دانلود کتاب Mindset for IELTS

مجموعه کتاب‌های mindset for IELTS

توصیف و دانلود کتاب Mindset for IELTS

سری کتاب‌های MINDSET For IELTS ، مجموعه‌ای با سطوح مختلف است که توسط موسسه‌ای که سوالات آزمون آیلتس را طراحی می‌کند نوشته شده است . این کتاب مهارت‌های انگلیسی افراد را تقویت کرده و توسعه می‌دهد و آن‌ها را برای روز آزمون کاملاً آماده می کند.
سطح چهار کتاب MINDSET For IELTS وارد موضوع آزمون آیلتس می‌شود. ترکیب منحصربه‌فرد محتوای آنلاین و چاپی این کتاب به شما اجازه می‌دهد تا طول دورۀ آموزشی را خودتان معین کنید و بر نیازهای زبانی خاص خودتان تمرکز کنید. درس‌های موضوع‌محور کتاب هر چهار مهارت زبان را پوشش می‌دهند که  این کار، شما را در یافتن چیزی که می‌خواهید راحت‌تر می‌کند.

مجموعه کتاب های mindset for IELTS

مطالبی که دراین کتاب کاوِرشده است

هر سطح شامل استراتژی‌های یادگیری، تمرین‌های مخصوص هرمهارت و نمونه سوالات مخصوص آزمون است که به افراد در کسب نمرۀ موردنظرشان کمک می‌کند. مدل‌های تمرین آنلاین، تمارین اضافی را برایتان فراهم می‌کنند و همچنین مدل‌های ترکیبی به افراد در جلوگیری از اشتباهات رایج کمک می‌کنند. این کتاب درحالی که افراد را به روش آکادمیک آزمون آماده می‌کند، نمونه سوالات آزمایشی معتبر آنلاین را در بانک سوالات فراهم می‌کند. 
کتاب MINDSET که توسط مدرسان خبره طراحی شده است، به مدرسانی که به تازگی شروع به تدریس آیلتس کرده‌اند توصیه و روش‌هایی را ارائه می‌کند. ارتباط واضح بین فعالیت‌های مختلف کتاب نهایت اعتماد و اطمینان را در فضای کلاس ایجاد می‌کند.

 

ویژگی‌های کلیدی کتاب Mindset for IELTS:

  • مناسب برای آیلتس آکادمیک
  • بیش از 150 مورد تقویت مهارتی در هر سطح در رسیدن به نهایت عملکرد ممکن در آزمون کمک می کنند.
  • همراه هر سطح، مدل‌هایی آنلاین برای reading, writing, listening و speaking به‌علاوه گرامر و واژگان برای استفاده در کلاس یا به عنوان تکالیف وجود دارند. 
  • مدل‌های ترکیبی آنلاین به افراد در جلوگیری از اشتباهات رایج کمک می‌کنند. 
  • دسترسی افراد به نمونه سوالات آزمایشی آنلاین در بانک سوالات، این نمونه سوالات به آشنایی بیشتر افراد با آزمون کمک می‌کند.

 

دانلود کتاب Mindset for IELTS

دانلود فایل PDF کتاب Foundation

دانلود فایل صوتی کتاب Foundatuion

دانلود فایل PDF کتاب Mindset for IELTS 1

دانلود فایل صوتی کتاب Mindset for IELTS 1

دانلود فایل PDF کتاب Mindset for IELTS 2

دانلود فایل صوتی کتاب Mindset for IELTS 2

دانلود فایل PDF کتاب Mindset for IELTS 3 دانلود کتاب Mindset for IELTS