بهترین فیلم‌ها برای یادگیری زبان فرانسوی

بهترین فیلم‌ها برای یادگیری زبان فرانسوی

اگر از تماشای فیلم لذت می‌برید، چرا از این علاقه در جهت یادگیری زبان فرانسه استفاده نمی‌کنید؟ شما می‌توانید فیلم‌هایی را که به آن‌ها علاقه‌مند هستید را دیده و همزمان مهارت‌های زبان فرانسوی خود را تقویت کنید. در این مطلب به برخی از فیلم‌های فرانسوی فوق‌العاده ای که برای یادگیری زبان فرانسوی نیز می‌تواند موثر باشد را برای شما دوست‌داران زبان فرانسه معرفی می‌کنیم.

 

Intouchables (2011)

 

یاذگیری زبان فرانسه با تماشای فیلم

این فیلم بعد از اکرانش در اروپا، در گیشه‌های باکس آفیس غوغا به‌پا کرد. فیلم حول محور دو دوست به نام‌های François Cluzet، که معلول بوده، و پرستار باهوشش Omar Sy که قبلاً خلاف‌کار بوده، می‌باشد. داستان رابطه منحصر به‌فرد بین افرادی را نشان می‌دهد که رفتار‌های بسیار بامزه و صادقانه‌ای را به نمایش می‌کشند؛ افرادی که تحت شرایط عادی هیچ تفاهم رفتاری با هم ندارند.
به نظر بنده این یکی از بهترین فیلم‌ها برای یادگیری زبان فرانسه است.

 

Amélie

یادگیری زبان فرانسوی از طریق تماشای فیلم

این فیلم که نام دیگرش Le Fabuleux Destin d’Amelie Poulain می‌باشد، یکی از معروف‌ترین فیلم‌های میان‌قاره‌ای است. این فیلم که توسط Jean Piere Jeunet کارگردانی شده، کمدی عاشقانه‌ای است که زندگی امروزه در شهر پاریس را به تصویر می‌کشد. اکثر اتفاقات فیلم در Montmartre رخ می‌دهد. داستان درباره پیش‌خدمتی است که برای تغییر مثبت زندگی افراد قدم بر می‌دارد. این فیلم انزوای دردناک این پیشخدمت را نمایش می‌دهد.

 

Le Scaphandre et le papillon

یادگیری زبان فرانسوی از طریق تماشای فیلم

این فیلم که به زنگوله الهی و پروانه معروف است، بیوگرافی زندگی و خاطرات Jean Bauby است که توسط بازیگری به نام Mathieu Amalric به نمایش درآمده است. چالش‌های زندگی Bauby را بعد از سکته‌ای کشنده  که داشته را نشان می‌دهد. شرایط وخیمی که او گرفتارش شده سندروم زندانی (Locked-in Syndrome) نامیده می‌شود. 
این فیلم توسط Ronald Harwood نوشته شده، و توسط Julian Schnabel کارگردانی شده است. این فیلم مخصوص افرادی است که می‌خواهند وارد درام مجذوب فرانسوی شوند.

آکادمی زبان‌ها و آیلتس دید ارائه‌دهنده حرفه‌ای‌ترین دوره‌های مکالمه زبان فرانسه به‌صورت عمومی و خصوصی است. موفقیت را با ما تجربه کنید.