی / مجازی آموزش آلمانی / تدریس مجازی آلمانی / دوره مجازی آلمانی / دوره های مجازی آلمانی / آموزشگاه زبان آلمانی اکباتان / آموزشگاه زبان آلمانی ایرانشهر / آموزشگاه زبان آلمانی یوسف آباد / آموزشگاه زبان آلمانی عباس آباد / کلاس خصوصی زبان آلمانی آنلاین /
Scroll to Top
آیکون تماس با ما