تعیین سطح رایگان

; ;

نتایج جستجو برای کلمه کلیدی تکنیک های اسپیکینگ آیلتس

کلاس اسپیکینگ آیلتس

برای بسیاری از شماها آزمون آیلتس تعیین‌کننده آینده‌کاری و مهاجرتی است. اسپیکینگ آیلتس برای متقاضیان آیلتس دارای اهمیت فوق‌العاده بالاییست زیرا توانایی صحبت‌کردن به انگلیسی در کنار اینکه به شما اعتماد به‌نفس بالا می‌بخشد، تاثیر به‌سزایی بر 3 مهارت زبانی (ریدینگ، رایتینگ و لیسنینگ) شما می تواند داشته باشد. کلاس اسپیکینگ آیلتس آکادمی زبان ها و آیلتس دید به منظور آمادگی هرچه سریع تر شما عزیزان برای آزمون اسپیکینگ آیلتس می باشد.

نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس با پاسخ – موضوع: Tourism

در وب‌سایت آکادمی بین‌المللی زبان‌ها و آیلتس دید، شما عزیزان می‌توانید جدیدترین نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس را مطالعه کنید. پاسخ این نمونه سوالات توسط کارشناسان فوق‌حرفه‌ای آیلتس آماده شده‌اند.

IELTS Speaking Test Tips

آکادمی بین‌المللی زبان‌ها و آیلتس دید، سوالات سال‌های پیش آزمون آیلتس را گردآوری کرده و به آن‌ها پاسخ می‌دهد. این پاسخ‌ها بهترین راه تقویت مهارت اسپیکینگ آیلتس برای متقاضیان آزمون هستند.

نکات آیلتس | نکات و تکنیک های پارت دوم اسپیکینگ آیلتس

قسمت دوم بخش اسپیکینگ چیست؟ در این بخش، اساتید آکادمی دید، تکنیک‌های پارت 2 اسپیکینگ آیلتس را برای شما عزیزان آماده کرده‌اند. بنابراین خود را آماده کرده و به خواندن این مقاله ادامه دهید…

جدیدترین سوالات اسپیکینگ آیلتس به‌همراه پاسخ از ژانویه تا آوریل 2019

وب‌سایت آکادمی آیلتس دید به‌صورت هفتگی جدیدترین سوالات IELTS Speaking را به‌همراه پاسخ‌های حرفه‌ای برای شما عزیزان آپلود می‌کند. شما نیز می‌توانید پاسخ خود را در بخش کامنت‌ها گذاشته تا به‌صورت رایگان برای شما تصحیح شوند.

IELTS speaking questions

با دید برای IELTS speaking questions with answers همراه باشید. اساتید دید جزء خبره‌ترین‌ها هستند که به جدیدترین سوالات پاسخ‌های حرفه‌ای در حد نمره 9 آیلتس داده‌اند.

IELTS Speaking Part 1 | سوالات اسپیکینگ آیلتس سال 2019 | موضوع: Dream

در وب‌سایت رسمی آکادمی دید، شما می‌توانید جدیدترین سوالات اسپیکینگ آیلتس را به‌همراه پاسخ‌های حرفه‌ای پیدا کنید. برای دسترسی به لیست سوالات پاسخ داده شده با مقالات آکادمی دید همراه باشید.

نکات و تکنیک‌های آیلتس | بایدها و نبایدهای اسپیکینگ آیلتس

برخی شرکت‌کنندگان بر این باورند که بهترین راه برای عملکرد در بخش اسپیکینگ آیلتس، ارائه پاسخ‌هایی است که از پیش به‌خاطر سپرده اند. این ایدۀ خوبی نیست چون ممتحن‌ها به‌راحتی می‌توانند متوجه این کار شما بشوند.

IELTS Speaking – نمونه سوالات پارت 1، 2، 3 به همراه پاسخ

اساتید دید از بهترین‌های حوزه زبان انگلیسی و آیلتس هستند که نمونه سوالات سال‌ها و ماه‌های اخیر آزمون آیلتس را جمع‌آوری کرده و حرفه‌ای‌ترین پاسخ را برای آن‌ها داده‌اند. برای کسب نمره 7 آیلتس، کافی است با وب‌سایت دید همراه باشید.

نمونه 21 اسپیکینگ آیلتس | موضوع: Efficiency

اسپیکینگ آیلتس جزء چالش برانگیزترین بخش‌های آزمون آیلتس است. در کنار بالا‌بودن سطح دایره لغات و ساختار های گرامری‌تان، شما بایستی آماده باشید تا به سوالاتی با موضوعات بسیار متنوع و تاحدی پیچیده نیز پاسخ بدهید.

