دانلود کتاب‌های یادگیری زبان سوئدی

دانلود کتاب یادگیری زبان سوئدی

امروزه در ایران، افراد بسیاری به‌دنبال یادگیری زبان سوئدی هستند تا شانس اخذ ویزای سوئد را بالا ببرند و بتوانند به رویایی چون زندگی در سوئد نائل شوند. وبسایت‌های زیادی وجود ندارند که دانلود کتاب‌های یادگیری زبان سوئدی را برای شما ارائه دهند. ما در این مطلب چند کتاب آموزش زبان سوئدی را برای شما با توضیحات دقیق به‌همراه لینک دانلود فراهم کرده‌ایم.

 

Essential Swedish Grammar

کتاب های یادگیری زبان سوئدی

نوشتۀ Ian HinchliffePhilip Holmes  

این کتاب جنبه‌های اصلی گرامر زبان سوئدی را قدم به قدم پوشش می‌‌دهد که ابزار ضروری برای گفتار و درک هستند. این منبع یادگیری زبان سوئدی مختص افرادی است که برای یادگیری نکات پایۀ روزمره وقت کمی دارند. این کتاب گرامر میان‌برها و ابزارهای صرفه‌جویی‌کننده در زمان را ارائه می‌دهد. این کتاب، به عنوان مقدمه و مکمل فوق‌العاده است.

لینک دانلود این کتاب

 

Swedish: An Essential Grammar: Essential Grammars

Swedish: An Essential Grammar: Essential Grammars

کتاب Swedish: An Essential Grammar، دربرگیرنده توضیحات شفاف و به‌روز اصطلاحات روزمره زبان سوئدی است. این کتاب یادگیری گرامر زبان سوئدی توضیحات ساده و قابل فهم از گرامر زبان سوئدی را برای شما دارد. اگر به‌دنبال منابع خودخوان یادگیری زبان سوئدی هستید، این کتاب برایتان می‌تواند بسیار موثر باشد. توضیحات به زبان انگلیسی و فاقد هرگونه اصطلاحات فنی است. این کتاب شامل محتوای زیر است: 

  • لیست محتوای کامل
  • جدول و نمودارهای بسیار زیاد برای شفاف و ساده‌سازی
  • اصطلاحات گرامری و زبان‌شناختی جدا

لینک دانلود این کتاب

 


آموزش زبان سوئدی با دید

آکادمی دید ارائه‌دهنده دوره‌های آموزش خصوصی زبان سوئدی به‌صورت فشرده، فوق فشرده و عادی است. دوره‌های زبان سوئدی دید به‌همراه بهترین و حرفهای‌ترین اساتید آموزش سوئدی تهران ارائه می‌شود.

دانلود کتاب های یادگیری زبان سوئدی