تعیین سطح رایگان

; ;

نتایج جستجو برای کلمه کلیدی IELTS Academic Reading IELTS General

ریدینگ آیلتس – نوع سوال: تکمیل نمودار : Labeling a Diagram

در این بخش IELTS Reading Strategies باید یک یا چند نمودار را با استفاده از اطلاعات درون متن کامل کنید. کلماتی را که در این بخش باید به‌عنوان پاسخ بنویسید اغلب کلمات فنی هستند که ممکن است معنی تخصصی آن‌ها را ندانید.

ریدینگ آیلتس – نوع سوال: Short Answer Questions

ریدینگ آیلتس – نوع سوال: Short Answer Questions - در این بخش شما باید به سوالات مجزایی که با who, what, where, when آغاز می‌شوند با استفاده از اطلاعات داخل متن پاسخ دهید.

ریدینگ آیلتس – نوع سوال: Sentence Completion – Choosing Endings

در این بخش IELTS Reading باید تعدادی جمله را با انتخاب پایان مناسب از لیست ارائه‌شده کامل کنید. همیشه گزینه‌های (پایان‌های) بیشتری نسبت به سوالات (جملاتی که باید تکمیل شوند) وجود دارند. بنابراین، باید تعدادی از گزینه‌های غلط را در ابتدا شناسایی کرده و آن‌ها را کنار بگذارید.

IELTS Reading – سوالات چند گزینه‌ای تک جوابی

سوال را بادقت بخوانید و آن بخش از متن را که مرتبط با آن است بیابید. اگر سوال شما را به پاراگراف خاصی هدایت نکند، معمولاً به چیز دیگری اشاره می‌کند که به‌راحتی قابل شناسایی است. به‌خاطر داشته باشید که ترتیب سوالات با ترتیب اطلاعات داخل متن مرتبط با آن‌ها یکسان است.

درک مطلب آیلتس – نوع سوال : Classification

در این بخش درک مطلب آیلتس شما باید تکه‌هایی از اطلاعات را با طبقه‌بندی‌های داخل متن تطبیق دهید. نباید به اینکه از پیش درباره این طبقه‌بندی می‌دانید تکیه کنید. شما بایستی آن بخش از متن را که با این تکه اطلاعات هم‌خوانی دارند مطابقت دهید.

چگونگی آماده‌شدن برای آزمون بخش درک مطلب آیلتس (IELTS)

آزمون بخش درک مطلب آیلتس 60 دقیقه طول می‌کشد. چهل سوال براساس سه متن که در مجموع دارای 2000 تا 2500 کلمه هستند، وجود دارد. هر دو آزمون بخش درک مطلب آکادمیک (academic) و جنرال (general) قالب مشابهی دارند.

ریدینگ آیلتس | سوالات Matching Information to Sections of Text

در این بخش تکنیک‌های درک مطلب آیلتس، متن به چند بخش تقسیم شده است. گاهی اوقات، ممکن است یک بخش شامل یک پاراگراف باشد اما معمولاً یکی از بخش‌ها بیش از یک پاراگراف خواهد بود. شما باید بخش‌هایی که دارای اطلاعات خاص هستند را شناسایی کنید.

نکات و تکنیک‌های ریدینگ آیلتس | گرفتن نمره 9 در ریدینگ آیلتس

Manal نمره 9 در ریدینگ گرفت و Band Score کلی او 8.5 شد. در این مقاله چند نکته‌ای را که او برای ما گفته است را از زبان خودش برایتان فراهم کرده‌ایم، پس در این مقاله با ما همراه باشید ...

IELTS Reading | مقالات درباره تکنیک‌ها و نکات مهم ریدینگ آیلتس

نوع سوالات ریدینگ آیلتس به‌همراه نکات و تکنیک‌ها، مقالات درباره تکنیک‌ها و نکات مهم آمادگی آزمون آیلتس بخش ریدینگ IELTS Reading

تکنیک‌های ریدینگ آیلتس – مقاله دوم

در مقاله اولِ تکنیک‌های ریدینگ آیلتس (IELTS) ، نگاهی کلی به 12 نوع مختلف سوالات IELTS Reading و طریقه مقابله با آن‌ها داشته‌ایم. همچنین، به تکنیک‌های skimming، scanning و using keywords اشاره‌ای نیز کردیم. در این مطلب، تکنیک‌ها و نکات دیگری را برای شما آماده کرده‌ایم.

ریدینگ آیلتس (IELTS Reading) – مقاله اول

در بخش ریدینگ آیلتس 12 نوع سوال می‌تواند مطرح شود. در این بخش، شما تنها یک ساعت زمان دارید تا 3 متن را بخوانید و به 40 تا سوال پاسخ دهید. این سوالات به انواع مختلف تقسیم می‌شود که شما باید آن‌ها را تکمیل کنید. هر متن 3 یا 4 نوع سوال برای پاسخ‌دادن دارد.

; آیکون تماس با ما