دانلود کتاب‌های کمبریج آیلتس 1-14

دانلود کتاب‌های کمبریج آیلتس مخصوص آیلتس آکادمیک و جنرال به‌همراه پاسخ و فایل‌های صوتی

کتاب تمرین کمبریج برای مجموعه 1-14 که توسط ممتحن‌های باتجربۀ آزمون آیلتس نوشته شده است نمونه سوال‌های تمرینی بسیارعالی برای افراد و همچنین حدود 50 آزمون آزمایشی معتبر برای سیستم آزمون بین‌المللی زبان انگلیسی طراحی کرده است. قبل از دانلود کتاب‌های کمبریج آیلتس، بهتر است توضیح تکمیلی این کتاب را مطالعه فرمائید.
هر ویرایش شامل 4 آزمون مخصوص آیلتس آکادمیک سیستم آزمون بین‌المللی انگلیسی به‌همراه آزمون‌های reading و writing آیلتس جنرال است.
کتاب دانش‌آموز شامل مقدمه‌ای بر انواع روش‌های آزمون (آکادمیک و جنرال) و توضیح سیستم نمره‌دهی ESOL کمبریج، انواع سوال‌های آیلتس و چگونگی پاسخ‌دادن به آن‌هاست. این کتاب همچنین شامل پاسخنامه همراه با توضیحات و تفسیرها و متن فایل‌های صوتی است که کتاب ایده‌الی برای افرادی است که به‌طور خودآموز برای آزمون آماده می‌شوند.
سی دی‌ها دارای فایل‌های صوتی بخش listening آیلتس هستند که زمان آن درست مثل زمان آزمون واقعی است بنابراین افراد می‌توانند شرایط آزمون واقعی را در تمرین‌هایی که پیش از آزمون دارند انعکاس بدهند.

 

خصوصیات کلیدی کتاب‌های کمبریج آیلتس

این کتاب شامل 50 آزمون آزمایشی معتبر آیلتس است که به‌عنوان منبع با ارزشی برای تمرین آیلتس آکادمیک و جنرال در نظر گرفته می‌شود.
همچنین دارای برگه‌های پاسخ در بخش‌های listening, writing و reading بههمراه کلید پاسخ سوالات، متون فایل‌های صوتی و پاسخ‌های آن است. به‌علاوه، این کتاب حاوی نمونه و الگوهای بخش writing به‌همراه نظرات بازرس آزمون، نمونه سوالات بخش speaking است که به افراد اجازه می‌دهد به‌راحتی و بهطور خودآموز برای امتحان آماده شوند.
و در آخر این کتاب شامل مقدمه مفید درخصوص فرمت آزمون آیلتس و سیستم نمره‌دهی آن است و با این توضیحات تمام مواردی که مدرسین و شرکت‌کنندگان باید به‌طور کلی درباره آیلتس بدانند برای آن‌ها ارائه می‌شود.

 

لینک دانلود کتاب‌های کمبریج آیلتس

دانلود کتاب یک تا دوازده به همراه فایل صوتی

دانلود کمبریج آیلتس 13 آکادمیک

دانلود کمبریج آیلتس 13 جنرال دانلود کتاب های کمبریج آیلتس

دانلود فایل صوتی کمبریج آیلتس 13

دانلود کتاب کمبریج آیلتس 14 – PDF | دانلود فایل های صوتی رمز این 2 فایل: www.ieltsmatters.com دانلود کتاب های کمبریج آیلتس