تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

زبان ترکی استانبولی می‌تواند برای شما کاربرد زیادی در ایران داشته باشد. به‌عنوان یک کشور همسایه، ترکیه می‌تواند درهای شغلی زیادی را برای شما باز کند. آکادمی بین‌المللی دید با همکاری اساتیدی که سال‌ها تجربه موفق در تدریس ترکی استانبولی دارند، کلاس‌های متنوع ترکی استانبولی را برگزار می‌کند. در آموزشگاه زبان دید، تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی به شکل‌های متنوعی در حال اجرا هستند.از آپشن‌های برگزاری تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

کلاس خصوصی زبان ترکی استانبولی  داخل آموزشگاه

تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی در منزل یا محل کار شما

کلاس آنلاین ترکی استانبولی (بصورت مجازی از طریق اسکایپ یا نرم‌افزارهای video call دیگر)

اساتید دید با سوابق درخشان در زمینۀ تدریس ترکی استانبولی، شما عزیزان را برای آزمون‌های سفارت ترکیه آماده می کنند. آزمون‌هایی چون TÖMER، ALES و Yös و غیره. از این‌رو، آکادمی دید با اهداف، برنامه و متد آموزشی مشخص قادر بوده رضایت بسیاری را جلب کند و نتایج چشم‌گیری را به‌عنوان بهترین آموزشگاه ترکی استانبولی تهران کسب کند.


مزایا و فیدبک بالای تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

در دوره‌های خصوصی ترکی استانبولی، شما زبان‌آموز عزیز تعیین‌کننده ساعت و تاریخ برگزاری کلاس‌ها هستید. شما می‌توانید در ساعاتی که بازده یادگیری‌تان بالاست، درخواست کلاس کرده و در آرامش و هوشیاری ذهنی کامل، از کلاس زبان ترکی‌استانبولی خود بهره ببرید.
از مزایای دیگر تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی پرداخت شهریه به‌صورت اقساط  تا پایان دوره آموزشی است.
کلاس‌ها توسط کادر آموزشگاه زبان دید برای آگاهی از پیشرفت، رضایت همیشگی زبان آموزان و همچنین روند یادگیری پیگیری می‌شوند.
برگزاری دوره‌های فوق‌فشرده و فشرده برای اینکه هرچه سریعتر به هدفتان برسید.


دوره مکالمه زبان ترکی استانبولی

دوره‌های کاملاً کاربردی مکالمه زبان استانبولی برای مسافرین، تجار، مدیران سازمان‌ها و شرکت‌ها به صورت فوق فشرده و فشرده برگزار می شوند.


منابع تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

 آکادمی دید برای آموزش مکالمه زبان ترکی استانبولی سری کتاب‌های Hitit را برگزیده است.

تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی با کتاب های hitit

 

این کتاب‌های آموزش زبان ترکی استانبولی 4 مهارت شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن را پوشش می‌دهند که هم مکالمه شما را تقویت کرده و هم شما را برای آزمون تومر آماده می‌کنند. بنابراین، این منبع یکی از مهم‌ترین منابع آموزش زبان ترکی استانبولی در میان افرادی است که قصد مهاجرت و اقامت در ترکیه را دارند.


برای اطلاع از شهریه، تاریخ و نحوه برگزاری کلاس ها، با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس: 02122040853 | 02122040877

 

لینک های مرتبط:

اپلیکیشن های یادگیری زبان ترکی استانبولی برای اندروید، آیفون و آی پد