تعیین سطح رایگان

; ;

نتایج جستجو برای کلمه کلیدی استاد زبان سوئدی

آموزش زبان سوئدی

آکادمی بین‌المللی زبان دید، یکی از حرفه‌ای‌ترین مراکز برگزاری دوره‌های آموزش زبان سوئدی است. در کنار حرفه‌ای‌ترین اساتید زبان سوئدی آموزشگاه زبان دید، مکالمه زبان سوئدی را حدوداً در 6 ماه می‌توانید فراگرفته و به صورت سلیس صحبت کنید.

آموزش خودخوان زبان سوئدی | روش‌های یادگیری زبان سوئدی

جک که اهل بریتانیا می‌باشد، زبان سوئدی را قبل از رفتن به کشور سوئد به‌صورت خودخوان یاد گرفت. در این مطلب بهترین نکات یادگیری زبان سوئدی که جک به آن‌ها اشاره کرده است را برایتان ارائه می‌دهیم.

5 نکته یادگیری زبان سوئدی

آیا قصد دارید در سفر بعدی خود به سوئد مردم را تحت تاثیر قرار داده یا هدفتان پیشرفت بیزنیس خود در کشور سوئد باشد؟ یا با یادگیری زبان سوئدی صرفاً قصد دارید متن‌های آهنگ سوئدی را فهمیده یا چند کتاب یا وبسایت به زبان سوئدی را راحت‌تر درک کنید؟

بهترین فیلم‌ها برای یادگیری زبان سوئدی | کلاس زبان سوئدی

از فیلم‌های مخصوص کودکان گرفته تا کمدی تاریک، از درام گرفته تا فیلم‌های جنایی، فیلم‌های سوئدی برای یادگیری زبان سوئدی مناسب با سطح شما وجود دارد.

بهترین کانال‌های YouTube یادگیری زبان سوئدی

یادگیری زبان سوئدی کار بسیار دشواری است. خوشبختانه، با ابزار قدرتمند اینترنت، یادگیری یک زبان، آسان‌تر از گذشته شده است. با یوتیوب، قادر خواهید بود تلفظ صحیح را از سوئدی زبان‌ها شنیده و کلمه sjuksköterska را مثل یک حرفه‌ای در کم‌ترین زمان تلفظ کنید.

منابع خودخوان زبان سوئدی

وب‌سایت آکادمی دید منابع خودخوان زبان سوئدی را برای شما عزیزان فراهم کرده است. دوره‌های یادگیری زبان سوئدی نیز در آکادمی دید با حرفه‌ای‌ترین اساتید برگزار می‌شود.

دانلود منابع و کتاب های یادگیری زبان سوئدی

در این مطلب ۳ کتاب یادگیری زبان سوئدی را برای شما عزیزان به‌همراه توضیحات و لینک دانلود فراهم کرده‌ایم. دانلود کتاب‌های یادگیری سوئدی را با بهترین کیفیت در وب‌سایت آکادمی زبان ها و آیلتس دید می‌توانید پیدا کنید.

دانلود کتاب‌های یادگیری زبان سوئدی

امروزه در ایران، افراد بسیاری به‌دنبال یادگیری زبان سوئدی هستند تا شانس اخذ ویزای سوئد را بالا ببرند و بتوانند به رویایی چون زندگی در سوئد نائل شوند. ما در این مطلب چند کتاب آموزش زبان سوئدی را برای شما با توضیحات دقیق به‌همراه لینک دانلود فراهم کرده‌ایم.

کتاب Essential Swedish Grammar

این کتاب جنبه‌های اصلی گرامر زبان سوئدی را قدم به قدم پوشش می‌‌دهد که ابزار ضروری برای گفتار و درک هستند.

; آیکون تماس با ما