تعیین سطح رایگان

; ;

سایر منابع آموزش زبان (1)

دانلود منابع و کتاب‌های آموزش زبان فرانسه

در این مقاله، 3 کتاب آموزش زبان فرانسوی را برای شما عزیزان فراهم کرده‌ایم. در وب‌سایت رسمی آکادمی زبان‌ها و آیلتس دید دانلود کتاب‌های آموزش زبان فرانسه به‌صورت رایگان و به همراه توضیحات تکمیلی برای شما عزیزان ارائه می‌شود.

دانلود بهترین منابع و کتاب‌های آموزش و یادگیری زبان فرانسه

امروزه، زبان فرانسوی نقش پررنگی در دنیای ما دارد. به این زبان حرف‌زدن و داشتن یک مدرک معتبر زبان فرانسه، رزومه کاری و تحصیلی شما را می‌تواند بسیار تقویت کند.

دانلود کتاب‌های یادگیری زبان سوئدی

امروزه در ایران، افراد بسیاری به‌دنبال یادگیری زبان سوئدی هستند تا شانس اخذ ویزای سوئد را بالا ببرند و بتوانند به رویایی چون زندگی در سوئد نائل شوند. ما در این مطلب چند کتاب آموزش زبان سوئدی را برای شما با توضیحات دقیق به‌همراه لینک دانلود فراهم کرده‌ایم.

معرفی و دانلود منابع و کتاب‌های خودخوان زبان فرانسه

برای دوست‌داران زبان فرانسه، آکادمی بین‌المللی دید کتاب‌های آموزشی متنوعی را با قیمت بسیار پایین در اختیار می‌گذارد. اگر به دنبال منابع خودخوان زبان فرانسه هستید، در این مطلب چند کتاب برای شما فراهم کرده‌ایم.

منابع خودخوان زبان سوئدی

وب‌سایت آکادمی دید منابع خودخوان زبان سوئدی را برای شما عزیزان فراهم کرده است. دوره‌های یادگیری زبان سوئدی نیز در آکادمی دید با حرفه‌ای‌ترین اساتید برگزار می‌شود.

دانلود منابع و کتاب های یادگیری زبان سوئدی

در این مطلب ۳ کتاب یادگیری زبان سوئدی را برای شما عزیزان به‌همراه توضیحات و لینک دانلود فراهم کرده‌ایم. دانلود کتاب‌های یادگیری سوئدی را با بهترین کیفیت در وب‌سایت آکادمی زبان ها و آیلتس دید می‌توانید پیدا کنید.

کتاب French Grammar drills

کتاب French Grammar Drills با پوشش‌دادن تمام جنبه‌های زبان فرانسه به شما در یادگیری پیچیده‌ترین موضوعات گرامری با روش‌های جالب و سرگرم‌کننده کمک می‌کند

کتاب French

مجموعه کتاب‌های Teach Yourself Language پرفروش‌ترین مجموعۀ آموزش زبان است و بر اساس جدیدترین روش‌های آموزشی طراحی شده است.

کتاب French Short Stories: Learn French with Stories for Beginners

کتاب French Short Stories: Learn French with Stories for Beginners سبک و شیوه‌های متنوعی را برای یادگیری زبان فرانسه دارد.

کتاب Beginning French for the utterly confused

کتاب Beginning French for the utterly confused کلید موفقیت زبان آموزان مبتدی است. با این کتاب دیگر نگران سردرگمی در یادگیری نخواهید بود.

کتاب French Verbs 501

کتاب 501 French Verbs یکی از معروف‌ترین منابع آموزش زبان می‌باشد. در این کتاب مهم‌ترین فعل‌های زبان فرانسه به ترتیب الفبا در نمودارهایی به شکل معلوم و مجهول آورده شده‌اند

کتاب Essential Swedish Grammar

این کتاب جنبه‌های اصلی گرامر زبان سوئدی را قدم به قدم پوشش می‌‌دهد که ابزار ضروری برای گفتار و درک هستند.

کتاب Easy French Step-by-Step

کتاب Easy French Step-by-Step مهم‌ترین نکات گرامری پایه را برای شما فراهم کرده که برای یادگیری کامل زبان دوم فوق‌العاده است

; آیکون تماس با ما