نکات و تکنیک‌های IELTS Speaking - part 22

در پارت یک اسپیکینگ آیلتس، سوالات درباره علایق شخصی یا خود شما می‌باشد. سوالات همیشه ساده نخواهند بود، بنابراین، برای پاسخ به سوالات غیرمنتظره و مشکل آماده باشید. در IELTS Speaking Part 22، برای شما سوالات مربوط به Sound/Noise را فراهم کرده‌ایم.

IELTS Speaking Sample 19 با موضوع فیلم

آکادمی آیلتس دید جدیدترین سوالات رایتینگ و اسپیکینگ آیلتس، حتی سوالات چند ماه اخیر را در این وب‌سایت گردآوری کرده و با یاری اساتید نخبه آیلتس، به آن‌ها پاسخ دقیق و سطح بالایی را ارائه می‌دهد.

IELTS Speaking Sample 20

در IELTS Speaking Sample 20، به سوالهای پارت 3 اسپیکینگ سال 2019 نگاهی انداخته و به آن‌ها پاسخ می‌دهیم. دقت کنید که سوالات پارت 3 اسپیکینگ آیلتس، برخلاف سوالات پارت 1 و 2 که شخصی هستند، تحلیلی بوده و باید فراتر از عناصر زندگی خود بروید.

IELTS Speaking part 23 : موضوع: Sports and Exercise

در این مقاله جدیدترین نمونه سوالات سال 2019 اسپیکینگ آیلتس را به‌همراه پاسخ برای شما عزیزان فراهم کرده‌ایم. شما نیز می‌توانید در بخش کامنت‌ها پاسخ‌های خود را برای ما ارسال کنید تا به‌صورت رایگان تصحیح شوند.

IELTS Speaking Sample 18 با موضوع Alone

وب‌سایت آکادمی آیلتس دید ارائه‌دهنده جدیدترین سوالات آیلتس به‌همراه پاسخ حرفه‌ای است. این مقاله پاسخ‌هایی را برای IELTS Speaking Sample 18 با موضوع Alone برای شما عزیزان آماده کرده است.

نمونه سوال اسپیکینگ آیلتس – موضوع: Reading, Friends, Describing a Writer

اگر به‌دنبال نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس با پاسخ‌های حرفه‌ای در حد نمره بالای ۷ هستید که توسط اساتید حرفه‌ای تهیه شده باشند، وب‌سایت آکادمی بین‌المللی دید منبع فوق‌العاده‌ای برای شماست.

مطالب آموزشی رایگان مربوط به اسپیکینگ و رایتینگ آیلتس

لینک‌های موجود در این مقاله، جدیدترین نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس (IELTS Speaking) و رایتینگ آیلتس (IELTS Writing) به‌همراه پاسخ‌هایی به نگارش اساتید آیلتس دید هستند. با ما همراه باشید.

Speaking آیلتس – موضوع: شبکه‌های اجتماعی و دوستی

بی‌شک یکی از بحث برانگیزترین مباحث دنیای پست مدرن ما رسانه‌های اجتماعی است. فیسبوک، تلگرام، توییتر، اینستاگرام مانند رشته نخ‌هایی سفت و سخت تار و پود واقعیت زندگی ما را بافته‌اند. در آزمون ایلتس (IELTS) شما ممکن است با سوالات چالش برانگیزی پیرامون تاثیرات رسانه‌های اجتماعی بر زندگی و روابط‌تان روبرو شوید.

IELTS Speaking Part 1 -Topic: Sports – 2019

در این بخش سوالات مربوط به موضوع ورزش IELTS Speaking Part 1 را بررسی کرده و به آن‌ها پاسخ داده‌ایم. این سوال‌ها مربوط به ماه آوریل سال 2019 می‌باشد. پس با ما همراه باشید.

IELTS 2019 Speaking part 1 Questions

در این مقاله بعضی از سوالات آزمون پارت یک آیلتس (IELTS 2019 Speaking part 1 Questions) را برای شما جمع‌آوری‌کرده و جواب داده‌ایم. توصیه ما این است که جواب‌های آماده‌شده را حفظ نکنید بلکه به لغت‌ها و collocationهای استفاده‌شده دقت کنید و استفاده آن را یاد بگیرید.

جدیدترین سوالات اسپیکینگ آیلتس به همراه پاسخ – ماه آوریل 2018

در این مقاله یک سری از جدیدترین سوالات اسپیکینگ آیلتس را پاسخ می‌دهیم. شما نیز در قسمت کامنت‌ها می‌توانید به سوالات پاسخ‌ داده و جواب تصحیح‌شده را رایگان دریافت کنید. دو سوال اولیه و همیشگی درباره معرفی خودتان و توضیح درباره کار و تحصیلاتتان می‌باشد.

