شرایط گرفتن ویزای کاری به استرالیا

ویزای کاری استرالیا | کسب اطلاعات دقیق درباره شرایط اخذ

به‌دنبال مهاجرت کاری به استرالیا هستید؟ در این مطلب اطلاعاتی درباره کسب ویزای کاری استرالیا برای شما ارئه داده‌ایم.
افراد باتخصص که مایل به درخواست مهاجرت دائم به استرالیا می‌باشند، برای کسب ویزای کاری استرالیا می‌توانند از طریق برنامه مهاجرت عمومی استرالیا برای مهاجرت به استرالیا اپلای کنند. این برنامه به دلیل کمبود نیروی کار حرفه‌ای با هدف جذب مهاجران باتخصص است.
برنامه مهاجرت عمومی کاری (GSM) استرالیا، جزء تنها روش‌های مهاجرت افراد باتخصص حرفه‌ای به استرالیا است. متقاضیان ویزای کاری استرالیا باید واجد شرایط نیازهای اولیه GSM شوند و در آزمون مهاجرت استرالیا با کسب امتیارات مورد نیاز قبول شده تا ویزا استرالیا را اخذ کنند.

 

ویزای کاری استرالیا

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی مهاجرت به استرالیا و کسب ویزای کاری استرالیا، توصیه ما این است دنبال انتخابی باشید که دقیقاً شبیه شرایط کاری و تحصصی فعلی شما باشد یا موارد زیر را که برای شما آماده کرده‌ایم را مطالعه کنید تا ببینید آیا واجد شرایط هستید یا خیر؟
پس از تکمیل بخش‌های مربوط به ارزیابی رایگان آنلاین ویزای کاری استرالیا، با امتیازاتی که برای مهاجرت به استرالیا دارید مشخص می‌شود و شما در این مرحله باید یک درخواست مشاوره تخصصی با مشاور مهاجرت با تجربه و متخصص در زمینه ارزیابی واجد شرایط‌بودن برای مهاجرت به استرالیا بدهید.
به‌عنوان بخشی از این مشاوره اولیه رایگان، مشاور ما گزینه‌های ممکن مهاجرتی شما را موردبررسی قرار داده و به شما مشاوره دقیق درمورد ویزا مناسب استرالیا ارائه خواهد داد.

 

شرایط اخذ ویزای اسکیل ورکر استرالیا (Skilled Worker visa) چیست؟

  • سن: متقاضی باید کمتر از 45 سال سن داشته باشد. 
  • زبان انگلیسی: متقاضی باید توانایی کافی در زبان انگلیسی برای کار در استرالیا را داشته باشد.
  • حرفۀ موردنظر: زمانی که شما درخواست این ویزا را می‌کنید از پیش حرفه‌ای را انتخاب کرده‌اید که با قابلیت و توانایی‌های شما هم‌خوانی دارد. حرفۀ منتخب شما باید در لیست Medium and long-term strategic skills باشد.
  • ارزیابی مهارت‌ها: قبل از اپلای، مهارت‌های شما توسط مسئولی استرالیایی که آماده ارزیابی مهارت‌های شما است سنجیده می‌شوند (که این ارزیابی دارای الزامات و شرایط بهخصوصی درخصوص قابلیت‌ها و توانایی‌های شما است).  
  • آزمایش سلامت جسمی: شما باید از سلامت جسمی کافی برخوردار باشید و آزمایشاتی توسط دکتر مخصوص آن ها برای تایید سلامت جسمی‌تان انجام می‌شود.
  • ارزیابی شخصیت: شما باید دارای اخلاق و شخصیت مناسبی باشید و این نیز مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.  

 


به منظور کسب اطلاعات و مشاوره دقیق درباره ویزا کاری استرالیا،  تماس بگیرید

آکادمی زبانها و آیلتس دید، با ارائه حرفه‌ای‌ترین کارگاه‌های تک‌مهارتی و همچنین دوره های تخصصی آیلتس (IELTS)، تافل (TOEFL)، سلپیپ (CElPIP) و پی تی ای (PTE)، با حرفه‌ای ترین اساتید و کارشناسان مهاجرت، شما را در تسریع امور مهاجرتی خود به استرالیا، کانادا، آلمان و کشورهای دیگر کمک می‌کند. از مزیت شرکت در دوره‌های تخصصی آزمون‌های حرفه‌ای زبان آکادمی دید، بهره‌بردن از برنامه‌ای منظم در جهت رسیدن به اهداف مهاجرتی است.