تعیین سطح رایگان

; ;

نتایج جستجو برای کلمه کلیدی کلاس خصوصی رایتینگ آیلتس

کارگاه رایتینگ آیلتس

بی‌شک رایتینگ آیلتس چالش برانگیز است. متقاضیانی که قصد دارند در کارگاه رایتینگ آیلتس شرکت کنند یا بایستی 6 ترم PRE-IELTS آکادمی آیلتس دید را بگذرانند، یا در آزمون تعیین سطح مشخص شود که سطحشان Upper-Intermediate است. کارگاه رایتینگ آیلتس دید دربرگیرنده تَسک اول و تَسک دوم بوده، و ریزترین مهارت‌های رایتینگ را پوشش می‌دهد.

سوالات رایتینگ درباره Global Warming

برخی از سوالات IELTS Writing Task 2 مربوط به محیط زیست و مسائل و مشکلات محیط زیست هستند؛ در IELTS Speaking Part 3 نیز، ممکن است با سوالات مرتبط با محیط زیست روبرو شوید. از بزرگترین مشکلات محیط زیست گرمایش جهانی یا Global Warming است.

توصیه‌هایی برای بخش اول writing آزمون آیلتس – توصیف نمودار

شما ملزم به نوشتن 3-4 پاراگراف و 150 کلمه هستید. در غیر این صورت، از شما نمره کسر می‌شود. در این مطلب تکنیک‌های رایتینگ آیلتس تسک 1 را برای شما آماده کرده‌ایم. پس در این مقاله با آکادمی دید همراه باشید.

IELTS Writing Topics | Air-Pollution and how to Address it

درمقابله با سوالات پیرامون مسائل محیط زیست، سعی کنید درباره مهم‌ترین مسائل محیط زیست مطالعه کنید. موضوعاتی چون Global Warming، Deforestation، Increased Carbon Footprint، overpopulation, Loss of Biodiversity، Urban Sprawl و غیره .

رایتینگ تسک 2 آیلتس | موضوع Space Exploration

در رایتینگ تسک دوم آیلتس سوالاتی وجود دارد که مربوط به Space Exploration یا کاووش در فضا و خارج کره زمین است. این نوع سوال‌ها برای متقاضیان می‌تواند بسیار چالش برانگیز باشند.

IELTS Writing Sample with Answer

تَسک دوم رایتینگ آیلتس یکی از دشوارترین و چالش برانگیزترین بخش‌های آیلتس محسوب می‌شود. برای اینکه بتوانید یک پاسخ قوی و محکم بدهید، بایستی از اطلاعات عمومی خوبی در حوزه‌های مختلف علمی، روانشناختی و جامعه‌شناختی برخوردار باشید.

IELTS Writing Sample 9

آکادمی دید ارائه‌دهنده نمونه سوالات جدید رایتینگ آیلتس می‌باشد. هرکدام از نمونه سوالات به‌همراه پاسخ‌های حرفه‌ای ارائه شده‌اند که توسط اساتید خبره آیلتس دید آماده شده‌اند.

نامه‌نگاری آیلتس | آیلتس جنرال

از شما خواسته شده که بنویسید. آیا نامه رسمی، نیمه‌رسمی یا غیررسمی است؟ لحن کلی نامۀ شما بستگی به پاسخ شما به این سوال دارد. سبک نوشتن نامه و واژگان خود را با توجه به نوع نامه‌ای که از شما خواسته شده که بنویسید، تنظیم کنید.

IELTS Writing

In this article, we have a general glance at IELTS Writing. There are two parts to the Writing Section in IELTS: Task 1 and Task 2. For those who take the IELTS General Traning Test, Task 1 differs from the task 1 of those who take IELTS Academic Traning Test.

نکات تسک 2 رایتینگ آیلتس | انواع سوالات رایتینگ تسک 2 آیلتس

در تسک 2 رایتینگ آیلتس (IELTS) شما بایستی مقاله (Essay) بنویسید. 5 نوع سوال مقاله وجود دارد و بایستی در آزمون آیلتس با هر کدام از آن‌ها روبرو شدید، کاملاً آماده باشید.

Writing Tips

There are several factors that need to be taken into consideration when it comes to writing an academic text. If you aim to take IELTS, TOEFL, or any other international English tests where writing is an integral part of the test, you have to be aware of the factors according to which your text is assessed.

بخش یک رایتینگ آیلتس آکادمیک – چگونگی توصیف نمودار، نقشه و جدول

در بخش اول IELTS Writing task 1 academic ، بازرس آزمون به‌دنبال یافتن توانایی شما در شناسایی و توصیف اطلاعات بصری به روش آکادمیک است. این اطلاعات ممکن است به‌صورت نمودار، جدول، نقشه و یا طرح یک روند باشد.

IELTS Writing Sample 8

آکادمی زبان‌ها و آیلتس دید جدیدترین سوالات اسپیکینگ و رایتینگ آیلتس را گردآوری کرده، و حرفه‌ای‌ترین پاسخ‌ها را برای آن‌ها فراهم می‌کند. IELTS Writing Sample 8 در آزمون‌های ایران مطرح شده است.

مطالب آموزشی رایگان مربوط به اسپیکینگ و رایتینگ آیلتس

لینک‌های موجود در این مقاله، جدیدترین نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس (IELTS Speaking) و رایتینگ آیلتس (IELTS Writing) به‌همراه پاسخ‌هایی به نگارش اساتید آیلتس دید هستند. با ما همراه باشید.

تکنیک‌های رایتینگ آیلتس | process در تسک 1 رایتینگ آیلتس

در این مطلب درمورد نکات و تکنیک‌هایی برای کسب نمره بالا در بخش Process، در تسک 1 رایتینگ آیلتس صحبت می‌کنیم. توصیه ما به شما این است که این سبک سوال را بسیار جدی بگیرید.

