preloader

درباره آکادمی زبانها و آیلتس دید


با دوره های آزمون آیلتس ، تافل و PTEدید، بدست آوردن نمره ی بالای یک رویا نیست!

آکادمی زبان دید با کادری متشکل از فارغ التحصیلان رشته ی آموزش زبان انگلیسی دانشگاه تهران (مقاطع ارشد و دکتری) با به روزترین متد های آموزشی آکادمیک روز دنیا، و کارشناسی شده ترین دوره های آزمون آیلتس ، تافل و PTE شما را برای رسیدن به نمره های بالا در این آزمون های بین المللی آماده می سازد!

چرا دید را انتخاب کنم؟

یادگیری یک زبان خارجی نه تنها برای ایرانیان بلکه برای اکثر مردم دنیا دشوار به نظر می رسد و اکثریت مردم در یادگیری این زبان به مشکل خورده اند. اما ریشه ی این دشواری به خود زبان دوم برنمی گردد چرا که بدون شک یکی از آسان ترین زبان های دنیا می باشد. ریشه ی این قضیه به روش های نادرست آموزش زبان هارجی برمی گردد. پژوهشگران متعددی از اواسط قرن 20 ام تا به امروز به صورت تخصصی به پژوهش در مورد متد های درست آموزش زبان دوم  پرداخته اند تا بتوانند آموزش زبان را به شیوه ای صحیح و آسان دربیاورند. مدرسین آکادمی زبان دید، که خود در این زمینه و در دانشگاه تهران تحصیل کرده اند و سابقه ی زیادی در تدریس دوره های آزمون آیلتس ، تافل، کلاس فشرده مکالمه زبان و PTE، کلاس مکالمه ترمیک ، زبان آلمانی، فرانسه و اسپانیایی و ... داشته اند، به خوبی با روش های درست آموزش زبان آشنا هستند و می توانند شما را برای این آزمون های بین المللی آماده بسازند.

خدمات دید شامل چه چیز هایی می شود؟

ما آن چه را که شما برای رسیدن به نمره ی بالا در آزمون های بین المللی دارید را فراهم می کنیم.

متد های آموزشی ما بر اساس متد های روز آکادمیک دنیا می باشد

کادر مدرسین ما همگی دارای مدرک آیلتس، تافل و آزمون های تخصصی دیگر با نمره ی بالا و فارغ التحصیل رشته ی آموزش زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه و ... دانشگاه تهران می باشند که قدم به قدم و به دور از ترفند های تجاری، کاملا اصولی و واقع گرایانه، با دوره های آزمون آیلتس ، تافل، PTE، و دوره های تخصصی زبان های دیگر، شما را  برای آزمون های بین المللی همچون آزمون آیلتس، تاقل، PTE، Testdaf، گوته زبان آلمانی، آزمون DELE اسپانیایی، و آزمون های تخصصی سفارت زبان های دیگر آماده می سازند.

مدرسین ما هر یک دارای سابقه ی درخشانی در زمینه ی تدریس آیلتس، تافل، PTE و دیگر زبان ها هستند

در دوره های آزمون آیلتس، تافل و ...ما نه تنها به شما تضمین می دهیم که نمره ی بالایی خواهید گرفت بلکه آسان بودن فرآیند یادگیری را هم به شما تضمین می دهیم!

انواع دوره های آموزشی دید:

کلاس های خصوصی ما در منزل و یا در آکادمی ، به انتخاب شما برگزار می گردد. بازدهی این کلاس ها برای کسانی که نمره ی بالایی در آزمون های بین المللی زبان می خواهند و فرصت زیادی ندارند مناسب تر است. در کلاس های خصوصی ، مدرس پس از ارزیابی کلی از وضعیت شما ، بودجه بندی زمانی را بر اساس نیاز های شما تنظیم می کند.

کلاس های نیمه گروهی برای کسانی که مایل هستند تعداد شرکت کنندگان در کلاس کمتر باشند و وقت بیشتری برای تعامل با استاد داشته باشند مناسب است. شهریه ی کلاس های نیمه گروهی ، کمی از شهریه کلاس های گروهی بیشتر است

کلاس های گروهی تنوع زیادی دارند و بنابه شرایط شما می توانند گزینه ی مناسبی باشند. برای مثال ما برای آزمون آیلتس ، کلاس های گروهی برای هر مهارت جدا داریم (به طور مثال کلاس رایتینگ) و همچنین کلاس های گروهی عمومی آیلتس که هر 4 مهارت به موازات در کلاس پیش می روند و معمولا بر اساس کتاب های آموزشی می باشند. همچنین کلاس های مکالمه آزاد و free discussion ما می تواند به مهارت اسپیکینگ شما کمک زیادی کند. برای آشنایی بیشتر با انواع کلاس های گروهی ، بخش کلاس ها را مشاهده فرمایید.

کلاس های آنلاین ما به صورت خصوصی برگزار می گردد و مناسب عزیزانی است که خارج از تهران هستند و یا به دلایلی قادر به شرکت در کلاس های حضوری نمی باشند.

Scroll to Top