دانلود رایگان کتاب‌های آیلتس

دانلود رایگان کتاب‌های آیلتس در وبسایت تخصصی آکادمی آیلتس دید

در وبسایت رسمی آکادمی زبان‌ها و آیلتس دید، شما می‌توانید درباره موضوع جدیدترین و بهترین کتاب‌های آیلتس، مطالعه کرده و سپس براساس نیاز خود دانلود کنید. دانلود رایگان کتاب‌های آیلتس با دید.

 

کتاب الکترونیکی (Ebook) Essential Reading For IELTS

کتاب الکترونیکی (Ebook) Essential Reading For IELTS

 کتاب Essential Reading for IELTS کتاب جامعی برای بخش Reading  آیلتس است. این کتاب به‌گونه‌ای طراحی شده است که گسترۀ وسیعی از زبان‌آموزان از سطح متوسط تا پیشرفته را کمک می‌کند. این کتاب هم مهارت‌های آزمونی و هم مهارت‌های زبانی مورد نیاز را برای کسب نمره reading بین 5.0 تا 6.5 ارائه می‌دهد.

لینک دانلود کتاب

 

ویژگی‌های اصلی کتاب Essential Reading for IELTS:

محتوای مخصوص تمرین و آمادگی این کتاب در سه سطح طراحی شده است: سطح پیش متوسط، سطح متوسط و سطح متوسط به بالا. این کتاب شامل 22 بخش با 52 درس است. هر بخش از این سطوح براساس موضوعاتی است که به‌طور رایج در آزمون اصلی دیده می‌شوند.

هر درس دارای 3 قسمت است:

 1. Warm upاین بخش معمولاً به شکل سوالی برای مکالمه، ضرب‌المثلی جالب یا حکایتی است که پیش‌زمینه‌ای را معرفی کرده و به زبان‌آموزان انگیزه می‌دهد.
 1. Skill Focusمهارت ضروری reading، مخصوصاً مهارت‌هایی که برای آزمون آیلتس مناسب هستند، در این بخش معرفی می‌شوند.
 1. Main Reading Textاین بخش تمرین‌های مشخصی را ارائه می‌دهد و به همین دلیل چیزهایی که قسمت قبلی یاد گرفته‌اید را می‌توانید در این بخش بسنجید و مهارت‌های آزمون و زبانی خود را تقویت کنید. این تمرین‌ها از نظر نوع سوال و سطح دشواری بسیار شبیه آزمون واقعی هستند.

انواع سوالات اصلی شامل:

 • سوالات چند گزینه‌ای
 • سوالات پاسخ کوتاه
 • تکمیل جمله
 • تکمیل جدول/ نمودار/ یادداشت
 • تکمیل نقشه/ نمودار
 • تکمیل خلاصه
 • طبقه‌بندی
 • مطابقت عبارات و فهرست
 • مطابقت عنوان پاراگراف‌ها
 • شناسایی اطلاعات: صحیح – غلط – بیان نشده

این کتاب همچنین دارای کتاب‌کار جامعی است که تمارین اضافی همراه با نکات کلیدی درخصوص مهارت‌های زبانی و آزمون را داراست. کلید پاسخ تمرینات کتاب اصلی و کتاب‌کار برای کمک به بررسی پاسخ‌هایتان و سطح پیشرفتتان نیز ارائه شده‌اند.
محتوای کتاب essential reading for IELTS بادقت انتخاب و باترتیب طراحی شده‌اند تا به شما در یادگیری نظام‌مند و پیشرفت سطح زبانی در کنار مهارت‌های آزمونی کمک کنند. اما اگر وقت انجام‌دادن همۀ این کارها را ندارید، می‌توانید بر بخش‌ها و درس‌های کتاب تمرکز کنید.
کتاب essential reading for IELTS با بررسی گستردۀ فرمت آزمون واقعی به‌گونه‌ای طراحی شده است که می‌تواند به‌طور موثر در کسب نمرۀ موردنظرتان در کوتاه‌ترین زمان ممکن کمک کند. نویسندگان این کتاب به شما اطمینان داده‌اند که این کتاب در راه یادگیری و شرکت در آزمون آیلتس بسیار کمک می‌کند. د

لینک دانلود Essential Reading for IELTS

 

کتاب Essential Words for the IELTS

کتاب Essential Words for the IELTS

شرکت‌کنندگان آزمون آیلتس باید به اندازه کافی واژگان انگلیسی را فراگرفته باشند که بتوانند بخش‌های مختلف آزمون را با موفقیت پشت‌سر بگذارند. این کتاب به افراد تمارین گسترده‌ای در بخش واژگان و استفادۀ درست آنها با تمرکز بر 600 کلمۀ انگلیسی مناسب بخش‌های مختلف آیلتس ارائه می‌دهد. این کلمات مناسب بخش‌های مختلفی همچون طبیعت و محیط، عادات و سرگرمی‌ها، هنر و فرهنگ، حمل و نقل، سلامت، توریسم، تجارت و بیزنس، تکنولوژی، مسائل اجتماعی و تحصیلات است. 
کتاب Essential Writing For IELTS کتاب جامعی برای آمادگی در بخش writing  آیلتس است. این کتاب بر سطوح گسترده‌ای از جمله پیش متوسط تا سطوح بالاتر متمرکز است. این کتاب هم مهارت‌های آزمون و هم مهارت‌های زبانی مورد نیاز برای کسب نمره 5.0 تا 6.5 آیلتس را داراست.

لینک دانلود Essential Words For IELTS

 

کتاب Focus on Academic Skills for IELTS

کتاب Focus on Academic Skills for IELTS

این کتاب جرئیات آزمون آیلتس را برای شما ارائه می‌دهد که شامل: تمرین‌ها و توضیحات آن‌ مخصوص هر 4 بخش آیلتس، محتوای زبانی موردنیاز برای بخش‌های reading  و writing، توصیه‌ها و نکات مورد نیاز برای مقابله با بخش‌های دشوار آزمون، دوره‌کردن مسائل در آخر هر بخش، تمرکز بر زبان کلیدی آکادمیک، 5 آزمون برای بررسی سطح پیشرفت توسط خودتان، راهنمایی در خصوص سنجش بخش writing خودتان، موضوعاتی برای صحبت‌کردن و نوشتن در متون بخش‌های reading و listening، توصیه‌هایی درخصوص چگونگی پیشرفت در هر 4 بخش آزمون و پاسخ‌نامه و متون فایل‌های صوتی است.

لینک دانلود Focus on Academic Skills for IELTS

لینک دانلود Focus on Skills for IELTS Foundation  

دانلود رایگان کتاب های آیلتس


تماس با دید

به منظور برقراری ارتباط با کارشناسان دید به منظور آگاهی از کلاس آیلتس، با آکادمی تماس بگیرید