preloader
  • 09036272975 | 02166895207 دپارتمان انگلیسی، آیلتس، تافل و دولینگو
  • info@deedlanguage.ir
تدریس خصوصی زبان دانمارکی در آکادمی دید | یادگیری زبان دانمارکی

تدریس خصوصی زبان دانمارکی در آکادمی بین‌المللی دید

آکادمی بین‌المللی زبان‌ها و آیلتس دید، برای افرادی که قصد مهاجرت به دانمارک را دارند، کلاس‌های خصوصی متنوعی را برای آموزش زبان دانمارکی با بهترین اساتید به شکل‌های زیر ارائه می‌دهد:

  • تدریس خصوصی زبان دانمارکی در منزل

  • کلاس زبان دانمارکی در محل‌کار 

  • کلاس زبان دانمارکی در محیط آموزشگاه

  • تدریس آنلاین زبان دانمارکی 

زبان دانمارکی به صورت عادی، فشرده و فوق‌فشرده توسط بهترین اساتید زبان دانمارکی تهران تدریس می‌شود.

در زیر اساتید ما اطلاعاتی درباره یادگیری زبان دانمارکی  برای شما آماده کرده‌‌اند. امیدواریم برایتان مفید واقع شوند.


یادگیری زبان دانمارکی  تدریس خصوصی زبان دانمارکی

زبان دانمارکی شما را به جهانی با جمعیت بیش از 5.6 میلیون نفردر کشور دانمارک و قسمت‌هایی از گرینلند متصل می‌کند. مردم انگلیسی‌زبان، زبان دانمارکی را یکی از ساده‌ترین زبان‌ها برای یادگیری می‌دانند. دستورزبان و ساختار جملات با وجود تفاوت اندکی در ترتیب و قواعد، بسیار شبیه به زبان انگلیسی است.

 

تدریس خصوصی زبان دانمارکی در آکادمی دید

ولی از لحاظ تلفظ کلمات بسیار با زبان انگلیسی متفاوت بوده و شامل آواهایی است که در زبان انگلیسی مشابه آن وجود ندارد. البته با تمرین می‌‌توانید بر این صداها مسلط شوید. 
از آنجایی که زبان‌های انگلیسی و دانمارکی دارای ریشۀ مشترک از زبان آلمانی هستند، لغات هم‌ریشۀ فراوانی دارند. پس اگر به انگلیسی مسلط باشید، یادگیری زبان دانمارکی برایتان سخت نخواهد بود. لغاتی که معنی و تلفظ یکسانی در هر دو زبان دارند. برای مثال به این جملۀ دانمارکی دقت کنید. جمله‌ای که می‌‌توان آن را یک جملۀ انگلیسی-دانمارکی نامید: 

Kan du hjælpe mig? Hvor er nærmeste busstasjonen?

تدریس خصوصی زبان دانمارکی

جملات را با صدای بلند ادا کنید، حتی اگر هنوز در مورد نحوه تلفظ کلمات آن جمله مطمن نیستید. ادای آن‌ها با صدای بلند می‌تواند در فهمیدن معنی بعضی از این کلمات به شما کمک کند. در این جمله کلماتی مثلkan  , hjaelpe , mig , hvor...همانند کلماتی مثل where, me, help, can در زبان انگلیسی هستند. حال اگر اندکی با زبان انگلیسی آشنا باشید، حدس‌زدن معنی جمله بسیار آسان خواهد بود: می‌شه لطفاً به من کمک کنید؟ نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس کجاست؟ به نسبت زبان‌های دیگر، نه‌تنها شروع یادگیری زبان دانمارکی آسان است، بلکه یادگیری آن می‌تواند سرآغازی برای یادگیری زبان‌های دیگری مانند سوئدی، نروژی، چکی و خود آلمانی باشد. زبان‌هایی که همگی دارای ریشۀ آلمانی هستند.


فواید یادگیری زبان دانمارکی 

صحبتی اندک به زبان دانمارکی در مجموعه مکالمات خود، دری به دنیایی با سطوح مختلف را برای شما می‌گشاید. برای کسب‌وکار، چندزبانه بودن نه تنها برای رزومۀ شما خوب است، بلکه می‌تواند کار شما را دگرگون کند. از آنجایی  که زبان‌های کشورهای آلمانیِ شمالی تقریباً به‌صورت متقابل قابل فهم هستند، فراگرفتن زبان دانمارکی برای شخصی که کسب‌و کاری در کشورهای دانمارک، نروژ یا فنلاند دارد بسیار مفید است. یادگیری این زبان می‌‌تواند فرصت‌هابی طلایی برای شما ایجاد کرده و شما را تبدیل به متخصصی کند که کشور دانمارک به آن احتیاج دارد. این امر به‌‌خاطر کم بودن افراد خارجی است که زبان دانمارکی را بلد هستند. 

