تعیین سطح رایگان

; ;

نتایج جستجو برای کلمه کلیدی کلاس ها و دوره های لیسنینگ آیلتس

IELTS Listening – تکمیل جمله – پرکردن جاهای خالی با کلمات داخل متن

در این بخش IELTS Listening Strategies، باید جملات مشخصی را با استفاده از اطلاعات داخل متن کامل کنید. متن از منابع مختلف انتخاب می‌شود. حتی اگر موضوع آن برایتان ناآشنا باشد، نگران نباشید چرا که تمام اطلاعاتی را که برای پاسخ‌دادن به سوالات نیاز دارید در متن می‌یابید.

تکنیک‌های بخش شنیداری آیلتس – نوع سوال: Classification

با یک مقاله دیگر درباره تکنیک‌های بخش شنیداری آیلتس ، با بررسی نوع سوال Classification همراه این مقاله باشید. در این بخش شما باید با انتخاب از گزینه‌های یک لیست به سوالات پاسخ دهید.

چگونه مهارت‌های شنیداری (listening) انگلیسی خود را تقویت کنیم؟

در این مقاله شما یاد خواهید گرفت که چگونه مهارت‌های شنیداری انگلیسی خود را با موفقیت تقویت کنید یا اگر روش‌های یادگیری را متوجه نشدید چه باید بکنید؟ آیا راهی هست که “سریع‌تر” listening خود را تقویت کنید؟

نکات لیسنینگ آیلتس | نوع سوال: Short Answer Questions 2

در این مقاله به نکات لیسنینگ آیلتس ، بخش دوم از سوالات Short Answer نگاهی می‌اندازیم. در این بخش شما باید پاسخ‌های جداگانه به سوالات مختلف ازنوع چه کسی؟، چه چیزی؟، کجا؟، چه موقع ؟، با توجه به اطلاعاتی که در فایل صوتی می‌شنوید ارائه دهید.

درباره لیسنینگ آیلتس (IELTS Listening Module)

روی هم رفته چهل سوال در این بخش وجود دارد. بخش listening تقریباً سی دقیقه طول می‌کشد. در طول آزمون، قبل از اینکه صوت listening را گوش دهید مدت زمانی برای خواندن سوالات به شما داده می‌شود. زمانی که دارید صوت را گوش می‌دهید پاسخ‌هایتان را باید در دفترچه آزمون وارد کنید.

بخش شنیداری آیلتس – تکنیک ها و نکات مربوط به پرکردن نقشه-طرح-نمودار

در این بخش شنیداری آیلتس ، شما باید یک نقشه، یک طرح یا یک نمودار را که معمولاً به اسم مکان‌ها اشاره دارند، با استفاده از اطلاعاتی که در فایل صوتی می‌شنوید تکمیل کنید. اینگونه سوالات معمولاً مربوط به بخش اول listening هستند.

IELTS Listening – نکات سوالات Note Completion

در این قسمت IELTS Listening شما باید بخشی از اطلاعاتی را که در فایل صوتی ضبط شده و شنیده‌اید بنویسید. یادداشت‌ها به‌گونه‌ای نوشته شده‌اند که گویی شخصی که به گوینده گوش فرا داده آن‌ها را در دفتری نوشته است.

پرکردن نقشه - طرح - نمودار ( بخش 2)

در این بخش لیسنینگ آیلتس ، شما باید یک نقشه، طرح یا نمودار را هنگام گوش‌دادن به فایل صوتی با انتخاب مواردی (معمولاً اسامی مکان‌ها) که در کادر برای شما قرار داده شده است پر کنید.

نکات ضروری لیسنینگ آیلتس – Map-plan-diagram 2

با مطلب دیگری درباره نکات ضروری لیسنینگ آیلتس که توسط آکادمی دید تهیه شده است همراه باشید. در این بخش شما باید یک نقشه، طرح یا نمودار را با انتخاب مواردی (معمولاً اسامی مکان‌ها) که در کادری برای شما قرار داده شده است، هنگام گوش‌دادن به فایل صوتی پر کنید.

چگونگی پیشرفت در مهارت‌های شنیداری انگلیسی (English Listening)

ارتباط برقرارکردن فقط محدود به صحبت‌کردن دربارۀ دیگران، به اشتراک‌گذاشتن حوادث و داستان‌ها، ایده ها، اهداف و تمایلات نیست. ارتباط موثر معمولاً شامل مهارت‌های شنیداری است که توانایی شما را برای هضم گفته‌های دیگران بالا می‌برد، و موجب می‌شود با ذهن باز گوش دهید.

تکنیک‌های لیسنینگ آیلتس – نوع سوال: تکمیل فرم

در این بخش، شما باید یک فرم را با کلمات و اعدادی که در فایلِ پخش‌شده می‌شنوید کامل کنید که معمولاً به شکل مکالمه بین دو شخص است. با ما برای تکنیک‌های لیسنینگ آیلتس همراه باشید.

; آیکون تماس با ما