معرفی 2 کتاب یادگیری زبان ترکی استانبولی به همراه لینک دانلود

معرفی 2 کتاب یادگیری زبان ترکی استانبولی

یادگیری زبان جدید در کنار لذت‌بخش‌بودن می‌تواند چالش برانگیز نیز باشد. در این مطلب 2 کتاب کاربردی یادگیری زبان ترکی را برای شما معرفی می‌کنیم که برای آمادگی آزمون تومر نیز می‌تواند مفید باشد.

 

Turkish in Three Months (Hugo’s Simplified System)

کتاب یادگیری زبان ترکی

این کتاب آموزش در سه ماه یکی از برجستهترین کتاب‌ها برای افرادی است که در مدت زمان بسیار کم قصد دارند دانش مفید و کاربردی را دریافت کنند. چند ساعت در روز به این کتاب اختصاص بدهید و نتیجه فوق‌العاده را ببینید. درس‌های این کتاب تمرین‌های مکالمه، لیست کلمات، تمرین‌های درجه‌بندی‌شده را برای شما فراهم کرده که درک سریع و کاربردی از زبان ترکی استانبولی را به شما می‌دهد. علائم تلفظی که در این کتاب برایتان فراهم شده یادگیری تلفظ را برای شما تسریع می‌بخشد. چه بیزنیس‌مَن باشید چه دانشجو که قصد ادامه تحصیل در خارج کشور یا سفر هیجانی در سر دارد، این کتاب، شما را سریعاً به هدفتان می‌رساند.

لینک دانلود این کتاب


 

Colloquial Turkish : The Complete Course for Beginners (Colloquial Series)

کتاب یادگیری زبان ترکی

برای افرادی که قصد یادگیری مکالمه زبان ترکی استانبولی را دارند، این کتاب فوق‌العاده است. هر درس آموزشی، با یک مکالمه شروع می‌شود. این مکالمات شرایط مختلفی را به تصویر می‌کشند: مثل ملاقات دو دوست در خیابان، معرفی خانواده انگلیسی خود به دوستان ترکیه‌ای و غیره.  لیست لغات بعد از هر دیالوگ جایگذاری شده است. درباره مکانیزم‌های زبانی بحث زیادی وجود ندارد. اگر صرفاً بخواهید یک لیست کلمه درست کرده و آن‌ها را حفظ کنید، سرعت یادگیری‌تان قطعاً پایین می‌آید. بایستی سعی کنید به زبان ترکی استانبولی فکر کرده و عبارت‌های خود را براساس محتوای مکالمه‌های هر درس بچینید.
در هر درس عبارت‌هایی وجود دارد که معنی آن‌ها را نمیتوانید در لیست واژگان هر درس بیابید، اما به‌نظر من این به‌خاطر این است که نویسنده قصد دارد شما را وادار کند از لغت‌نامه استفاده کنید.

لینک دانلود این کتاب

 


آکادمی بین المللی دید، حرفه ای ترین کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی را برای شما عزیزان ارائه می دهد.

دانلود کتاب یادگیری زبان ترکی استانبولی