 سفر: اگرچه بیشتر دانمارکی‌ها می‌توانند به زبان انگلیسی صحبت کنند، اما مسلماً با مردم خود با زبان انگلیسی صحبت نمی‌کنند. زمانی که شما بتوانید به زبان دانمارکی صحبت کنید، فرصت‌هایی استثنایی در کشور دانمارک برای شما ایجاد خواهد شد که یک شخص غیرآشنا به زبان دانمارکی، تصورش را هم نمی‌کند.

زندگی در خارج کشور: زمانی که شما بتوانید زبان دانمارکی را بدون داشتن کتابچۀ راهنمای سفر صحبت کنید، ایدۀ بیشتر ماندن در آن کشور می‌تواند وسوسه‌کننده باشد. پایتخت کشور دانمارک شهر کپنهاگن (Copenhagen) فرصت‌های زیادی را برای افرادی که می‌خواهند در خارج از کشور درس بخوانند یا افراد مختخصصی که به‌دنبال یک حقوق خوب و زندگی مرفه هستند فراهم می‌کند.

آموزش ذهن: حتی اگر تصمیم دارید که زبان دانمارکی را به عنوان یک سرگرمی فرا بگیرید، دانستن چند زبان ذهن شما را حتی در ایام پیری سالم و فعال نگه می دارد. و این امر به‌خاطر این است که فراگیری زبانی دیگر، شبکه ای دیگر از ارتباطات را در میان سلول های عصبی شما ایجاد می کند. هرچقدر که اتصال سلول های عصبی شما بیشتر باشد، مهارت های حل مشکلات و حافظه شما بهتر می شود.

فرهنگ دانمارکی: صحبت به زبان دانمارکی به طور مستقیم شما را با کارهای هنری کشور دانمارک آشنا می‌کند. کارهایی مثل کار کردن در مرکز صنعتی طراحی با کیفیت، تماشای سریال های زنده ی منتقد پسند و حتی نحوه ی درست کردن غذای kogt torsk. همچنین می‌توانید با اثار ادبی کشور دانمارک آشنا شوید. مثل آثار Hans Christian Andersen. همچنین اگر شما دارای ریشه ی دانمارکی هستید، یادگیری زبان دانمارکی می تواند شما را به ریشه و اصل و نسب خود نزدیکتر کند. 

در کلاس درس 

آموزش در کلاس درس به همراه استاد و سایر دانش‌آموزان سنتی‌ترین روش‌ها برای یادگیری زبان است. بیشتر آمریکایی‌ها از قبل به این روش، زبانی را در دبیرستان فرا گرفته‌اند. اگرچه اکثر مواقع بهترین نتایج ممکن را در پی نداشته است. بیشتر افرادی که ترغیب می‌‌شوند تا در زبان موردنظر خود مسلط شوند، متوجه می‌شوند که کلاس‌های درس یک توازن خوب بین آموزش زبان و فرصتی برای گوش‌دادن و صحبت‌کردن به آن زبان ارائه می‌‌کند.


استاد خصوصی زبان دانمارکی

یادگیری به‌صورت یک‌به یک همراه با استاد، تجربۀ یادگیری مناسب و کامل ایجاد کرده و شانس بیشتری برای تمرین صحبت‌کردن فراهم می‌کند. در مقایسه با کلاس درس عمومی که استاد مجبور است به همۀ دانش‌آموزان توجه کند، کلاس خصوصی معمولاً زودتر به نتیجه می‌رسد. اگر چه کلاس‌های خصوصی ارزان نیستند و لازم است که شما خود را برای پرداخت هزینه‌های گران‌قیمت کلاس‌های اساتید باتجربه آماده کنید.

 

 

آموزش زبان دانمارکی در تهران

فایل‌های صوتی 

برای افرادی که قصد دارند پول خود را صرف یادگیری زبان بکنند، اما زمان کافی برای انجام روش‌های سنتی را ندارند، دوره‌های چندرسانه‌ای (multimedia) گزینۀ مناسبی می‌باشد. چه شما صحبت‌کردن (speaking) و گوش‌دادن (listening) را با سی‌دی در ماشین تمرین کرده چه دورۀ تعاملی را به وسیلۀ کامپیوتر خود در خانه و در زمان اوقات فراغت تمرین کنید. تنها اشکال این روش یادگیری هزینۀ بالای آن می‌باشد. همچنین مواردی که از آن‌ها استفاده می‌کنید به سرعت قابلیت ارتقاء خواهند داشت.

 

 

 

کلاس ها و دوره های آنلاین زبان دانمارکی

دوره‌های آنلاین زبان دانمارکی 

یادگیری آنلاین توسعۀ بسیار زیادی در طول سال‌های اخیر داشته است و به یکی از گزینه‌های بادوام نسبت به فرم‌های آموزش سنتی تبدیل شده است. این روش، روش خوبی برای افرادی است که دارای پول و یا زمان اندک هستند و می‌‌خواهند یادگیری خود را ارتقاء بدهند. در مقایسه با روش بالا، برنامه‌های مبتنی بر اشتراک( دارای هزینه) آنلاین همیشه به‌روزرسانی شده و همچنین دوره‌‌ها افزایش و ارتقاء پیدا می‌کنند و لازم به خریداری نمونۀ جدید نمی‌باشند. 

