تعیین سطح رایگان

; ;

نتایج جستجو برای کلمه کلیدی IELTS Listening test

Speaking آیلتس – موضوع: شبکه‌های اجتماعی و دوستی

بی‌شک یکی از بحث برانگیزترین مباحث دنیای پست مدرن ما رسانه‌های اجتماعی است. فیسبوک، تلگرام، توییتر، اینستاگرام مانند رشته نخ‌هایی سفت و سخت تار و پود واقعیت زندگی ما را بافته‌اند. در آزمون ایلتس (IELTS) شما ممکن است با سوالات چالش برانگیزی پیرامون تاثیرات رسانه‌های اجتماعی بر زندگی و روابط‌تان روبرو شوید.

IELTS Speaking Part 1 -Topic: Sports – 2019

در این بخش سوالات مربوط به موضوع ورزش IELTS Speaking Part 1 را بررسی کرده و به آن‌ها پاسخ داده‌ایم. این سوال‌ها مربوط به ماه آوریل سال 2019 می‌باشد. پس با ما همراه باشید.

جدیدترین سوالات اسپیکینگ آیلتس به همراه پاسخ – ماه آوریل 2018

در این مقاله یک سری از جدیدترین سوالات اسپیکینگ آیلتس را پاسخ می‌دهیم. شما نیز در قسمت کامنت‌ها می‌توانید به سوالات پاسخ‌ داده و جواب تصحیح‌شده را رایگان دریافت کنید. دو سوال اولیه و همیشگی درباره معرفی خودتان و توضیح درباره کار و تحصیلاتتان می‌باشد.

بخش مهارت اسپیکینگ آیلتس

این بخش مکالمه‌ای (اسپیکینگ آیلتس) رو در رو با یک ممتحن است. مباحث مکالمه تقریباً درباره زندگی واقعی شما می‌باشند. ممتحن از شما درباره خانه، کار، تحصیلات و غیره سوال خواهد کرد. سعی کنید آرامش خودتان را حفظ کنید تا صحبت‌کردنتان طبیعی و بدون استرس باشد.

تست اسپیکینگ آیلتس در بریتانیا – مارس 2018 با نمونه پاسخ

نکته مهم درباره تقویت اسپیکینگ آیلتس : تقویت دایره لغات یکی از اصول اولیه تقویت اسپیکینگ و موفقیت در تست اسپیکینگ آیلتس است. توصیه ما این است که واژگان رو موضوع‌بندی کنید. بهترین راه، خواندن سری کتاب‌های Vocabulary in Use و Collocations in Use است.

جدیدترین سوالات IELTS Speaking Part 2 – سال 2019 به همراه پاسخ

در این مطلب به برخی از سوالات IELTS Speaking Part 2 و پارت 3 ارائه‌شده در یک آزمون آیلتس سال 2019 نگاهی می‌انداریم. پاسخ‌هایی که برای این سوالات اسپیکینگ آیلتس آماده کرده‌ایم در حد نمره بالای ۷ آیلتس می‌باشند.

پارت 2 اسپیکینگ آیلتس – سوالات ماه می سال 2019

در این مقاله یک سری از سوالات پارت 2 اسپیکینگ آیلتس را بررسی می‌کنیم. این سوالات واقعی در ماه می 2019 در امتحان آمده‌اند. شما می‌توانید در بخش کامنت‌ها جواب سوالات را بنویسید و جواب تصحیح‌شده را دریافت کنید.

نمونه سوالات اسپیکینگ آزمون آیلتس درباره خواب و رویا – سال 2018

در پارت 1 اسپیکینگ آزمون آیلتس از شما سوالات شخصی پرسیده می‌شود. این سوالات گاهاً کمی متمایل به مباحث تحلیلی و بحث برانگیز نیز می‌شوند. در این مقاله سوالات 2018 Speaking IELTS مربوط به خواب و رویا را جواب داده‌ایم. 3 سوال اول سوالات شخصی هستند و 3 سوال دیگر سوالات تحلیلی.

سوالات اسپیکینگ آیلتس – موضوع: Home

در پارت 1، 2، 3 سوالات اسپیکینگ آیلتس ، از شما ممکن است خواسته شود تا دربارۀ خانه یا جایی که اقامت می‌کنید صحبت کنید. در این مقاله به نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس درباره home و accommodation نگاهی می‌اندازیم.

; آیکون تماس با ما