آموزش زبان دید

آموزش زبان دید

آکادمی زبان‌ها و آیلتس دید

آموزش زبان در موسسه زبان‌ها و آیلتس دید برطبق سیستم سطح‌بندی CEFR بین المللی است. این یعنی آموزش زبان انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، استانبولی، سوئدی، چینی و … بر اساس یک سطح‌بندی بین استاندارد بین‌المللی است که شما را قدم به قدم  و اصولی از مبتدی تا پیشرفته برای آزمون‌های سفارت آماده می‌کند. در ادامه این مطلب، شما را با اهداف کلی و مزیت‌های موسسه زبان دید آشنا می‌کنیم.

 

اهداف دپارتمان آموزش زبان انگلیسی دید

در آموزشگاه زبان دید، دوره‌های متنوع آموزش زبان براساس اهداف مهاجرتی (تحصیلی، سرمایه‌گذاری، کاری) و یا اهداف دیگری چون موفقیت در آزمون زبان دکتری داخل ایران (آزمون MSRT) به شما عزیزان ارائه می‌شود. دپارتمان آیلتس (IELTS) متشکل از حرفه‌ای‌ترین اساتید آیلتس تهران بوده که سطح زبانی شما عزیزان را از سطح مبتدی تا پیشرفته ارتقاء می‌دهند. دوره‌های آیلتس از 6 ترم دوره Pre-IELTS و 6 ترم IELTS تشکیل شده است. منبع اصلی دوره Pre-IELTS سه کتاب اول American English File بوده؛ و منبع اصلی دوره‌های IELTS سه کتاب اصلی Mindset for IELTS است. این دوره‌ها مجموعاً در 12 ترم به اتمام می‌رسند.

 

دوره‌های انحصاری مکالمه زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان دید دوره‌های انحصاری مکالمه زبان انگلیسی را نیز برای عزیزانی ارائه می‌دهد که هدف نهاییشان از آموزش زبان صرفاً و صرفاً آموزش مکالمه زبان است. این دوره‌ها با استفاده از DVD های بسیار محبوب و موفق English Today آموزش داده می‌شوند.

 

دوره‌های زبان انگلیسی و آیلتس:

به‌صورت عمومی در محیط آموزشگاه، تعداد: حداکثر 14 نفر، به‌صورت فشرده، فوق فشرده و عادی برگزار می‌شوند

تدریس خصوصی آموزش زبان انگلیسی و آیلتس (در منزل و محل کار)

آموزش آنلاین از طریق اسکایپ برای افرادی که در تهران نیستند و یا به هر دلیلی امکان شرکت حضوری را ندارند.

 

دوره‌های زبان آلمانی دید

آموزش زبان آلمانی در دید منطبق با سطح‌بندی CEFR است. یعنی ما شما را از A1 تا C2 به‌منظور شرکت در آزمون‌های گوته و Testdaf آماده می‌کنیم. منبع اصلی آموزش زبان آلمانی سری کتاب‌های Menschen هستند.

 

مزایای شرکت در دوره‌های آموزش زبان دید

دپارتمان‌های متنوع آکادمی زبان‌ها و آیلتس دید ، دارای پشتیبان‌ها و مشاورین آموزشی هستند. قبل از ثبت‌نام در دوره‌های آموزش زبان دید ، مشاوران ما وضعیت و هدف شما را از آموزش زبان بررسی کرده و بر طبق آن، برای شما برنامه‌ریزی می کنند. به‌طور مثال، چنانچه شما قصد مهاجرت کاری به استرالیا را دارید، نمره آیلتس  5.5 برای شما کفاف می‌کند؛ بنابراین، وضعیت شما با فردی که قصد مهاجرت از طریق تحصیل را دارد کاملاً متفاوت است.
کارشناسان آکادمی دید، در ابتدای امر با شما تعیین سطح رایگان داشته تا کلاس مناسب را برای شما تعیین کنند. و لازم به ذکر است که همه اساتید آموزش زبان در دید دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکتری از دانشگاه‌های برتر تهران چون دانشگاه تهران، بهشتی و علامه هستند.


تماس با کارشناسان آموزشی دید

برای کسب اطلاع از دوره های زبان های دیگر، همه روزه می توانید، با شماره زیر تماس بگیرید:

02122040853 | 02122040877

پست های مرتبط