 

یادگیری زبان دانمارکی  به صورت رایگان 

پرداخت یا عدم پرداخت؟

تمام روش‌های ذکر شده در بالا اشتراکی هستند. همه آن ها هزینه‌بر هستند. اما راه هایی برای یادگیری زبان دانمارکی، برای افراد صرفه جویی که صبر و انگیزه ی بالاتری نسبت به افراد معمولی دارند، وجود دارد که رایگان هستند. 

 

 

کلاس خصوصی زبان دانمارکی در تهران

پارتنر یا دوست 

تکنیکی‌ست که در آن دو نفر که می‌خواهند زبان یک‌دیکر را یاد بگیرند نوبتی جایشان به‌عنوان استاد و دانش‌آموز عوض می‌شود. برای مثال، اگر شما برای دو ساعت همدیگر را ملاقات می‌کنید، می‌توانید برای یک ساعت به زبان دانمارکی صحبت کرده و سپس آن‌را به زبان انگلیسی در یک ساعت دوم تغییر دهید تا هر دو بتوانید اندکی زبان مورد نظر خود را تمرین کنید.
اما باید به‌یاد داشته باشید که صرفاً وقتی شخصی زبان مادری‌اش را می‌داند به این معنی نیست که حتماً یک معلم خوب هم در آن زبان خواهد بود. این روش زمانی مفید است که شما مقداری دانمارکی بلد بوده و فقط می‌خواهید اندکی تمرین کنید. اما شما باید آماده باشید تا به همتای خود زبان انگلیسی یاد بدهید. روش (Tandems) برای هر دو گروه کاملاً رایگان است اما هر دو طرف متعهد به صرف زمانی مشخص هستند.

 

غوطه‌ور شدن یا immersion 

 این روش رایگان است، اگر شما پول بلیط هواپیما، اتاق و خورد و خوراک را در نظر نگیرید. هیچ روشی بیشتر از زندگی در خود کشور دانمارک به شما برای یادگیری زبان دانمارکی کمک نمی‌کند. اما اگر شما اندکی دانش لغوی و گرامری نداشته باشید، (immersion) یک روش استثنایی نیست و گوش‌دادن به‌صورت منفعل کار آسانی نخواهد بود و شما را بدون مطالعۀ اضافه مسلط به زبان دانمارکی نخواهد کرد. قبل از قرارگرفتن در آن محیط، شما می‌توانید (immersion) را توسط شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی آنلاین دانمارک و اجاره فیلم دانمارکی شبیه‌سازی کنید. 

 

منابع کتابخانه‌ایِ آموزش زبان دانمارکی

اگر شما واقعاً یک فرد مبتدی در زبان دانمارکی هستید، برای شروع تنها چیزهایی که لازم دارید یک کتاب گرامر، دیکشنری و چند کتاب لغت زبان دانمارکی است. کتاب‌ها می‌توانند مهارت خواندن متون به زبان دانمارکی را برای شما بعد از مطالعۀ فراوان، فراهم کنند اما کمکی به مهارت گوش‌دادن و صحبت‌کردن شما به زبان دانمارکی نخواهند کرد.

 

دوره‌های آنلاین رایگان و اپلیکیشن‌های گوشی یادگیری زبان دانمارکی

صدها روش رایگان فراگیری زبان دانمارکی در اینترنت وجود دارد، از گرامر Wikis زبان دانمارکی گرفته تا دوره‌های آنلاینی که هیچ کمبود اطلاعاتی در آن‌ها وجود ندارد.
اما اغلب به‌صورت به‌هم ریخته و متناقض ارائه شده است که خواندن آن را از خواندن یک کتاب گرامر نیز سخت‌تر کرده است. 
بعضی از وب‌سایت‌ها موارد اموزشی تعاملی را به‌صورت رایگان ارائه می‌‌دهند، مثل Duolingo  و Memrise. اما این برنامه‌ها  با حذف مهارت‌های گوش‌دادن و صحبت‌کردن، بر روی مهارت‌های خواندن و نوشتن تمرکز می‌‌کنند. همچنین به‌شدت بر روی متون نوشته شده توسط کاربران وابسته هستند. 
این به این معناست که کیفیت کار متناقض است و دقت اطلاعات تایید نشده می‌باشد. می‌توان زبان دانمارکی را به صورت آنلاین و رایگان فرا گرفت اما خود را آمادۀ مقابله با درس‌های راکد، غیر قابل انعطاف، دارای طراحی‌های ضعیف و یا پر از تبلیغات نیز بکنید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

02166895207

 


Scroll to Top
آیکون تماس با ما