نکات پارت 2 اسپیکینگ آیلتس | نمونه شماره 22

پارت دوم اسپیکینگ آیلتس طولانی‌ترین بخش اسپیکینگ محسوب می‌شود. در این بخش، به شما یک کارت می‌دهند که بر روی آن یک موضوع با 4 سوال نوشته شده است. موضوع که بر روی کارت است چیزی تخصصی نیست، بلکه سوالات عمومی و شخصی هستند.

بخش مهارت اسپیکینگ آیلتس

این بخش مکالمه‌ای (اسپیکینگ آیلتس) رو در رو با یک ممتحن است. مباحث مکالمه تقریباً درباره زندگی واقعی شما می‌باشند. ممتحن از شما درباره خانه، کار، تحصیلات و غیره سوال خواهد کرد. سعی کنید آرامش خودتان را حفظ کنید تا صحبت‌کردنتان طبیعی و بدون استرس باشد.

نکات مربوط به آزمون آیلتس و رهنمود‌‌هایی در روز امتحان آیلتس

در قسمت ذیل نکاتی برای روز امتحان آیلتس آمده است. این نکات برای راهنمایی شما قبل از آزمون آیلتس و نیز در طول امتحان آیلتس هستند. این نکات هم برای آزمون‌های عمومی و هم برای آزمون‌های آکادمیک کاربردی هستند. امسال تمام صفحات سایت ما، مربوط به این هستند. 2019.

تکنیک‌های اسپیکینگ آیلتس

اگر به‌دنبال کسب نمره بالای 7 آیلتس هستید، به‌دنبال حقه و راه‌های در رو نباشید چون جواب نمی‌دهد. تکنیک‌های اسپیکینگ آیلتس که ما برای شما فراهم کرده‌ایم حقه نیستند، بلکه سرعت یادگیری و آمادگی شما را بالا می‌برند.

تست اسپیکینگ آیلتس در بریتانیا – مارس 2018 با نمونه پاسخ

نکته مهم درباره تقویت اسپیکینگ آیلتس : تقویت دایره لغات یکی از اصول اولیه تقویت اسپیکینگ و موفقیت در تست اسپیکینگ آیلتس است. توصیه ما این است که واژگان رو موضوع‌بندی کنید. بهترین راه، خواندن سری کتاب‌های Vocabulary in Use و Collocations in Use است.

جدیدترین سوالات IELTS Speaking Part 2 – سال 2019 به همراه پاسخ

در این مطلب به برخی از سوالات IELTS Speaking Part 2 و پارت 3 ارائه‌شده در یک آزمون آیلتس سال 2019 نگاهی می‌انداریم. پاسخ‌هایی که برای این سوالات اسپیکینگ آیلتس آماده کرده‌ایم در حد نمره بالای ۷ آیلتس می‌باشند.

پارت 2 اسپیکینگ آیلتس – سوالات ماه می سال 2019

در این مقاله یک سری از سوالات پارت 2 اسپیکینگ آیلتس را بررسی می‌کنیم. این سوالات واقعی در ماه می 2019 در امتحان آمده‌اند. شما می‌توانید در بخش کامنت‌ها جواب سوالات را بنویسید و جواب تصحیح‌شده را دریافت کنید.

نمونه سوالات اسپیکینگ آزمون آیلتس درباره خواب و رویا – سال 2018

در پارت 1 اسپیکینگ آزمون آیلتس از شما سوالات شخصی پرسیده می‌شود. این سوالات گاهاً کمی متمایل به مباحث تحلیلی و بحث برانگیز نیز می‌شوند. در این مقاله سوالات 2018 Speaking IELTS مربوط به خواب و رویا را جواب داده‌ایم. 3 سوال اول سوالات شخصی هستند و 3 سوال دیگر سوالات تحلیلی.

سوالات اسپیکینگ آیلتس – موضوع: Home

در پارت 1، 2، 3 سوالات اسپیکینگ آیلتس ، از شما ممکن است خواسته شود تا دربارۀ خانه یا جایی که اقامت می‌کنید صحبت کنید. در این مقاله به نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس درباره home و accommodation نگاهی می‌اندازیم.

نکات ضروری برای آزمون اسپیکینگ آیلتس

ممکن است از شرکت در آزمون اسپیکینگ آیلتس خود مضطرب باشید ، اما با این 10 نکته از کارشناسان آیلتس ما ، و تمرینات فراوان، می توانید اعتماد به نفس خود را بالا ببرید و نمره آیلتس مورد نیاز خود را بدست آورید.

; آیکون تماس با ما