تعیین سطح رایگان

; ;

نتایج جستجو برای کلمه کلیدی IELTS Listening tips

درباره لیسنینگ آیلتس (IELTS Listening Module)

روی هم رفته چهل سوال در این بخش وجود دارد. بخش listening تقریباً سی دقیقه طول می‌کشد. در طول آزمون، قبل از اینکه صوت listening را گوش دهید مدت زمانی برای خواندن سوالات به شما داده می‌شود. زمانی که دارید صوت را گوش می‌دهید پاسخ‌هایتان را باید در دفترچه آزمون وارد کنید.

بخش شنیداری آیلتس – تکنیک ها و نکات مربوط به پرکردن نقشه-طرح-نمودار

در این بخش شنیداری آیلتس ، شما باید یک نقشه، یک طرح یا یک نمودار را که معمولاً به اسم مکان‌ها اشاره دارند، با استفاده از اطلاعاتی که در فایل صوتی می‌شنوید تکمیل کنید. اینگونه سوالات معمولاً مربوط به بخش اول listening هستند.

IELTS Listening – نکات سوالات Note Completion

در این قسمت IELTS Listening شما باید بخشی از اطلاعاتی را که در فایل صوتی ضبط شده و شنیده‌اید بنویسید. یادداشت‌ها به‌گونه‌ای نوشته شده‌اند که گویی شخصی که به گوینده گوش فرا داده آن‌ها را در دفتری نوشته است.

نکات ضروری لیسنینگ آیلتس – Map-plan-diagram 2

با مطلب دیگری درباره نکات ضروری لیسنینگ آیلتس که توسط آکادمی دید تهیه شده است همراه باشید. در این بخش شما باید یک نقشه، طرح یا نمودار را با انتخاب مواردی (معمولاً اسامی مکان‌ها) که در کادری برای شما قرار داده شده است، هنگام گوش‌دادن به فایل صوتی پر کنید.

چگونگی پیشرفت در مهارت‌های شنیداری انگلیسی (English Listening)

ارتباط برقرارکردن فقط محدود به صحبت‌کردن دربارۀ دیگران، به اشتراک‌گذاشتن حوادث و داستان‌ها، ایده ها، اهداف و تمایلات نیست. ارتباط موثر معمولاً شامل مهارت‌های شنیداری است که توانایی شما را برای هضم گفته‌های دیگران بالا می‌برد، و موجب می‌شود با ذهن باز گوش دهید.

تکنیک‌های لیسنینگ آیلتس – نوع سوال: تکمیل فرم

در این بخش، شما باید یک فرم را با کلمات و اعدادی که در فایلِ پخش‌شده می‌شنوید کامل کنید که معمولاً به شکل مکالمه بین دو شخص است. با ما برای تکنیک‌های لیسنینگ آیلتس همراه باشید.

; آیکون تماس با ما