بهترین کانال‌های YouTube یادگیری زبان سوئدی

بهترین کانال‌های یوتیوب یادگیری زبان سوئدی

یادگیری زبان سوئدی کار بسیار دشواری است. خوشبختانه، با ابزار قدرتمند اینترنت، یادگیری یک زبان، آسان‌تر از گذشته شده است. با یوتیوب، قادر خواهید بود تلفظ صحیح را از سوئدی زبان‌ها شنیده و کلمه sjuksköterska را مثل یک حرفه‌ای در کم‌ترین زمان تلفظ کنید. در این مطلب بهترین کانال‌های یوتیوب یادگیری زبان سوئدی را برای شما معرفی می‌کنیم.

بهترین کانال های یوتیوب برای یادگیری زبان سوئدی

 

Eko Languages

اگر طرفدار پادکست هستید، این کانال برای شماست. کانال Eko Languages دارای تنوع بالایی از ویدئوها برای کاربرانی است که قصد یادگیری یک زبان جدید را دارند. ویدئو “یادگیری زبان سوئدی در خواب” بر مفیدترین و کاربردی‌ترین کلمات و عبارت‌ها برای ایده‌آل‌سازی زبان تمرکز می‌کند.


Katrin Berndt

آیا قصد دارید زبان را با سرعت پایین یاد بگیرید؟ کانال Katrin Berndt برای شما کفایت می‌کند. کاترین یوتیوبری است که ویدئوهای آموزشی با تنوع بالا دارد. هر ویدئو دارای موضوع خاصی است. کاترین همچنین، در وب‌سایت خود مینی سریالی دارد که برروی آموزش زبان سوئدی با موضوعات مختلف تمرکز کرده است. ویدئوهای بامزه‌ای مثل ویدئوهای زیر نیز وجود دارد:

در کنار این‌ها، کاترین کانال اضافی دارد که کاملاً به افرادی اختصاص داده شده است که قصد دارند زبان سوئدی را یاد بگیرند که اسمش  Katrin Berndt SWE است. 


Learn A Language in Your Sleep

اگر هدفتان یادگیری بیش از یک زبان است، کانال  Learn A Language in Your Sleep می‌تواند بسیار کمکتان بکند. با ویدئوهایی که بیش از 2 ساعت طولشان است، برای شما یادگیری منفعلانه را فراهم می‌کند. ویدئو آموزش زبان سوئدی بر روی بیش از 1000 اصطلاح سوئدی تمرکز می‌کند. بنابراین، اگر علاقه دارید که ریلکس کرده و صدای شیرین زبان سوئدی گوش کنید، این کانال برای شما است.
 
 

LearningSvenska

این کانال آموزش زبان سوئدی، انتخاب واضحی است. کانال LearningSvenska برای افرادی که قصد دارند برای اولین‌بار زبان سوئدی را یاد بگیرند، عالی است. این کانال عبارت‌ها و موضوعات را درنظر گرفته و آن‌ها را به ویدئو‌های 2 تا 5 دقیقه‌ای تبدیل می‌کند. یکی از جالب‌ترین ویدئو‌ها ‘Learning Swedish (Lesson 14) Twenty Short Quotes است. 
 

برای آموزش زبان سوئدی، می‌توانید در دوره‌های تخصصی زبان سوئدی آکادمی دید شرکت کنید.