بهترین کتاب‌های واژگان زبان انگلیسی به‌همراه لینک دانلود و توضیحات کامل

دانلود و توضیحات کامل بهترین کتاب‌های واژگان زبان انگلیسی

آبا به‌دنبال بهترین کتاب‌های واژگان زبان انگلیسی هستید؟ جای درستی را انتخاب کرده‌اید، ما برای شما بهترین کتاب‌های لغت زبان انگلیسی را با لینک دانلود و توضیحات کامل  فراهم کرده‌ایم تا بتوانید با آگاهی کامل و براساس نیاز آموزشی خود کتاب مدنظر را دانلود کنید. امیدواریم که مطالب برایتان سودمند باشند.

 

Vocabulary for the College Bound Student

بهترین کتاب های واژگان زبان انگلیسی

نوشتۀ Harold Levine

این کتاب برای زبان‌آموزانی که قصد دارند واژگان انگلیسی خود را برای قبولی در دانشگاه، شغل مربوطه با این زبان و یا برای علاقۀ شخصی خود تقویت کنند کتاب بسیار مناسبی است. در ایران این کتاب بیشتر به درد افرادی می‌خورد که قصد دارند برای آزمون‌های GRE، MSRT یا کنکور منحصراً زبان شرکت کنند. سطح لغات در این کتاب بسیار بالا بوده و به هیچ‌عنوان مناسب متقاضیان آیلتس نمی‌باشد.

 

Absolutely Essential Words

بهترین کتاب های واژگان زبان انگلیسی

نوشتۀ Murray Bromberg, Julius Liebb و Arthur Traiger

واژگان کتاب 504 با دقت بسیار زیاد انتخاب شده‌اند و واژگان آن برای زبان‌آموزان سطوح متوسط، زبان‌آموزان ESL و دیگران افراد بزرگسالی که انگلیسی زبان دومشان است بسیار مناسب است. این کتاب شامل 42 درس مختصر و مفید است‌. هر درس شامل 12 کلمه است که جملات نمونه‌ای برای هر کلمه نیز داراست. تمرین پر کردن جای خالی، به زبان‌آموزان کمک می‌کند که پیشرفت خود را در یادگیری واژگان بسنجند.

لینک دانلود


 

Essential Words for the TOEFL

بهترین کتاب های واژگان زبان انگلیسی

نوشتۀ Steven J.Matthiensen, Charles W.Stansfield

زبان‌آموزانی که انگلیسی زبان دومشان است برای تقویت دایرۀ واژگان خود به کمک بسیار مهمی نیاز دارند. این کتاب دارای 500 کلمه همراه با راهنمای معنا و تلفظشان است. همچنین توصیه‌های دقیق و با جزئیات کامل برای توسعۀ دایرۀ واژگان از طریق یک دیکشنری استاندارد برایتان در این کتاب موجود است. تمرین‌ها و پاسخ‌نامۀ آن‌ها به زبان‌آموزان در پیشرفت و سلاست زبانی‌شان کمک می‌کند.

لینک دانلود


 

English Collocations in Use سطح متوسط

بهترین کتاب های واژگان زبان انگلیسی

نوشتۀ Michael McCarthy و Felicity O”Dell

این کتاب شامل صدها collocation (عباراتی که باهم می‌آیند/ کنارهم قرار می‌گیرند)می‌باشد که در پیش‌زمینه‌های مناسب و واقعی خود برای زبان‌آموزان سطوح متوسطی که قصد پیشرفت به سطوح بالاتر را دارند بسیار مناسب است.
دانستن collocationهای کافی و مناسب برای روان و طبیعی صحبت‌کردن ضروری هستند. استفاده از collocation‌ها شکل گفتاری و نوشتاری زبان انگلیسی شما را تقویت می‌کند و دانش collocation شما در آزمون‌هایی همچون ,PTE, Cambridge FCE, CAE, CPE و آزمون آیلتس مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. 
یادگیری ترکیب صحیح کلمات (collocation) از اشتباهات رایجی که زبان‌آموزان انگلیسی مرتکب می‌شوند جلوگیری می‌کند. کتاب English Collocations in Use شامل صدها ترکیب انگلیسی در پیش‌زمینه‌های رایج است. این کتاب برای زبان‌آموزان سطوح متوسط و بالاتر بسیار ایده‌آل است.

لینک دانلود

 

 

English Collocations in Use سطح پیشرفته

نوشتۀ Felicity O’Dell, Michael McCarthy

این کتاب اکثر collocation‌های مفید انگلیسی را در سطح پیشرفته به گونه‌ای پوشش می‌دهد که انگلیسی شما طبیعی‌تر و روانتر بنظر برسد.

لینک دانلود