IELTS writing task 2 topics academic with answers – Environmental Issues

درمقابله با سوالات مرتبط با مسائل محیط زیستی، سعی کنید درباره علت، معلول و راه حل مطالعه داشته باشد. در این مقاله یکی از سوالات تسک 2 رایتینگ آیلتس را برای نمونه پاسخ داده‌ایم.

نکات و تکنیک های رایتینگ آیلتس | نمره‌دهی در رایتینگ آیلتس

برای اینکه تو رایتینگ آیلتس 100% نمره رو کسب کنید 4 تا چیز رو بایستی درنظر داشته باشین: 25 درصد نمره متعلق به Task Achievement و Task Response می‌شه.

چگونگی مقابله با بخش نوشتاری آیلتس : تسک 1 رایتینگ آیلتس

تکنیک اول تسک 1 رایتینگ آیلتس : زمانی که درباره گراف‌ها می‌نویسید، بدون اینکه روی جزئیات تمرکز کنید، به اطلاعات تصویر نگاه کنید. معمولاً شما می‌توانید سه یا چهار روند اصلی را شناسایی کنید. دور خطوط و اشکال گراف خط بکشید یا آن‌ها را پررنگ کنید.

IELTS Writing Samples

اگر برای پاسخ به سوالات تسک دوم رایتینگ آیلتس نمی‌دانید چطور ایده‌پردازی کنید، وب‌سایت آکادمی بین‌المللی زبان‌ها و آیلتس دید را دنبال کنید. مقالات این وب‌سایت توسط باسوادترین‌های آزمون آیلتس نوشته شده‌اند.

Coherence وCohesion در رایتینگ آیلتس (ارتباط و پیوستگی)

در این مقاله Coherence وCohesion در رایتینگ آیلتس (ارتباط و پیوستگی) را موردبررسی قرار می‌دهیم. ارتباط بین جملات (coherence) به چه معناست؟ Coherence توانایی نوشتن متنی‌ست که توسط خواننده فهمیده شود.

چگونگی استفاده از اصطلاحات در تسک 2 رایتینگ آزمون آیلتس (Essay Writing IELTS)

اصطلاحات نقش بسیار ویژه‌ای را در تسک 2 رایتینگ آیلتس (Essay Writing) ایفا می‌کنند. اصطلاحات در نوشتار نیز نقش مهمی دارند و معمولاً نویسندگان برای رساندن بهتر پیام خود به خواننده، از اصطلاحات که یک روش طنزآمیز است استفاده می‌کنند.

تکنیک‌های رایتینگ آیلتس – چگونگی مقابله با بخش نوشتاری آیلتس

در این مقاله نگاهی جزئی به تکنیک‌های رایتینگ آیلتس تسک 2 خواهیم داشت. در تسک 2 رایتینگ آیلتس، متنی به شما داده می‌شود که باید به سوالات مربوط به آن پاسخ دهید. به‌طور کلی 5 نوع سوال در بخش IELTS Writing Task 2 وجود دارد.

موضوع رایتینگ تسک 2 آیلتس : رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی

در مقاله فعلی موضوع بحث درباره رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی و اهمیت آن در زندگی ماست. دنیای پست مدرن شاهد توسعه گسترده‌ای در فناوری مدیا بوده است. پدیدار شدن دیجیتال مدیا، به‌خصوص اینترنت منجر به افزایش عظیم و بی‌سابقه در استفاده از رسانه‌های مختلف شده است.

رایتینگ IELTS تسک 2

نداشتن ایده کافی و ناتوان‌بودن در Barnstorming مهارت‌های دیگر زبان انگلیسی شما را بدون شک تحت تاثیر خواهد گذاشت. پس چاره موفقیت در رایتینگ IELTS تسک 2 چیست؟ با ما در این مقاله همراه باشید.

تکنیک های رایتینگ آیلتس تسک دوم

در این مقاله نگاهی به مفهوم consumerism که یکی دیگر از پدیده‌های پسامدرن است، می‌اندازیم. ولی قبل از خواندن این مقاله توصیه می‌کنم 3 مقاله قبلی را خوب بخوانید و سپس با این مقاله همراه باشید.

تکنیک‌های تسک 2 رایتینگ آیلتس – نمونه سوال سال 2019

در کنار تکنیک‌های تسک 2 رایتینگ آیلتس و یک سری نکات ریز، در مقالات قبلی، تا حدی سعی کردیم به شما آموزش دهیم که چگونه با استفاده از مفاهیم و مباحث بالا Brainstorming انجام داده و به سوالات گاهاً پیچیده IELTS Writing Task 2 پاسخ دهید.

بایدها و نبایدهای بخش رایتینگ آیلتس تسک دوم برای نمره بالای 7

اکثر متقاضیان آزمون آیلتس این را می‌دانند که کسب نمره بالای 6.5 در رایتینگ IELTS تقریباً غیر ممکن است، افراد زیادی هستند که در مهارت‌های دیگر آیلتس نمره 8 و حتی بالاتر را کسب کرده‌اند، ولی نتوانسته‌اند در رایتینگ آیلتس نمره بالای 6.5 را کسب کنند.

IELTS Writing Task 2 – موضوع: دغدغه ظاهر فیزیکی و سن

برای کسب نمره بالای 7 در IELTS Writing Task 2 داشتن اطلاعات عمومی درباره موضوعات مختلف مهم است. توجه داشته باشید که 25% نمره به Task Achievement اختصاص داده می‌شود. برای اینکه این نمره را از دست ندهید، باید سوالات را با استدلال قوی و محکم جواب دهید.

; آیکون تماس با ما