تعیین سطح رایگان

; ;

سایر مقالات آموزشی (2)

بهترین کانال‌های یوتیوب برای یادگیری زبان ژاپنی

یوتیوب جایی است که شما بلاگ‌های ویدئویی و پادکست‌های رایگان، حرفه‌ای و جذاب را با محتوای کاملاً نی تیو (اصل ژاپنی) پیدا خواهید کرد. در این مطلب بهترین کانال‌های یوتیوب برای یادگیری زبان ژاپنی را برای شما معرفی می‌کنیم.

یادگیری زبان چینی

آکادمی بین‌المللی زبان‌ها و آیلتس دید، به‌عنوان تخصصی‌ترین مرکز آموزش زبان چینی، کلاس‌های فوق فشرده، فشرده، عمومی و خصوصی زبان چینی را برگزار می‌کند. در این مطلب نگاه عمیقی به روش‌های مختلف یادگیری زبان چینی می‌انداریم.

5 نکته یادگیری زبان سوئدی

آیا قصد دارید در سفر بعدی خود به سوئد مردم را تحت تاثیر قرار داده یا هدفتان پیشرفت بیزنیس خود در کشور سوئد باشد؟ یا با یادگیری زبان سوئدی صرفاً قصد دارید متن‌های آهنگ سوئدی را فهمیده یا چند کتاب یا وبسایت به زبان سوئدی را راحت‌تر درک کنید؟

بهترین کانال‌های YouTube یادگیری زبان سوئدی

یادگیری زبان سوئدی کار بسیار دشواری است. خوشبختانه، با ابزار قدرتمند اینترنت، یادگیری یک زبان، آسان‌تر از گذشته شده است. با یوتیوب، قادر خواهید بود تلفظ صحیح را از سوئدی زبان‌ها شنیده و کلمه sjuksköterska را مثل یک حرفه‌ای در کم‌ترین زمان تلفظ کنید.

معرفی کانال یوتیوب - YouTube برای یادگیری زبان عربی

امروزه، یادگیری زبان‌های دیگر در کانال های متنوع و فوق‌العاده کاربردی یوتیوب بسیار آسان شده است. یادگیری زبان عربی نیز با استفاده از این کانال‌ها می‌تواند بسیار سریع باشد. در این مطلب چند کانال یوتیوب برای یادگیری زبان عربی را به شما معرفی می‌کنیم.

آموزش خودخوان زبان سوئدی | روش‌های یادگیری زبان سوئدی

جک که اهل بریتانیا می‌باشد، زبان سوئدی را قبل از رفتن به کشور سوئد به‌صورت خودخوان یاد گرفت. در این مطلب بهترین نکات یادگیری زبان سوئدی که جک به آن‌ها اشاره کرده است را برایتان ارائه می‌دهیم.

بهترین فیلم‌ها برای یادگیری زبان سوئدی | کلاس زبان سوئدی

از فیلم‌های مخصوص کودکان گرفته تا کمدی تاریک، از درام گرفته تا فیلم‌های جنایی، فیلم‌های سوئدی برای یادگیری زبان سوئدی مناسب با سطح شما وجود دارد.

; آیکون تماس با ما