کلاس زبان روسی | آموزش تضمینی مکالمه روان در 40 جلسه

کلاس زبان روسی | آموزش تضمینی مکالمه روان در 40 جلسه

کلاس زبان روسی | کلاس‌ها و دوره‌های تضمینی مکالمه زبان روسی در 40 جلسه دوره زبان روسی

در آکادمی زبان دید، حرفه‌ای‌ترین اساتید زبان روسی، با استفاده از به‌روزترین روش‌های تدریس این زبان را آموزش می‌دهند. دوره‌های زبان روسی به صورت عادی و گروهی، فشرده و فوق‌فشرده به شکل‌های زیر برگزار می‌شوند:

- کلاس خصوصی زبان روسی در منزل دوره زبان روسی

- تدریس خصوصی زبان روسی در محل کار تدریس زبان روسی

- کلاس زبان روسی به صورت آنلاین دوره زبان روسی

- تدریس زبان روسی داخل آموزشگاه تدریس زبان روسی

دروه‌های آموزش زبان روسی دید براساس سیستم سطح‌بندی CEFR بوده و شما را از سطح A1 تا C2 برای آزمون پادفک روسی آماده می‌کند.

آموزشگاه زبان دید، با اعزام اساتید حرفه‌ای، متعهد و مورداعتماد آقا و خانوم و با پیگیری منظم کلاس‌ها، روند پیشرفت و رضایت شما را دنبال کرده و از این طریق بهترین کلاس زبان روسی را برای شما تضمین می‌کند.

برای کسب اطلاع بیشتر از کلاس زبان روسی ، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

021-22040877 --- 021-22040853


در ادامه، نگاهی به روش‌های مختلف یادگیری زبان روسی می‌اندازیم که به قلم اساتید ما آماده شده‌اند.

یادگیری زبان روسی 

کلاس زبان روسی

مکالمه به زبان روسی، دری به دنیایی با جمعیت 160 میلیون نفر روسی‌زبان در روسیه و کشورهای اطراف برای شما می‌گشاید. بین زبان‌های اسلاوی (slavic) زبان روسی بیشترین تکلم را دارد. در مناطق اروپای شرقی و اوراسیا نیز زبان روسی زبان غالب و اصلی می‌باشد. در سراسر دنیا، 280 میلیون نفر به زبان روسی صحبت می‌‌کنند که 120 میلیون نفر از آن‌ها نیز این زبان را به‌عنوان زبان دوم صحبت می‌کنند. یادگیری زبان روسی همچنین می‌تواند سرفصلی برای یادگیری زبان‌های اسلاوی (slavic) دیگر، همچون لهستانی، چکی و اوکراینی باشد. کلاس زبان روسی
از آنجایی که بین زبان انگلیسی و زبان روسی تفاوت‌های اندکی از لحاظ لغات، گرامر و تلفظ کلمات وجود دارد، یادگیری زبان می‌‌تواند یک چالش باشد. اما یادگیری زبان جدید از ابتدا می‌تواند این مسئله را به صورت‌های مختلف آسان کند. تسلط بر زبان روسی با یادگیری حروف الفبای جدید و تلفظ صدای این حروف آغاز می‌شود.
اولین مانع برای تسلط پیدا کردن بر زبان روسی، یادگیری الفبای سیریلیک (Cyrillic) است که از لحاظ نوشتاری نسبت به الفبای لاتین بسیار متفاوت است. اگرچه زمانی که شما با چگونگی خواندن حروفی مثل Г, Д و Ж آشنا می‌شوید، شما آماده خواهید بود تا شروع کنید به خواندن و صحبت‌کردن به زبان روسی.


پیش‌زمینه‌ای از زبان روسی


فواید یادگیری زبان روسی:

اگر بتوانید در طول روز در مکالمات خود اندکی زبان روسی به‌‌‌‌‌‌‌کار ببرید دری به دنیایی جدید باز کرده‌‌اید.

یادگیری زبان روسی برای کسب و کار:

تکلم به چندین زبان، نه‌تنها برای رزومه شما مفید است بلکه می‌‌تواند کسب و کار شما را دگرگون کند. به‌عنوان هفتمین زبان پرتکلم این کرۀ خاکی، اندکی آشنایی به زبان روسی می‌تواند برای شخصی که کسب‌و کاری در اروپای شرقی و منطقه اوراسیه دارد، بسیار مفید باشد. 

یادگیری زبان روسی برای سفر:

حتی بعد از سقوط شوروی سابق، کشور روسیه همچنان یکی از مقصدهای محبوب بیشتر مردم آمریکا که برنامه‌های مسافرتی دارند، بوده است. اکثر افرادی که روسیه را فقط از طریق محصول وودکای باکیفیت یا توطئۀ جنگ سرد می‌‌شناسند،  نمی‌دانند که کشور روسیه پر از مقصدهای گردشگری جذاب و عالی ست.
موزه ی ارمیتاژ سن پترزبورگ، دریاچه بایکال، (Galapagos) روسیه”، اسکی در کوه‌های قفقاز، جنگل‌های شمالی در اورال، استراحت‌گاه‌های ساحلی روستایی در دریای خزر و دریای سیاه و راه آهن (Trans-Siberian) که تمام راه‌ها را به شهر بندری (Vla divostok) در دریای ژاپن می‌رساند. زمانی که شما بتوانید به زبان روسی صحبت کنید، قادر خواهید بود تا با همۀ کشورهای اروپای شرقی و غرب آسیا در ارتباط باشید. امری که برای یک فرد تک‌زبانه حتی قابل تصور هم نخواهد بود.

کلاس ها و دوره های آموزش زبان روسی

موزه ی ارمیتاژ سن پترزبورگ

زندگی در یک کشور خارجی:

زمانی که شما بتوانید بدون در دست داشتن دفترچه راهنمای سفر زبان روسی، این زبان را صحبت کنید، اقامت بیشتر در این کشور می‌‌تواند ایده‌ای وسوسه‌‌انگیز باشد. شهرهایی مانند مسکو و سن پترزبورگ برای دانش‌پژوهانی که به‌دنبال دوره‌‌های خارج از کشور بوده یا افرادی حرفه‌ای که به‌دنبال موقعیت‌‌هایی در هشتمین اقتصاد بزرگ دنیا هستند.‌ فرصت‌های زیادی را ایجاد می‌کنند. 

یادگیری زبان روسی برای تقویت ذهن:

تقویت ذهن در یادگیری زبان روسی

حتی اگر بخواهید زبان روسی را به‌صورت تفریحی یاد بگیرید، یادگیری چندین زبان می‌تواند ذهن شما را حتی در ایام پیری سالم و فعال نگه دارد. این امر به‌خاطر این است که فراگیری زبانی جدید، شبکه‌ای دیگر از ارتباطات را در میان سلول‌های عصبی شما ایجاد می‌کند. هرچقدر که اتصال سلول‌های عصبی شما بیشتر باشد، مهارت‌های حل مشکلات و حافظه شما بهتر می‌شود.