تعیین سطح رایگان

; ;

نتایج جستجو برای کلمه کلیدی How to write a letter in IELTS

نامه‌نگاری آیلتس | آیلتس جنرال

از شما خواسته شده که بنویسید. آیا نامه رسمی، نیمه‌رسمی یا غیررسمی است؟ لحن کلی نامۀ شما بستگی به پاسخ شما به این سوال دارد. سبک نوشتن نامه و واژگان خود را با توجه به نوع نامه‌ای که از شما خواسته شده که بنویسید، تنظیم کنید.

Writing Tips

There are several factors that need to be taken into consideration when it comes to writing an academic text. If you aim to take IELTS, TOEFL, or any other international English tests where writing is an integral part of the test, you have to be aware of the factors according to which your text is assessed.

چگونگی مقابله با بخش نوشتاری آیلتس : تسک 1 رایتینگ آیلتس

تکنیک اول تسک 1 رایتینگ آیلتس : زمانی که درباره گراف‌ها می‌نویسید، بدون اینکه روی جزئیات تمرکز کنید، به اطلاعات تصویر نگاه کنید. معمولاً شما می‌توانید سه یا چهار روند اصلی را شناسایی کنید. دور خطوط و اشکال گراف خط بکشید یا آن‌ها را پررنگ کنید.

چگونگی استفاده از اصطلاحات در تسک 2 رایتینگ آزمون آیلتس (Essay Writing IELTS)

اصطلاحات نقش بسیار ویژه‌ای را در تسک 2 رایتینگ آیلتس (Essay Writing) ایفا می‌کنند. اصطلاحات در نوشتار نیز نقش مهمی دارند و معمولاً نویسندگان برای رساندن بهتر پیام خود به خواننده، از اصطلاحات که یک روش طنزآمیز است استفاده می‌کنند.

تکنیک‌های رایتینگ آیلتس – چگونگی مقابله با بخش نوشتاری آیلتس

در این مقاله نگاهی جزئی به تکنیک‌های رایتینگ آیلتس تسک 2 خواهیم داشت. در تسک 2 رایتینگ آیلتس، متنی به شما داده می‌شود که باید به سوالات مربوط به آن پاسخ دهید. به‌طور کلی 5 نوع سوال در بخش IELTS Writing Task 2 وجود دارد.

موضوع رایتینگ تسک 2 آیلتس : رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی

در مقاله فعلی موضوع بحث درباره رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی و اهمیت آن در زندگی ماست. دنیای پست مدرن شاهد توسعه گسترده‌ای در فناوری مدیا بوده است. پدیدار شدن دیجیتال مدیا، به‌خصوص اینترنت منجر به افزایش عظیم و بی‌سابقه در استفاده از رسانه‌های مختلف شده است.

رایتینگ IELTS تسک 2

نداشتن ایده کافی و ناتوان‌بودن در Barnstorming مهارت‌های دیگر زبان انگلیسی شما را بدون شک تحت تاثیر خواهد گذاشت. پس چاره موفقیت در رایتینگ IELTS تسک 2 چیست؟ با ما در این مقاله همراه باشید.

تکنیک های رایتینگ آیلتس تسک دوم

در این مقاله نگاهی به مفهوم consumerism که یکی دیگر از پدیده‌های پسامدرن است، می‌اندازیم. ولی قبل از خواندن این مقاله توصیه می‌کنم 3 مقاله قبلی را خوب بخوانید و سپس با این مقاله همراه باشید.

; آیکون تماس با ما