کلاس فشرده زبان انگلیسی

تفاوت میان زبان اسپانیایی و انگلیسی
ده تفاوت میان زبان اسپانیایی و انگلیسی
اردیبهشت 30, 1398
آزمون گوته
آزمون زبان گوته – دوره های زبان آلمانی
اردیبهشت 31, 1398
کلاس فشرده زبان انگلیسی

کلاس فشرده زبان انگلیسی

کلاس فشرده زبان انگلیسی در آکادمی زبان دید به صورت روزانه، از شنبه تا چهارشنبه برگزار می شود. برای افرادی که تایم زیادی ندارند و بایستی در کمترین زمان ممکن مکالمه زبان انگلیسی خود را تقویت کنند و بعد مدرک آیلتس خود را اخذ کنند، دوره های فشرده زبان انگلیسی می توانند بهترین گزینه باشند. در این دوره ها، کتاب های American English File یک تا پنج به شما تدریس می شود.

 هرچند، برای افرادی که کلاس خصوصی آیلتس ثبت نام می کنند، تنها 3 کتاب اول American English File به عنوان ترم های Pre-IELTS با آنها کار می شود. متقضایان تدریس خصوصی آیلتس بعد از کسب نمره قبولی امتحان جامع بعد از پایان کتاب 3، وارد دوره های آیلتس می شوند. دوره های آیلتس در مجموع شامل 6 ترم می شوند. برای اطلاعات بیشتر از کلاس های آیلتس، این لینک را بخوانید. 

شرایط کلاس فشرده زبان انگلیسی در آکادمی زبان دید

تعداد کل ترم ها از مبتدی تا پیشرفته: 5 ترم

هر جلسه: 3 ساعت

هر ترم 1 کتاب American English File با شما کار می شود.

تعداد کل جلسات کتاب های 1 و 2: 30 جلسه

تعداد کل جلسات کتاب 3، 4 و 5: 45 جلسه

کلاس فشرده زبان انگلیسی و آیلتس تضمینی

تیم آکادمی بین المللی دید ضمانت نامه کتبی به شما ارائه می کند؛ و کلاس های خصوصی زبان انگلیسی و آیلتس خود را تضمین می کند. برای اطلاع از متن و بند های قرارداد، با کارشناسان ما می توانید تماس بگیرید.

دوره های فوق فشرده زبان انگلیسی

مزیت کلاس فشرده زبان انگلیسی

کلاس فشرده زبان انگلیسی بهترین آپشن متقاضیان مهاجرت است؛ مثلا اگر بورسیه تحصیلی از دانشگاه یا کالجی کسب کرده اید و باید قبل از مهاجرت مدرک آیلتس خود را ارئه دهید، دوره های فوق فشرده زبان انگلیسی  می تواند کمک بزرگی به شما باشند. هرچند، برای موفقیت در کلاس فشرده زبان انگلیسی، باید زمان کافی برای مطالعه مطالب آموزشی داشته باشید. با مطالعه کافی در طول روز و با این دوره های فشرده زبان انگلیسی، مسلما می توانید به هدف خود در کمترین زمان ممکن برسید.

کلاس فشرده زبان انگلیسی

شما همه روزه می توانید از 8 صبح تا 9 شب با کارشناسان ما تماس گرفته و برای ثبت نام کلاس فشرده زبان انگلیسی ، تعیین سطح رایگان، مشاوره مهاجرت و آیلتس وقت قبلی تعیین کنید:

شماره تماس: 02122040853 | 02122040877