معرفی منابع زبان آلمانی : Basic German Vocabulary و German for Dummies

منابع زبان آلمانی: Basic German Vocabulary و German for Dummies

فاکتورهای متعددی منجر به یادگیری سریع یک زبان می‌شود. مهم‌تر از هر چیزی، باید انگیزه و هدف مناسب را برای یادگیری زبان آلمانی داشته باشید. مثل مهاجرت به آلمان یا اتریش. در قدم بعدی ثبت‌نام در دوره‌های آموزش زبان آلمانی مناسب یا داشتن استاد خصوصی زبان آلمانی می تواند بسیار موثر باشد. و مهم‌ترین فاکتور بعدی، داشتن منابع زبان آلمانی قوی است که شما را سریع به هدف برساند. در این مطلب به 2 کتاب از کتاب‌های آموزش زبان آلمانی نگاهی می‌اندازیم.

 

منابع زبان آلمانی

Basic German Vocabulary

Basic German Vocabulary

اگر به‌دنبال کتاب لغت زبان آلمانی هستید، به شما کتاب Basic German Vocabulary را از انتشارات Langenscheidt  معرفی می‌کنیم. از دلایل موثربودن این کتاب می‌توان به طبقه‌بندی این کتاب به 2 بخش ساختاری لغات اشاره کرد. در مجموع تعداد چهارهزار لغت پرکاربرد زبان آلمانی در این کتاب می‌توان یافت که از این تعداد حدوداً 2000 واژه مناسب برای دوره پایه به‌صورت انحصاری جدا شده است تا افرادی که در سطح پایین زبان آلمانی هستند به راحتی بتوانند از پس آن‌ها بربیایند. 

هر درس از این کتاب موضوع خاصی دارد که زبان‌آموز می‌تواند موضوعی را که دلش می‌خواهد بخواند. همچنین، چگونگی تلفظ هر کلمه و نحوه استفاده آن در جمله به‌خوبی نشان داده شده است. از ویژگی دیگر این کتاب که ممکن است برای بعضی افراد مثبت و برای بعضی دیگر منفی تلقی شود این است که تعاریف واژه‌ها به زبان انگلیسی هستند. این کتاب مناسب افرادی است که سطح A1-B1 هستند.

لینک دانلود کتاب 

 

German for Dummies

German for Dummies

از منابع زبان آلمانی که در میان بسیاری از مردم موردتوجه است می‌توان به این کتاب اشاره کرد. ترجمه این کتاب یعنی “زبان آلمانی برای احمق‌ها” است. این سری Dummies از محبوب‌ترین کتاب‌ها هستند که سعی دارند مطالب پیچیده را به راحت‌ترین شکل به مردم آموزش دهند. این کتاب با جزئیات بالایی بر روی دستور ربان آلمانی تمرکز کرده؛ توضیحات این کتاب به زبان انگلیسی است و با انتخاب این کتابِ آموزش زبان آلمانی، بسیاری از سوالات شما پاسخ داده خواهد شد. 

این کتاب را برای افرادی توصیه می‌کنیم که سطح A2 در زبان آلمانی را دارند؛ در غیراین‌صورت، مطالب این کتاب برای افراد بسیار مبتدی می‌تواند بسیار سخت به‌نظر برسد.

لینک دانلود کتاب 


در مقالات بعد، منابع زبان آلمانی بیشتری را برای شما عزیزان معرفی خواهیم کرد. برای کسب اطاعات آموزشی بیشتر با بهترین آموزشگاه زبان آلمانی همراه باشید.

تماس با کارشناسان دید

به‌منظور برقراری ارتباط با کارشناسان زبان آلمانی آموزشگاه زبان آلمانی دید، همه روزه می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

 02122040853 | 02122040877